2

Kolego jak odpali w innym klubie tzn ze tam pasuje a jak u nas nie umie to nie pasuje tu i tyle

0

3 mecze eleven 3 canal + albo 2 tu pozniej 2 tu jakos tsk to jest

2

Oj ta brameczka z Milanem i ten run przez cale boisko. Szacun

3

Ale po co mial mowic dzis ze na PK wyjda najmocniejszym skladem. Lepiej owijac w bawelne i robic tak zeby trenerzy mysleli czy oleja ten PK czy jednak wyjda i zagraja tak zeby wygrac i przejsc dalej

0

Rakiticia juz sprzedales ? Czy poprostu zapomniales. Nie czepiam sie zeby nie bylo tylko chcialbym wiedziec czy napisales specjalnie bez niego liczac sie ze sprzedaza go czy poprostu zapomniales

0

Nieeee. To raczej albo Denis albo Malcom

0

No to by bylo zdziwko totalne jak dojda do finalu

0

Najgorzej bo ? No nie mow mi ze nagle wyobrazasz sobie RM po takim kryzysie walczacego jak rowny z rownym i jeszcze z jakims trofeum na koncie na koniec sezonu

0

Nie zdziwiony. Tylko oni mieli jeszcze gorsza runde jesienna niz za czasow Zizou. I naprawde byloby zdziwienie jakby cos w tym sezonie jeszcze osiagneli

4

Dobrze powiedziane heheh. Tiki taka to juz przeszlosc

9

Najgorzej jak Real po tak fatalnej rundzie jesiennej sie nagle obudzi

1

Jak mozna pismakom wierzyc ? Klub zdementowal i powiedzial ze bedzie na 3 szczeblu drabinki placowej czyli nawet za MaTsem

8

Ale to wlasnie pokazuje ze trener nie jesr od tego zeby namawiac pilkarza z innego klubu do transferu. Bo dobrze zdaje sobie sprawe z tego ze od sprowadzania ludzi sa inne osoby pelniace funkcje rozmawiania j kontfaktowania pilkarzy

0

Jeju. Ale tu chodzi o to ze jakby np Suarez dostal czerwo lub uzbieral 5 zoltych w LL to w nastepnym meczu LL pauzuje ale jakby bylo PK pomiedzy to moze zagrac i tu chodzi o te sama interpretacje wzgledem Chumiego dlatego niewiem co te Levante odpieprza

3

No to zaraz bylo wiadome ze szmatlawce z tego zrobia afere ile to ma on nie zarabiac

0

No tak tylko to raczej trzeba kilku dobrych lat a nie jednego roku czy dwoch

0

Cos zle napisalem ? Albo nie zrozumialem ciebie ?

0

On licza na wejscie smoka w 1 sklad bez wysilku

0

Tylko to kolejna rozglosnia i byc moze jakas smieszna plotka

0

Nie wierze w to ze Barca calkowicie odpusci PK. Owszem sa rotacje i widac ze tak nie zalezy. Ale poki maja go w zasiegu to go nie odpuszcza. I podejrzewam ze za tydzien once de gala na PK a na ligowe stracie jakies rotacje

0

Niewiem. Przyznam sie bez bicia ze nie ogladalem wczoraj meczu. Takze niewiem jak oni wogole grali

1

Rewanz once de gala zobaczysz. Sevilla jest do objechania na CN

0

Fajnie ze sa rotacje tylko zle ze nie przemyslane. Bo niewiem czemu nie wystawil Cou od 1min skoro gosc i tak czesto grzal lawe. Mogl na 1 polowe wejsc Suarez a na 2 Boateng

0

Wiedzialem ze te pismaki leca w kulki piszac 85mln plus zmienne. A tu 75mln plus zmienne. Tak wiem te zmiennie tez trzeba zaplacic ale to jak pilkarz tam jakies spelni wymogi. Pewnie z pensja tez leca w kulki

0

Ja cie rozumiem. Fakt Real zaczal od Ronaldo ze za gruby hajs no tylko to byla gruba ryba ze tak powiem. Poznirj Bale. No niewiem tsk jak mowisz temat na caly wieczor. Ale PSG wtedy przebilo wszystko. I pomyslec ze FFP sciga biedny Milan ktory chce wyjsc z dolka a Szejkoprezesi sie kazdemu za przeproszeniem smieja w ryj....

0

No moze. Ale po co by to mieli robic xd.

0

Tez niewiadomo ile mu daja. Pisamki pisza swoje. A poki nie bedzje oficjalki nikt nie bedzie wiedziec.. pismaki pompuja juz balonik i za niedlugo beda sie przebijac ile De Jong ma zarabiac

0

A gdzie ty tam masz napisane skurczybykow ? Xd bo czytalem caly artykul i wydaje mi sie ze nigdzie sie tego nie doczytalem chyba ze mi umknelo xd

0

Raczej mial bo Barzagli gra coraz mniej a Chiellini wiekowy juz takze tylko Bonucci tam zostanie jako jedyny z tej betonowej sciany

0

Te ceny za zawodnikow to jest wina tylko i wylacznie PSG kupujac za 400mln 2 zawodnikow. A pozniej Barcy ale wiadomo ze jak Barca dostala wtedy za Neya 220 melonow to kazdy klub chcialbh zarobic na transferze wiedzac jakimi srodkami dysponuje wtedy Barca. I tak sie zaczelo. Van Dijk za 80mln czy wczesniej United co wstepnie zaczal robic szum w transferach kupujac Pogbe za 105mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?