Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lm dopiero za miesiac ogarna sytuacje. W sumie to tylko Sevilla byla powaznym kandydatem w tych rogrywkach. Realu w tej formie oczywoscie nie skreslam no ale kazdy chyba widzi co tam sie dzieje. Dlatego lepiej teraz konkret zespol niz pozniej. Licze ze pozniej juz z gorki. Jeszcze jakby tak Real od Girony dostal to juz z wiekszej gorki
0
Hmmm. "Trofea sa wazne ale ida w parze z ladna gra" tak ubostwiasz Pepa, gdzie sa trofea ? Z Barca zdobyl najwiecej ok tylko on mial najlepszy mozliwy wtedy sklad kazdy we swoim prime. Ladna gra jest a pucharki gdzie ? Bayern ? City ? Glownie chodzj o rogrywki europejskie oczywiscie gdyz to jest najwazniejszy puchar klubowy. Ma tam jakies mistrzostwo kraju i Puchar ok ale Europejskie gdzie ? Wiec rzadko kiedy trofea ida z piekna gra ale czesciej trofea ida napewno ze skuteczna pilka. Twoja opinia twoje zdanie kazdy lubi to co lubi
2
No tak najlepiej przyjsc i odrazu podstawa bez walki i bez niczego.....
1
Ty myslisz ze Valdek po treningach z druzyna czyta kodeks ? Bo mu sie nudzi ? Od tego masz ludzi za biurkami. Sami wyjasniali ze przeanalizowali to wszystko i nie ma zadnych nieprawidlowosci. A ze El Mundo to jest Madrycka prasa to chce Barce udu*** bo mozliwe ze w tym roku to jest jedyny trofeum jakie Real bedzie mogl wygrac gdyz Atletico juz odpadlo a jak Barca wyleci jeszcze to Real bedzie na dobrej drodze do jedynego pucharu w thm roku. No chybaa ze nagle im forma eksploduje
0
No wlasnie odzywa sie ten ktory nie napina sie przed monitorem xd. A w realu pewnie o swoje nogi sie potyka. Rozumiem masz prawo do swojego zdania tego ci nikt nie broni. Tylko nie rozumiem jak mozna Rakiete z gownem mieszac a jest w lepszej dyspozycji niz Busi i Roberto razem wzieci
0
Po co ? Ja nie mam problemu z czytaniem artykulow
0
Zagramy. Ktos pisal ze na jakies skargi czy odwolania jest do 48h od rozegdanego meczu. Takze pownni nas pocalowac w pewna czesc ciala. Chyba ze ktos bedzie dobrze smarowal tam na gorze w co watpie
4
Pewnie jeszcze literki sklada. I przeczytanie naglowku mu zajelo pol dnia...
0
Ale by bylo fajnie jakby w 1/4 bylo El Clasico
0
Kolejny internetowy dzban co smieje sie z Rakiety ktorh jest pewniejszym punktem w zespole niz obecnie Busi
0
Z Realu bylo lepsze posmiewisko xd takze gorsi nie bedziemy
0
Ktos pisal wczoraj ze na zlozenie jakiegokolwiek doniesienia po meczu jest do 48h po rozegranym meczu a minal tydzien....
3
Czytales wywiad ? "Doskonale wiedzialem ze jedt zawieszony dlatego nie wzialem go na mecz z Eibarem. Postigo rowniez zagral w PK mimo tego ze w meczu ligowym zostal wyrzuconh z boiska". ( moze nie slowo w slowo napisalem ale jakos tak mowil) takze co sie go czepiasz ?
0
Niema to jak na szybko posmiewisko z siebie zrobic
0
Czasy Pepa bardzo dobrze pamietam i ze 2 latka Franka Rijkaarda. Czasow Van Gaala nie bo mialem moze wtedy z 5 lat xd. Dobrze tylko oprocz Pepa tamci trenerzy mieli piekna pilke tylko przez rok. A Pep na 4 lata swojej pracy z piekna pilka i najlepszym skladem wygral 2LM a taki Zidane ktory wzial Real ppd swoje skrzydla wygral 3LM z rzedu a glowna taktyka do wrzutki i czasem zabojcze kontry. Czyli wniosek nasuwa sie jeden. Niewazne jak wazne ze skutecznie. Oczywiscie tez czasem mieli mecze gdzie naprawde ladnie grali ale skutecznie. City odkad prowadzi Pep gra ladna pilke a nie potrafi najwazniejszego trofeum wygrac a w dodatku w tym roku niewiadomo czy wygraja mistrzostwo
1
Skad sie biora te przewidywania ? Z Gazet xd
0
Dogadany SŁOWNIE nic na papierze. Jak bedzie chcial przyjsc do nas do przyjdzie. PSG mh oferuje 10mln za sezon bodajze. Daj tyle kasy takiemu mlodemu i niewiadomo czy ogarnie sytuacje....
0
Szkoda tylko ze ta regula wysylania na trybuny nie obowiazuje pierwszego skladu. Tylko zmennikow. Bo Busi by byl na trybunach w co drugim meczu
0
Nooo dokladnie. Jak dla mnie pomoc Vidal Rakieta Cou albo Arthur Rakieta Cou. A Busi pauza
0
Niewiem. Twoje zdanie to jest nie bede go podwazal. Mnie irytuje czasem az taki brak zaufania do rezerw. Np Malcom zagral slabo z Levante w PK i dostal juz 2 mecz z rzedu na trybunach.....
4
Rakitic mimo tylu rozegranych meczy jest pewniejszym punktem w zespole niz Busi. I nie pieprz glupot ze gra najwiecej bo tydzien temu bylo info kto ile gral i Rakitic byl bodajze na 3 miejscu bo 1 byl Busi i ktos jeszcze nie pamietam ktl
0
Tylko ze tu Valdek celowal raczej w sezon bez porazki ( fakt nie udalo sie jeden mecz dostali) tylko ze Suarez nawet bez formy lepiej sie prezentowal niz Paco. Jeju niema co plakac nad rozlanym mlekiem. Gomes tez przychodzil tu jako przyszly zawodnik bo w Valencij gral dobrze. A kazdy widzial jak gral u nas. Poszedl do Evertonu i wskoczyl na wyzszy poziom i sie lepiej prezentuje. Byc moze Paco jest to samo.
0
Czytales gazety ? Pisza jak byk ze De Jong nie jest pewny miejsca w ppdstawowym skladzie. I kusi go projekt PSG i PIENIADZE czyli wszystko jasne. De Ligt ma Raiole co mu kase zalatwi a De Jong robi przetarg kto da wiecej
0
I jeszcze wroci saga z Verrattim...
0
Ale szpital u białych masakra....
0
Napewno Rakieta/Busi. I tu moze byc po 1 polowie na glowe
0
Tylko ze piekna gra LE trwala jeden sezon ten w ktorym wygrali LM a pozniej ? Juz coraz gorzej
0
Ale nie cieszy cie to ze skutecznie graja ? Ja rozumiem ze mozesz miec niedosyt bo niema tej szybkosci. Ale pamietaj ze za czasow Pepa ta szybkosc zaczynala sie od Busiego Iniesty i Xaviego. 2 z nich juz niema a Busi szuka formy. Te czasy juz nie wroca. Arthur gra dobrze tylko ze on sie boi zagrac konkretnego podania czy to prostopadle czy jakies podanie za kołnierz. Owszem bardzo fajnie biega z pilka i wgl jest ok. Tylko chodzi o same podania. O Busim juz mowielm ze szuka formy i zostaje ci jeden pomocnik mianowicie Rakieta ktory jako ŚP ma bardziej za zadanie bronic w sumie niema sie co dziwic ze pomaga w defensywie bardziej ze wzgledu na Busiego. Ale rzadko kiedy tez pomoze cos w ofensywie. No to panie kim rozpedzic te akcje ? Kim ? Cou moze cos zdziala tylko ze on poki co po obnizce formy zagral jedno dobre spotkanie takze narazie niema sie co napalac. Moze nie przez przypadek w meczu z Eibar Valdek nie sciagal Cou za Dembele tylko ustawil Cou w pomoch i Dembusia na skrzydlo moze kombinuje cos z tym okaze sie w kolejnych meczach
0
Dalem Messiego tylko do porownania w tym jednym jedynym meczu bo wiadomo ze do innych meczu niema sie do czego doczepic jezeli chodzi o gre Leo
1
No tak zapomnialem o tym. Wybacz