3

Gosciu. Oni grali bo musieli. Zagrali tak zeby wygrac. Wygrali i wystarczy zagrali oszczednie bez zbednego wysilku

3

Aha spoko. No ale to wychodzi tylko na to ze ty nie dowidzisz. Bo tu wiekszosc uzytkownikow juz zaczyna widziec ze te mlodziki to nie ten poziom jeszcze. A co ty masz do mojej wiedzy pilkarskiej. Moze kibicuje krocej od ciebie ale juz jakies 12 lat moze bedzie jak kibicuje temu klubowi. I widzialem pilkarzy ktorzy wychodzili z Cantery z powodzeniem.

3

A co cie obchodzi los tych mlodzikow. Ty jestes kibicem a nie tatusiem tych pilkarzy. Ty oczekujesz od klubu porzadnej gry i trofeow. To ze oni wydawaja gruby hajs na pilkarzy to obwiniac prosze City ManUtd i PSG to oni zaczeli wydawac niebotyczne pieniadze a Uefa i tak sie bedzie dobijac do dupy Milanowi ktorego niszcza jak zwykly klubik ktory moze byc ale nie musi.... a szejki sie smieja im prosto w pysk

4

Nie kupiony tylko wypozyczony. Jeju ja niewiem co wy macie do tej Cantery. Napewno w takim klubie jak Barca sa ludzie od obserwacji mlodzikow z Barcy B i zdawania relacji jak sobie radza. Moze poprostu nie sa gotowi.

5

Przyslowiowo wpadl z deszczu pod rynne xd

2

No ale wiesz. Co innego takie cos trenowac na treningu a co innego wytestowac na jakims meczu

7

Moglby Valdus dac raz formacje 1-4-2-3-1. Mats, Semedo/Roberto Pique Lenglet Alba, Busi Vidal/Rakieta. Na lewej Cou w srodku Messi na prawej Dembele i na szpicy Suarez fajnie by to moze wygladalo

7

No i co z tego ? Pewniak w 11 wazne

1

Hahahaha dobre.

3

Puchar do gabloty. No i gdybg tak Barca albo Real odpadli z tych KMŚ to bg byl wstyd co nie ? Bo jak to Mistrzem Świata jest jakies Al Ain czy jak to sie tam nazywa

35

"Zawsze jesteśmy zaskoczeni tym, że kluby nie przestrzegaja zasad" .... co za smieszny typ. Tutaj Uefa i te wszystkie inne przekupione jednostki przez Arabow trzepia Milan za finansowe fair play a PSG i Man city sie z tego smieja od kilku lat tylko

17

Glupoty gadasz. Dublet zdobyli jest sie z czego cieszyc

5

Jak dla mnie tylko i wylacznie bramka Rakiety.

0

Obys mial racje

2

Ale tfansfer za free to sobie moga pozwolic

0

Tylko ze puchar LM czy final MŚ to jest zasluga druzyny a nie jednego zawodnika...

0

Tylko ze Real w fazie pucharowej w ostatnich latach gryzl trawe az do finalu od 1/8 i tak wygrali oto 3lm z rzedu. Nie skreslaj Realu jak jakiegos sredniaka bo Real w LM a Real w LL to niebo a ziemia. Zeby znowu nie bylo placzu tak jak rok temu po meczu z Roma i patrzac na to jak Ramos dzwiga Puchar do gory

0

Tez bede liczyl na Atletico tylko ze Atleti to w tym sezonie jedna wielka kolejka. Raz z gorki raz pod gorke wedlug mnie. Ale licze ze to ogarnom

1

Wez wyjdz.... w tamtym sezonie przegral jeden mecz w LL i ten w LM. Juz nie placz o te Rome a jak nie to masc sobie kup na bole pewnej czesci ciala. Panowie ktorzy kopia pilke nawalili i nie zwalaj na Valdka bo gdyby sie chlopaki skupili i trafili przynajmniej raz do siatki to by bylo inaczej ale jak.im sie naweg niechcialo chodzic po tym boisku to juz nie zwalaj winy tylko i wylacznie na Valdka bo on nie gral meczu. Tu wedlug mnie tylko i wylacznie wina pilkarzy co nie dali z siebie wszystko tylko odpuscili. A tacy profesjonalisci jak nasi pilkarze to powinni zdawac sobie sprawe ze to tylko 2 mecze i albo wygrywasz i idziesz dalej albo przegrywasz i jedziesz do domu

0

A problem jest w tym ze co roku w tych okresach zawsze Barca ma znizke formy....

7

Gdyby nie te kontuzje to obstawiam lekka reka ze w top 10 obroncow by byl spokojnie

3

Ale klub rozegral 16 meczy a to sie bodajze tak liczy

2

No dokladnie... niewiem w sumie za co te 5 miejsce w plebiscycie ZP....

1

Bo nie jest w za wysokiej formie

2

W sumie chyba chodzi o to zeby zabezpieczyc tyly przed groznymi kontrami. Czyli wiecej ataku pojdzie lewa strona a Verma bedzie bardziej asekurowal tyl niz wlaczal sie w akcje ofensywne. Troche logiczne posuniecie Valdka ale bardziej zaskakujace

1

Ale jak to tak bez Rakiety ? :O :(

0

Tylko ze jak nie daj Boze Mats bedzie mial kontuzje to ten bramkarz z Barcy B nie ogarnie 3 frontow (LL, PK, LM) i bedzie jedna wielka dziura na bramce. Wystarczy ze Valdek da pogdac Cillessenowi po troszku na kazdym froncie

0

Za chlopa ktory gral w tym sezonie 2 mecze i we 2 wszedl zeby zapchac dziure ? Zlituj sie nikt tyle nie da. 10-15 wystarczy tym bardziej ze on nas kosztowal 3mln

0

No nie. Tylko ja nawiazalem do tamtych artykulow

14

Czemu Cillesena ? To beda musieli znowu szukac bramkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?