1

Za to sie kocha football. Zasluzenie powinna Barca wygrac. Ale jak to sie powiada " nie wykorzystane sytuacje lubia sie mscic" ale remis tak nie boli bo 1 miejsce dalej jest awsns jest. Jedziemy dalej

3

A skad mial wiedziec ze strzeli bramke ? Obronie troche trenera bo mogl miec do niego warpliwosci nie dosc ze rozegral do PK 25minut w mdczu o PK zagral slabo no to wiesz takie lekkie zdziwko

0

Panie caly czas mowa o Rafinhi

0

Mnie nadal nie przekonuje. Rozumiem jestes jego fanem ale w mojej opini za wysokie progi

0

Ale to tylko gazety daly swoje przewidywania. Aczkolwiek czesto maja racje. Ale mam nadzieje ze Rafinha sobie dzis odpocznie

3

Aaa z Rafinha to moze gra 11 ? On w kazdym meczu gra kupe to ze strzelil wtedy 1 bramke to spoko ale i tak przecietnie. Ze w defensywie wiecej pomaga nic wiecej

0

Lepiej zeby wygrali bo wtedy maja pewnybawans z 1 miejsca to na reszte meczy grupowych LM moga pograc inni zawodnicy a kluczowi mogliby spokojnie sobie odpoczac

1

Barca z nim wygrala dublet co ci w tym przeszkadza ? Ze ospadli z Roma ? Trudno zdarzylo sie. Jak teraz wygraja LM to bedziesz 1 ktory bedzie za tym zeby Valdek zostal

2

Dokladnie. Przez ostatnie 3 lata kibice na tej stronie wieszali psy na Real bo jesienia graja jedno wielkie gowno. A przyjdzie gracz mecze juz o byc albo nie byc to spinaja sie i graja. A Barca tak jak napisales wypala sie i odpada z Roma np

0

Ale przed tym Wuefista kleczales przez ostatnie 3 mecze i oddawales mu poklony jak Barca ich miotla.

1

Oj ale ten szejk posmarowal. Musialo byc sowicie

3

Lepiej tego nie dalo sie ująć :D

0

Rowniez Pozdrawiam

5

Moze robi dobra mine do zlej gry. Dobry bramkarz ale kiedys moze nie wytrzymac. W mojej opini Valdus moglby mu dac czasem pograc w LL

0

No BVB wedlug mnie furrory nie zrobil i teraz ten Betis gdzie daje rady

3

Zobaczymy jak beda grac z mocnym rywalem.

0

Gosc grsl 27min go tej pory i wcxoraj mecz w podstawie. Nie ma zgrania proste

1

Niewiem czemu ale chcialbym zobaczyc Vidala za kapitana. Takiego dzika ktory by trzepal tych mlodych jakby kupe grali

0

Ok dzieki. Przyznam sie ze nie wiedzialem

0

Ok to zwracam honor. Z reka na sercu przyznaje sie ze nie wiedzialem

0

A niewiesz moze czy Cyfrowy Polsat ma PK czy ogolnie jakas telewizja ma PK ?

0

Didier Deshamps zdobywca najwaxniejszego trofeum na 6 miejscu. Gratki za ranking...

0

No ja cie rozumiem. Tylko mi sie wydaje ze Rakieta juz do tego przywykl bo zdrowie ma ze żelaza i on juz przeciez za Lucho gral bardzo duzo meczy. Lucho tez nim malo rotowal

0

No ja widze Chumi Miranda Alena i Samper to niewiem czy 3 czy 4 wedlug mnie jest 4 to Cuenca jest 5

0

Wedlug mnie jest Samper 4 zawodnikiem w skladzie

0

Pamietaj naraz tylko 4 z Barcy B moze grac. Cuenca bedxie 5 to juz nie moze byc

0

Nieeee. Samper Alena i Arturo Vidal. Ta trojka na wyjsciowy jezeli chodxi o pomoc. Sklad Sportu w mojej opini najlepszy

0

Jeszcze za nim zatesknisz

0

Ty musisz tez wiwdziec ze przy akcji bramkowej Isco praktycz ie krotko przed linia koncowa zagrywal. Takze Cou moze pomyslal ze Isco nie zdazy do niej. Pomylil sie jednak. Ale na pierwszy rzut oka wielu pilkarzy by odpuscilo. Przypomnij sobie El Clasico jak Messi bez buta asystowal Aleixowi Vidalowi. Bylo dokladnie to samo Marcelo za nim biegl ale odpuscil bo byl za nim a po drugie Messi tez z lini praktycznie pilke dogrywal. Podobna sytuacja

0

Jeden wymowny wyraz. Sezonowcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?