Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo teraz kozlem ofiarnym jest Gomes. I dlatego z Rakiety zeszli
0
Najwiekszym bledem to byla taktyka w 1 meczu na 0:0 grac w wykonaniu United. Sevilla mogla zakonczyc mecz juz wtedy wlasnie gdyby wykorzystali to co De Gea wyciagl
0
Ja nie mówie ze mu nie zycze bo zasluguje jak malo kto... Tylko poprostu martwi mnie ciagle to ze Argentyna nie ma wcale zlych grajkow a nie potrafia wykorzystac tego do maksimum.. Noo nie powstydzilby sie tego ale najpierw to musi wygrac jakby nie patrzec to prawdopodobnie przedostatni jego mundial bo watpie zeby w wieku 39lat jechal na mundial a zawodnicy ci ktorzy teraz graja dla Argentyny to gracze praktycznie 1 skladu swoich druzyn aa mlodych poki co nie bardzo widac i nie wiadomo jak to bedzie np wygladac za 4 lata...
2
Szkoda ze nie udalo mu sie wygrac z Argentyna CA i MŚ mimo ze byl bardzo blisko ale sumie sam tez jest sobie winny bo w CA decydujacego gola jie strzelil :(. I tylko to mu brakuje zeby jego półka z pucharami byla kompletna. Te rekordy sie moga chowac przy MŚ... Szkoda no... Bo np taki Totti nie ma osiagniec indywidualnych takich jak Messi ale ma najwazniejszy puchar dla kazdego zawodnika w postaci MŚ...
0
No czyli wtedy Barca by miala out z LM jakby nie patrzec.. Nie mozna gadac ze RM ma szczescie. Bo czy ma czy nie ma to i tak najwazniejszy jestvwynik koncowy w postaci tytulow a ci jesli chodzi o LM to wielce glodni sa
0
Nam tez w LM sedziowie pomagali i nie gadaj tylko na RM
0
A sedziowie nas nie ciagneli za uszy ? Chlopie przypomnij sobie z PSG w tamtym roku. Faulu na Suarezie nie bylo a sedzia odgwizdal. Byl lekki kontakt a Urus reszte zrobil sam
0
Po to zebys sie pytal.
0
Nie pogardze remisem o zwyciestwie nawet nie wspominam. Oby tylko nie porazka
5
Aaa co ci dalej u Bartka sie nie podoba ? Redukuje dlug klubu podpisuje kolejne umowy sponsorskie stara sie o nowy stadion kupil 2 bardzo dobrych grajkow czego wiecej ? Co ci nadal w nim nie pasuje. Bobwedlug mnie po tym calym wotum nieufnosci jego krzeselko mu zadrzalo spial dupe i zaczla cos robic
1
Bo oni nie znaja Barcy w kryzysie. Tylko znaja Barce od czasow Pepa gdzie byla naj
0
A co ty chcesz od chlopa ktory cale wakacje gral w chinach bo tam bodajze jeszcze liga trwala gdzie wypoczynek do faceta ?
1
Jak idzie do Barcy to musisz oczekiwac od niego duzo
0
Panie. Niedziela a nie sobota
1
Zamora fajnie wyglada Oblak 9 MaTS 11 a nastepny chyba 33. Czyli walka do konca Oblaka i Ter Stegena. Oby Ter Stegenowi sie udalo
0
No tez na to licze zwłaszcza ze w ostatnim meczu ligowym nie gral ani minuty
0
Na Dembele nie licz. Za bardzo wymagajacy mecz zeby go od 1min wpuszczac. Wyczuwam Gomesa niewiem czemu... Ale tak mi sie wydaje. Chociaz wolalbym Paulinho.
0
No ale pamietaj ze jak Paulinho do nas trafial to konczyl sezon w Chinach takze chlop praktycznie z konca sezonu wrocil na poczatek sezonu bez przerwy. Dlatego moze juz tez powoli wychodzi z niego zmeczenie
0
Aham. Tak na to patrzyles
1
Czemu nie Marciniak ?
3
Dembele po takiej kontuzji napewno w 1 skladzie nie wyjdzie. Tylko w drugiej polowie mu Ernest da szanse
0
Na farcie czy nie ale zasluzenie wygrali bo to co zrobil Emery to kpina
0
Najlepsze posuniecie taktyczne zeby przy stanie 1:1 sie bronic. Ja rozumiem by to byla 80min i sie zaczac bronic... A nie od 50 czy tam od ktorej on tego Meuniera wpuscil. Noo przegrali przez swoja glupote tzn Emery przez swoja glupote
0
Jak Barca awansuje to w 1/4 mamy my City nie zapominaj. To juz jest jakby tradycja. Na PSG nie trafilismy to trafimy na City. Zreszta zobaczymy
0
Jedno slowo. Samolub
0
Ojj niewiem. Real wie jak grac w LM. Nie skreslaj ich bo niewiadomo. Oczywiscie licze na PSG ktore odpada pozniej z nami w 1/4
0
Suarez za tydzien odpocznie bo dzisiaj sie pewnie wykartkuje
0
Meczosy.pl tam tez zobaczysz jakby cos
0
I ty myslisz ze Kurzawa tak sobie bedzie na lawce siedzial ? Po za tym PSG to nie klub do rozmawiania o transferach
3
Wejdz sobie na meczosy.pl tam leca mecze