Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na MŚ bym nie liczyl w wykonaniu Argentyny. Aczkolwiek moge sie mylic. Moze akurat wejda na odpowiedni poziom.
1
No w sumie wWE to tez tak jakby sport bo w sumie trzeba te akcje umiec wykonac itd. Ale w sumie ile juz lat on nie jest spprtowcem tylko glownym menadzerem chyba bodajze RAW. W sumie powiem szczerze niewiem na jakiej bazie to jest robione. No chyba ze WWE nie jest brane jako sport tylko aktorstwo
0
Pod warunkiem ze bedzie gral przed Sergi Robero lub Semedo zalezy kto bedzie na PO. Bo ma byc na PO to lepoej niech odejdzie a jezeli bedzie przed ktoryms z tych Panow to dobrze jakby zostal jako chociazby dobry zmiennik.
1
Vidala bym zostawił. Na ławce do rotacji spoko. Suareza w sumie tez ewentualnie wypozyczyc go do konca roku pod warunkiem ze sklad zasili pomocnik w zimie. Pod reszta sie podpisuje
1
Nie wątpie w tego trenera żeby nie było ale lepiej zostawmy te wszystkie pochwały na koniec sezonu. Bo cała praca trenera i całego zespołu jest oceniana na podstawie zdobytych trofeów. Rozumiem euforia jest bo jednak 3:0 wygrac z RM i mieć 9pkt przewagi nad 2 zespolem w tabeli LL i przede wszystkim 14pkt nad RM to wiadomo ze jest powod do dumy i radosci ale trofe zespolu to jednak sa najwazniejsze i oczywiscie jak kazdy kibic Barcy z niecierpliwoscia ich oczekuje. Życzy wszystkim Wesolych zdrowych i spokojnych świąt.
0
Jeszcze podobno nie bo ktos pisal tu posta ze Harry Kane ma 2 bramki mniej zeby sie zrownac z czy go wyprzedzic a Totki jeszcze maja 1 mecz do rozegrania. Jakbym sie mylil to sorki ale czytalem tu kilka postow i jakis uzytkownik tu pisal cos takiego.
1
Dokładnie. Ale tez ladne zawody zagral Chorwat
0
Rafinha tez powinien odejsc. Szklanka szkoda noech sobie pobiega w jakims slabszym . bo dosc ze tu malo gra to co chwile ma kontuzje. Jakby co to sory za bledy ale pisane przez telefon w biegu
1
Komentarz usunięty
1
Ta i co roku o 0.5 czyli za 5 lat to Francja by miala 4.0 czy 4.5 to oni by mogli moec po 10 bramek na sezon i to by im wystarczylo. Nie pisz bredni bo gimbaza łyka wszystko jak pelikan.
0
Niewiadomo czy sie przelamal bo to dopiero jeden mecz po ilus tam minutach od ostatniego gola okaze sie czy sie przelamal po kilku meczach. Jak dla mnie Barca nie do konca gra tak jakby miala grac. Ale to tylko moje zdanie. Licze ze zakonczymy sezon z usmiechami na twarzach. Poki co wygrywaja nie wazne w jakim stylu ale 3pkt sa. Mam nadzieje ze jak bedzie dolek formy to szybko z niego wyjda.
8
To jak z jego aktualna forma nie jest nawet w top 20 to wymien mi te "9" co sa przed nim. Bo chcialbym wiedziec tylko czy moge sie posmiac
3
Tryb fifa mu sie wlaczyl no i chopczyk ma marzenia
0
Ale brednie. Widac ze tego pana nie lubisz. Zeby podac do przodu to ktos musi wybiec a jak tego wybiegu nie bylo to komu mial podac ? Z Semedo nawet fajnie gral. Proby strzalu z dystansu ktory malo nie brakowalo zakonczyl by sie golem. Kilka przerzutow, prostopadlych pilek. Jak na moje oko zagral dobry mecz tylko brakowalo jeszcze gola. Jedynego faceta ktorego powinienes sie czepiac na boisku to jest L. Suarez. Bo ten Pan za przeproszeniem spierdolil wczoraj wszystko nikt na ten moment chyba nie gra gorzej niz nasza 9. Dlatego jak masz cos glupiego powiedziec to lepiej nie mow nic. Albo skup sie na napastniku ktory jak nie odpali w tym sezonie to bedziemy mieli przerabane.
1
Obstawiam ze forma mu nie pozwoli na wypelnienie kontraktu. Jak dalej tak bedzie grac jak teraz to albo zostanie statysta po to zeby sie hajs zgadzal za nazwisko w Realu albo Floruś go opierdzieli do chin czy kataru zeby jeszcze cos zarobić
0
A kto we klubie Realu Madryt mial dostac ZP oprocz CRa ?
1
Jak noe zasluzona ? Wiem wiem caly rok jest wazny. Ale najwazniejszy jest finish ktory Ronaldo mial bezbledny strzelal na zawolanie i Real wygral to co mogl wygrac prosta sprawa. Boj o zlota pilke toczy sie juz iles tam lat i w tym boju liczy sie tylko Messi i CR7 nie ma nikogo wiecej a ze 3 miejsce tez musza przyznac to wybieraja jakiegos gracza co by i tak sie nie ludzil na zwyciestwo w tym plebistycie. Messi mial dobry sezon ale w najwazniejszym momencie i On i Barca zawiodla zas Real z CR7 na czele odpalil. I tak bedzie wygladal boj co roku miedzy nimi. Chyba ze PSG wygta LM to dolaczy do jich Ney
1
No mozliwe ze jestes idiota. Nie mnie oceniac. Szczerze to zwisa mi jaki jest sklad tylko wazne ze rotuje tym skladem i wazne by byly 3pkt. Moze Gomes ma cos w sobie czego my nie widzimy a trener tak. Byleby 3pkt. Pozdrawiam. Vamos
0
Lepiej nie ryzykowac utraty stopera na pol sezonu. Lepiej jak se posiedzi to sie nie polamie.
0
Nie ogarniam Semedo mogl spokojnie wczoraj pykac. A Sergi mogl isc do srodka... No ale widze ze im sie oczy otworza jak Sergi sie wkur i pojdzie z Barcy
0
W sumie jest szansa. Z Getafe ledwo wygrali
0
Oby jako lider utrzymali sie do konca
12
Ty chyba jestes nie powazny xd. A jak zlapie forme i bedzie nawalal brame za brama to go bedziesz na rekach nosic
0
Nie przyznaje. Tylko maja zawahania formy. Tzn niektorzy pilkarze. Bo Luisito nie ma formy od poczatku sezonu. Czekaj az sie kryzys skonczy i wejda na wyzszy poziom. Szkoda ze Dembele nam na tak dlugo odpadl boo by sie ogrywal... A jak weoci to nie bedzie mial formy wgl i hedzie ja szukal przez kilka ladnych dni
0
Losowanie panie, losowanie
1
Ci co krytykuja Rakiticia to sa ludzmi co poprostu go nie lubia. Bo ja niewiem jak mozna narzekac na chlopa ktory poki co gra niezle.
0
Mega fanem NBA nie jestem lubie sovie czasem tak "o" poogladac
0
Takie pytanko dla uzytkownikow co posiadaja Cyfrowy Polsat i wykupili Eleveny oraz lubia NBA. Noje pytanko brzmi czy NBA tez bedzie transmitowana na Elevenach czy gdzies indziej. Kupilem sobie Cyfrowy Polsat i eleveny wczoraj i tylko sie pytam
0
Denis LS i Vidal PS fajnie sie wczoraj Vidala tam ogladalo lepiej wedlug mnie sie spisal niz Deulofeu. No ale to tez jest ten plus na korzysc Vidala ze ma asyste oczywiscie
0
Zajebiste ze tak powiem