Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakos nie unialem sie tego wyobrazic ze odejdzie.... Masakra..
3
Taaaa woesz czemu jego ojciec chcial ? Bo u notariusza czeka 26 melonów :D
0
Sciagnac nie problem tylko zaplac mu na chleb jak on chce tyle co Messi
0
Ale to jest wiadome jiz od poczatku. Ze jak np proponowali 90mln za Cou to teraz cena automatycznie idzoe na 130-150 chociaz moge sie mylic.
0
Paulinho i ten obronca z Brazylii co tak bylo glosno jak mu to bylo nie pamietam juz
0
Lepiej Coutinho na LS i Eriksen do środka taka jest moja opinia
0
Ja byn Coutinho kupil na LS i Eriksena do środka wyobraz wtedy co by sie dzialo w sumie ewentualnie Dembele.
0
Tez czytalem o tym Coutinho ze do Psg go Ney namawia. Czy to nie bylo aby na Sport.pl ? Mi soe wydaje ze naprawde nie maja o czym pisac i robia taki zamed zeby tylko wkur*** czlowoeka
1
Nie kupią. Bo kluby jak sie dowiedza ile Barca zarobila za Neya to zaraz z automatu ceny do Barcy poleca +50mln. Woec bedzie jeszcze ciezej kogos kuoic niz tak. A juz jest ciezko kogos dobrego wyciagnac
0
Nooo ja juz na Verrattiego nie licze to wlasnie wolalbym Draxlera tez dobry zawodnik
0
A po co maja interweniowac ? Napewno mu swoje za kulisami powiedzieli. No ale nie oszukujmy sie to nie jest dziecko zeby mu pokazywac jaka droge ma wybrac. Pique we tym wywiadzie powiedzial prawidlowo zreszta jak zwykle. Albo szmal albo trofea. Jak mu malo 15mln na sezon to niech gra w lotto moze wygra kolejne. Boo co okienko transferowo to wokol Neya gownoburza tylko. Niech sie okresli bo ten tetrzyk juz sie ribi smieszny.
3
No i dobrze ze gra twardziela oni tez Marco nie chcieli na sprzedac taniej to czemu Ney ma isc taniej. Bardzo dobra zagrywka. Zaplaca 222mln zostana ukarani i Ney bedzie walczyl o upragniony Puchar Francji i Mistrzostwo o ile ich Monaco w przyszlym sezonie nie zje
0
Oni tu przyszli te Barve wydoić a teraz beda w PSG tych arabow doic
0
W wieku 24lat kontuzje go nie omijaja to za 4 lata przestana bedzie tak jak z Verma ciagle szpital
0
Teraz czytalem ze Catalunya radio mowi ze Ney na 95% w PSG. Ciekawe co z tego bedzie
0
Wszystko na transfsry napewno nie pojdzie. Czesc na transfery czdsc na nowy stadion.
1
Kolego spokojnie pisze wyraznie ze Dziennikarz wyslal Neyowi pytania tydzien temu. A Ney na nie odpowiedzial we wtorek czyli 2 dni temu a o tym transferze trabia od 5dni chyba juz
0
Albo chce wymusic podwyzke w klubie jak niektorzy komentujacy tu gadaja bo to mozliwe
0
Pieniadze panie, pieniadze
1
Nawet Palencia moze byc w 1 skladzie jak bedzie Vidal bo gdyby na to spojrzec inaczej gdyby Messi poszedl do srodka to Vidal moze wskoczyc na jeho pozycje to wtedy do rotacji na PO zostaje Samedo i Palencia i to by w sumie nie bylo glupie.
0
Niewiem czemu ale moge sie rowniez mylic. Ale zgodnie z twoim tokiem myslenia tez mi sie tak wydaje ze Messi zagra tam gdzie Iniesta tylko ze na prawym skrzydle bedzie hasać Vidal a Deulofeu bedzie jego zmiennikiem.
0
Tylko ze jak Samedo i Vidal beda rywalizowac o mieksce w 1 skladzie to Palencia znowu sie nie przebije. Czyli teraz albo jednego z dwojki Vidal Palencia sprzedadza lub tego drugiego wypozycza booo chlopqk nie moze ciagle grac w rezerwach. Mam nadzieje ze Valverde cos wymysl8
1
Znam zajebisty sposob na sprawdzenie tego czy Valverde ma tu cos do gadania. Wiesz jaki ? Zadzwon do niego i sie go zapytaj
0
Nikt niechce odejsc z klubu boo za duzo im placa a w innych klubach im nikt tyle nie zaplaci. Dlatego wola oddac karte pilkarzowi zeby za darmo go ktos wzial jak tak nie umieja sprzedac..
0
Noo Paulinho zrozum zarzad swojego klubu ze oni cie potrzebuja nie rozstawaj sie z nimi oni w ciebie wierza
0
Noo ja rozumiem. Mi tylko chodzilo ogolnikowo aaa nie ze jak Bale dostal urazu to wtedy Isco i James grali.
1
Teraz barca moze bedzie przez 10lat ogladac plecu realu widzac jaka mloda kadra tam jest i jacy zawodnicy do tego trener ktory dobrze umie zarzadzac skladem na mecze i nie daje sobie w kasze dmuchac to wszystko jest mozliwe
0
Jak to mawiają. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Spróbować zawsze można.
0
Sorki z bledy w komentarzu ale pisalem w biegu. Pozdrawian
1
Aaaa podobno mieli oferte za 45mln. To zamiast to wykorzystac i doplacic 60mln i Verratti PSG napewno by sie zgodzilo na te 100... No ale po co... Jak oni w niego wierza. Mam nadzieje ze obi wierza w niego i ze on naprawde wypali booo sie juz obawiam o nasze transfery. Real juz mlodzikow chyba od 3lat kupuje. Za 3 lata jak mlodziki dojrzeja i CRy sie skoncza i to Real dalej bedzie potega. Boo poki co kazdy transfer mlodzika jest przez Zidana bardzo dobrze wykorzystywany. Odpowiednia ilosc minut na boisku. Na ogorkow pelene mecze i chlopaki lapia minuty mimo ze tam jest mnostwo gwiazd. Naprawde jestem pod wrazeniem ze Zidane umie ich wszytskich ogarnac tak zeby kazdy zagral tyke na ile zasluguje