Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wylacz fife to ci zrobi dobrze na zdrowie bo za duzo fantazjujesz
21
Ja nadal wierze ze Mistrzostwo nie jest jeszcze przesadzone.
0
Ja cos czuje ze ani sklad sportu ani md Lucho czyms zaskoczy tak cos czuje xd
0
Zaimponowales mi gosciu. Chyba jestes pierwszym tu komentujacym ktory jest zadowolny z kazdego pilkarza i kazdemu daje czas. Jednym wiecej jednym mniej. Podziwiam cie. I pozdrawiam
0
Ja bym tak samo postawil sklad tylko ze Busi ma kontuzje i by trzeba bylo tam kogos wladowac najlepiej Masche tak mysle
0
Mi sie wydaje ze bedzie taki sklad jak w meczu z betisem chodzi o koncowke meczu.
0
Z tego co tam przeczytalem to jeszcze nawwt nie ma konkretnej daty wiec poki co sie nie martw
0
Nie udawaj doroslego bo napewno na boku sam sie z tego smiejesz
2
Co nie ? Crack znowu bez powolania...
1
Pewnie nie wypal ze studniowki ze kolesiowi sie chcialo wbic jeszcze na stronke poczytac przeglad prasy
0
Gomez ? Dobrze ze tagiego zawodnika u nas nie ma tylko Gomes jest a juz chcialem po tobie jechac bo co mecz to takie zyebane komentarze a zreszta czym sie przejmowac z Aleixem i Arda napoczatku bylo to samo
0
W sumoe to niewoadomo ale swoim trzeba kibicowac hehe
0
Macie jakis link z meczykiem na telefon ? Obojetnie w jakim jezyku byleby dziallo hehe. Z gory dzieki i pozdrawia.
0
Macie moze jakis link z meczykiem na telefon ? Obojetnie w jakim jezyku byle by dzialalo hehe z gory dzieki i pozsrawiam
1
Popieram... Liczylem na polaka w tej walce.. Aa tak to dalej sie bede wkur... Tym Wilderem... Szkoda ze mu Szpilka nie naebał
0
Ja nie mowilem ze wiekszy niz General tylko ze wedlug mnie mu dorownywal
0
Zapomniales o Andrei Pirlo ktory wedlug mnie dorownywal Generalowi
0
No ale widzisz sam czy przeciwnik sie muruje w swoim polu karnym czy nie to Barca i tak najlepiej to z pilka do bramki woli wejsc
0
Wolalbym Barca vs Alaves mecze co 3 dni to jest udreka do pilkarzy bo zmeczenie wiec lepiej teoretycznie latwiejszy mecz bo Atleti to lepiej na final
0
Aaaa jeszcze wczoraj Cr we wywiadzie mowil ze jest taki dobry indywidualnie i zespolowo a jakos ta swoja indywidualnoscia nie poprowadzil e
Realu do zwuciestwa. Jednam nie ma to jak Messi a ludzi i tak do konca ich dni beda ich porownywac nawet jak jiz nie beda grac.
1
Aaaa no wlasnie hehhw dzieki i pozdrawiam
0
Crisu udowodnij ta zespolowosc i indywidualnosc. Dzisiaj masz taka okazje xd a potem sie wypowiadaj.
0
Porownanie z policjantem i batmanem juz gdzies czytalem tu w jednym z artykulow bodajze trenera jakiegos ale nie pamietam
0
Macie moze jakis link na telefon zeby sobie meczyk zobaczyc nie musi byc z polskim komentarzem byleby dalo soe to ogladac i za free . z gory dzieki i pozdrawiam.
0
Macie moze jakiehos darmowwgo linka na telefon zeby sobie meczyk za free zobaczyc ? Obojetnie jaki jezyk byle by dzialalo . z gory dzieki i pozdrawiam.
0
Mi sie wydaje ze wlasnie tak bedzie. Sergio w pierwszej 11 zeby sie wykartkowac i w 2 polowie moze go Andre zmieni. Ja mam takie przeczucie xd
1
Daj mu sezon czasu przynajmniej. Kazdemu trzeba dac czas... Bede to powtarzal Arda tez ile czasu potrzebowal a teraz jak wchodzi to gra fajniw i zdobywa gole... Wiec dajmu mu jeszcze troszke czasu. A nie co artykul "Andre sie nie nadaje i Rakitic na sprzedaz"... To sie jiz nudne robi bo co artykul to non stop to samo... Napoczatku kazdy Vidala sprzedawal po kilki zlych meczach nagle zagral 2 bardzo fajne spotkania i kazdy go wychwala i jiz nie sprzedaje...
0
Pewnie Leo chce zeby Ney nadgonil z golami bo Turan ma wiecej xd
0
Deogi kolego . Twoje pytanie brzmialo kto bronil w meczu z Bilbao przed rewanzem. To ja ci odpowiedzialem przegralismy 2-1 i wtedy bronil MaTS bo Jasper mial kontuzje...
0
Chcialbym widziec takie nozyce w meczu Suareza oczywiscie z golem jak na obrazie z artykulu hehe