Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz pomyłke w 2 punkcie. W 1pkt masz ze odkupili za 12mln ale w 2pkt zamiast 25mln powinno byc 5mln niewoem moze niechcacy ci sie 2 nacisla przed 5 ok blad. Aaa tak na powaznie watpie ze oni go z zyskiem sprzedadza. Czekaj. Jeszcze go wypozycza ;D
0
Kupili za 12mln a sprzedadzą za 8mln ;D
0
Noo tak tylko jestvjeden problem zarzad PSG
0
Nooo i tak bedzie az do meomentu kiedy bedzie pisac "oficjalnie Veratti w Barcy " albo "oficjalnie Veratti nie opusci PSG albo ze idzie gdzies indziej"
0
Przy obecnych cenach na rynlu transferowym to kazdy z nich powinien isc za co najmniej 20melonow heehehe ale lepsze to niz nic
1
Japierdylam ale pierdoły że tak powiem. Skoro zawodnik sam chce iść bo widzi że tu wiecej nie ugra jak wygranie ligi Francuskiej czy puchar Francji to powinni mu pozwolić odejść. Powinno być prosto z mostu kawa na ławę "skoro go chcecie płaćcie tyle i tyle i po temacie" a nie kuźwa tylko że szejk nie pozwoli co to ma być jakieś wiezienie ? Rozumiem podpisal kontrakt ktory wiaze teraz go z PSG noo ale ludzie zlitujcie sie.
0
Noo Barca podobno oferowala 100mln aa jakos dalej go sprzedac niechca
0
Czemu ? Rakieta z ławki niech wchodzi albo z slabymi cale mecze gra.
0
Jak patrzysz na nasz zarzad to oni by go za 12mln kupili a za 7mln sprzedali woec lepiej nie bo 5mln w plecy to szkoda. Chociaz w sumie kto bogatemu zabroni. Jakby umieli dobrze sprzedawac to by nie musieli sie martwic o pieniadze na nowych pilkarzy oraz pensje. Noo ale co zrobic. Jak sie czegos nie umie to sie nie powinno za to brac chyba ze najpierw sie nauczyc na czym to polega noo ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. My mozemy tylko sobie gadac aaa i tak oni wszystko zrobia po swojemu
0
Dzieki heheh nie on mnie nie "kłuję" w oczy on sam siebie "kłuję"
1
Sorki. Poprawie sie na przyszlość
1
To jak bedzie 5mln i ty go bedziesz odwozil to daj mi znac pomoge mu walizki wziasc
3
Po co zawodnik ktory ledwo co wejdzie na mecz po urazie i zaraz musi znowu zejsc bo kolejny jest ? Albo jak juz jest w rytmie meczowym i zaczyna grac to łapie kontuzje ? Bez przesady. Dobry jest noo ale lepiej jak pojdzie i zeby tylko fajna kase zaplacili za niego.
0
Gdzie ma isc Aubameyang boo nie jestem na biezaco z informacjami skoro w artykule pisze ze Aubameyang ma odejsc ?
0
Po za tym zjedli juve na sniadanie w 2 polowie. Poprostu zasluzenie wygrali
0
Jaka 1 bramka fartowna ? To ze byl lekki rykoszet ? To to jest fart prosze cie. Rownie dobrze ta pilka moglaby wpasc jakby rykoszetu nie bylo ale to juz mozna gdybac. Kazda bramka realu zasluzona i bez zadnego spalonego. Jedyny fartowna bramka to Caaemiro boo tam byl mocy rykoszet i Gigi byl bez szans. To tak samko jakbya powiedzial ze Mandzu strzelil fartownie bo weszla akurat pod poprzeczke.
0
Nooo tak bo oni wiedza zee jak Barca go bedzie chciala sie pozbyc to tak znizy cene ze go kupia.. Zeby 8mln bylo tak duzo przy dzisiejszych kwotach transferow... Tym bardziej jeszcze jak mial jakis przyzwoity sezon to to i tak jest malo ii powonien bez problemu isc za taka cene. Noo ale kazdyvwoe jakie sa promocje czasen w Barcelonie
0
Powiedzcie wprost ze rozlozycie nozki i dacie sie pojechac bo takie pitolenie ii dawanie nam nadzieji jest bez sensu.
0
Nie zeby cos. Ale pocichu ale to bardzo po cichu licze na ich potkniecie w LL i ze straca te mistrzostwo oraz ze Juve nie da dupy w tej LM
0
Nowy trener barcy juz pewnie jest znany dawno tylko my jakoa kibice dowiemy sie o nim na zakonczenie sezonu tak jak bylo podawane wiec moze tak jak mowisz nowy trener juz zaczal dzialac z ukrycia
1
No co tylko jakies 750tys na tydzien. Aaaa co maja zrobic ? Sprzedac go ? Jak chce Messiego dalej w Barcy to musza mu niestety dac. Skoro 35mln bylo za malo to obstawiam ze skoncz sie na 40 mln moze 42mln
0
Dobrze prawisz. Brat kibicuje milanowi od dziecka ii rozumiem go. Mam nadzieje ze Barca tak nie skonczy bo sie zalami
0
Jaa zycze juve tego LM dalej wierze w juve bo jezli real na serio to wygra to jak bedziesz zalatwiac masci do siebie to mi tez zalatw
0
Ludzie jak tam Atleti gra ? Nie mam czasu ogladac (majówka i impreza) woec wspomozcie komentarzem co jak kto . z gory dzieki i pozdrawiam
0
Jaki jest wynik ?
0
Jeszcze nie ? Ups to wybaczcie
0
Jak tam biali soobie radza ? Oglada ktos ?
1
Jak na zmiennika to dobre statystyki
0
Nie ogladalem meczu tylko urywki jakos i widzialem masche z karnego trafil kto mu go oddal ?
0
Coo ? Gomes ? :OO no to ladnie