Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak tam wynik spotkania i kto bramki strzelal ?
0
Spoko on nawet z urwaną nogą by grał cały sezon w wyjsciowej 11
0
Pojechałeś xd nie powiem Bellerin ok Cou też tylko mam wątpliwosci co do twojej sprzedaży to jabym Rakiete zostawił na ławce a zamiast niego dał tam Mathieu bo obstawiam że on tak jak może i Masche odejdą wiec napewno bedzie jakakolwiek kasa potrzebna na obrońców
0
Mi sie wydaje tak że Lucho brakuje już pomysłów na gre to jedno ale że naszym chłopakom sie skończył głód na zdobywanie jakiegokolwiek trofea. Znaczy no niby jesteśmy w fonale PK no ale to tylko puchar no pocieszenie i jak Barca będzie grała jak jej sie nie będzie chciało to i Alaves ten puchar wygra. Poprostu brakuje tego głodu raczej. Myśle że Barca postara sie o dobrego trenera który swoją motywacją im to znowu zastrzepi do głowy
0
Powiwdz nam w ilu sytuacjach pomogl nam sedzia z PSG w 1 ? No moze we 2 bo neymar w 2 akcji za tw ostre wejscie w Marquinosa. Ale tu nie masz czetwa do Caswmiro i 2 bramki ze spalonego to jest kryminal a nie mecz LM
0
Jak tam wyglada ogolnie mecz ? Chodzi o Rm vs Bayern nie ogladam i tylko staram sie co jakis czas komentarze sledzic
0
Wlasnie jak tam sytuacja Atleti wyglada ? Wgl jakos ich nie ogladam z tym Leicester przejdzie Atleti czy Lecester ?
0
No tak tak ok dzieki za info. Oby bayern ich wyeliminowal
0
Rozumiem ze bayern prowadzi 2-0 ? Nie mam jak ogladac ehhh
0
Ja obstawiam zwyciestwo z juve oczywiscie jak dadza z siebie wszystko tylko ze watpie szczerze w awans no i z tym rm to remis tak jak ty
0
No bo wedlug Lucho Abeledo jest zajebisty. Palencia leci w ciula
0
Pewnie byles jednym z piedwszych co go sprzedawal a teraz tylko sie ratujesz tylko glupim gadaniem ze ty od poczatki woerzyles
0
Hahha dobre ja bym powiedzial ze od sęka
0
Podziel sie ktos linkiem do meczu zebym mogl sobie na telefonie ogladnac z gory dzieki
7
Bo ty go nie oceniasz tylko go poprostu nie nawidzisz i nawet nie zauwazyles tych plusow co redakcja napisala dlatego jakbys mogl to bys mu dal -10 no ale nie mozna dlatego pewniebmu dales z 1 albo maks 2
0
A po co chciec wiecej maja 2 bramy jak to utrzynaja do w rewanzu wszyscy beda bronic i koniec
0
Podeslijcie linka na meczyk zeby sobie w tekefonie looknac obojetnie jaka jakosc i komentarz z goryvdzieki i pozdrawiam
0
Jak ja im zycze jutro bęcków od Barcy ehhh mam nadzieje ze nasi dadza rade. Vamos
0
O ile bedzie wszystko rozstrzygniete. Z Malaga gra sie nam ciezko
0
Aa wlasnie jak tam sobie radzi Verma bo tak jak mowiles ja np o nim zapomnialem juz xd
0
Wspomozcie jakims linkiem zebym sobie na telefonie zobaczyl.. Obojetnie jaka jakosc i komentarz
0
Ale te statystyki nie maja ci dac nadzieji na spacerek w meczu i wygrana niewiadomo do ilu to jest tylko ciekawostka ja tez nie przepadam za tym ale czasami jak sie nudzi to mozna cos takiego poczytac.
1
Zaszalales z tym porownaniem. Usmialem sie nie powiem hah
1
Jeszcze o Verattim zapomniales xd
0
Za to podanie powinien dostac z miejsca mvp xd
0
Macie jakis link do meczu na telefon.. Podeslijcie prosze...
0
Prosze o link na telefon jakos obojetnie jaka jakosc i komemtarz
0
Prosze o link na telefon jakis obojetnie jaki komentarz byleby szlo poogladac
0
Siemanko. Prosilbym o jakis link co sobie na telefonie poogladam z gory dzieki i zycze milego ogladania meczu.
0
Zaza pewniw wejdzie jak bedzie trzeba jakas 11 wykonac xs