1

Jak tam wynik spotkania i kto bramki strzelal ?

0

Spoko on nawet z urwaną nogą by grał cały sezon w wyjsciowej 11

0

Pojechałeś xd nie powiem Bellerin ok Cou też tylko mam wątpliwosci co do twojej sprzedaży to jabym Rakiete zostawił na ławce a zamiast niego dał tam Mathieu bo obstawiam że on tak jak może i Masche odejdą wiec napewno bedzie jakakolwiek kasa potrzebna na obrońców

0

Mi sie wydaje tak że Lucho brakuje już pomysłów na gre to jedno ale że naszym chłopakom sie skończył głód na zdobywanie jakiegokolwiek trofea. Znaczy no niby jesteśmy w fonale PK no ale to tylko puchar no pocieszenie i jak Barca będzie grała jak jej sie nie będzie chciało to i Alaves ten puchar wygra. Poprostu brakuje tego głodu raczej. Myśle że Barca postara sie o dobrego trenera który swoją motywacją im to znowu zastrzepi do głowy

0

Powiwdz nam w ilu sytuacjach pomogl nam sedzia z PSG w 1 ? No moze we 2 bo neymar w 2 akcji za tw ostre wejscie w Marquinosa. Ale tu nie masz czetwa do Caswmiro i 2 bramki ze spalonego to jest kryminal a nie mecz LM

0

Jak tam wyglada ogolnie mecz ? Chodzi o Rm vs Bayern nie ogladam i tylko staram sie co jakis czas komentarze sledzic

0

Wlasnie jak tam sytuacja Atleti wyglada ? Wgl jakos ich nie ogladam z tym Leicester przejdzie Atleti czy Lecester ?

0

No tak tak ok dzieki za info. Oby bayern ich wyeliminowal

0

Rozumiem ze bayern prowadzi 2-0 ? Nie mam jak ogladac ehhh

0

Ja obstawiam zwyciestwo z juve oczywiscie jak dadza z siebie wszystko tylko ze watpie szczerze w awans no i z tym rm to remis tak jak ty

0

No bo wedlug Lucho Abeledo jest zajebisty. Palencia leci w ciula

0

Pewnie byles jednym z piedwszych co go sprzedawal a teraz tylko sie ratujesz tylko glupim gadaniem ze ty od poczatki woerzyles

0

Hahha dobre ja bym powiedzial ze od sęka

0

Podziel sie ktos linkiem do meczu zebym mogl sobie na telefonie ogladnac z gory dzieki

7

Bo ty go nie oceniasz tylko go poprostu nie nawidzisz i nawet nie zauwazyles tych plusow co redakcja napisala dlatego jakbys mogl to bys mu dal -10 no ale nie mozna dlatego pewniebmu dales z 1 albo maks 2

0

A po co chciec wiecej maja 2 bramy jak to utrzynaja do w rewanzu wszyscy beda bronic i koniec

0

Podeslijcie linka na meczyk zeby sobie w tekefonie looknac obojetnie jaka jakosc i komentarz z goryvdzieki i pozdrawiam

0

Jak ja im zycze jutro bęcków od Barcy ehhh mam nadzieje ze nasi dadza rade. Vamos

0

O ile bedzie wszystko rozstrzygniete. Z Malaga gra sie nam ciezko

0

Aa wlasnie jak tam sobie radzi Verma bo tak jak mowiles ja np o nim zapomnialem juz xd

0

Wspomozcie jakims linkiem zebym sobie na telefonie zobaczyl.. Obojetnie jaka jakosc i komentarz

0

Ale te statystyki nie maja ci dac nadzieji na spacerek w meczu i wygrana niewiadomo do ilu to jest tylko ciekawostka ja tez nie przepadam za tym ale czasami jak sie nudzi to mozna cos takiego poczytac.

1

Zaszalales z tym porownaniem. Usmialem sie nie powiem hah

1

Jeszcze o Verattim zapomniales xd

0

Za to podanie powinien dostac z miejsca mvp xd

0

Macie jakis link do meczu na telefon.. Podeslijcie prosze...

0

Prosze o link na telefon jakos obojetnie jaka jakosc i komemtarz

0

Prosze o link na telefon jakis obojetnie jaki komentarz byleby szlo poogladac

0

Siemanko. Prosilbym o jakis link co sobie na telefonie poogladam z gory dzieki i zycze milego ogladania meczu.

0

Zaza pewniw wejdzie jak bedzie trzeba jakas 11 wykonac xs

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?