Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Noo masz racje wkoncu to Liga Mistrzow a nie Liga drugiej szansy..
0
Nie poroqnywalem przeciez Suareza do Paco. Tylko chodzi mi o to ze ludzie nie potrafia dac czasu zawodnikowi
0
To i tak nie pomoze. Problem nie jest w tym ze Luis tez potrzebowal duzo czasu i ze Paco poki co trafic nie umie tylko problemem jest to ze ludzie poproatu nie nawidza Paco i beda go sprzedawac i hejtowac az nie strzeli bramki
1
Pewnie liczy ile jest ludzi na stadionie xd
0
Tak masz racje moze zagrac. Ale jak dobrze pamietam to klub niechce ryzykowac jego wprowadzeniem
1
Czemu odejdz ? Aa jakiego trenera bys wolal na lawce trenerskiej barcy ? Obstawiam ze to jakies znane nazwisko ktore po 3 kolejkach bys 5 razy zwalnial
0
Messi tego nie ogarnie ? Nie wierzysz w malego Boga ?
0
Nie lekcewaz RM to jest kompletnie inny mecz niz ten jaki RM gral z Sportingiem. Klasyk to inny mecz
0
Jak mozesz wpuscic gracza po takie przerwie na tak intensywny mecz ? Przeciez to logiczne. Lucho go wpusci na jakies 30min napewno i to wszystko zeby go stopniowo wprowadzic i bez kontuzji logiczne. Jakby gral od 1min i ko tuzja by mu sie odnowila w 25minucie to bys LE zwalnial ze wpuscil Inieste na tak gleboka wode po kontuzji i bylby lament bo znowu by go nie bylo przez iles tam meczy
0
Potwierdzam w 100% twoja wypowiedz
1
No albo go presja zje albo tak sie zmotywuje ze nie pusci nic. Jedno z dwoch hehe.
0
Smieszniejszy juz nie mozesz chyba byc lepiej sie nie wypowiadaj jak sie chcesz z tytulem zegnac w grudniu i to na poczatku. Ja nie widze zeby RM matematycznie juz go wygral . Andres nie musi grac od 1 minuty . chcesz zeby kontuzja mu sie odnowila ? Dobrze ze nie ty o tym decydujesz. Jak nie wierzysz w naszych to idz kibicowac bialym bo maja 6pkt przewagi nad nami
2
Wlasnie gdyby byl miedzy nimi jakikolwiek konflikt to mysle ze LE by nawet na ten mecz go nie wypuscil wiec niewiem moge sie mylic a ty moze masz rache. Tego sie nikt z nas nie dowie dopoki ktos sie nie wkurzy i tego oficjalnie nie poda
0
Moze Vidal na skrzydlo ? Taki eksperyment moze byloby ciekawie hehe
0
Noo dobra ja wiem ze Pique latal ale jest to co mecz ? Czy tylko wtedy kiedy nie idzie ? Bo to jest roznica
3
Tez sie zdziwilem myslalem ze styl RM jest taki ze jak jest 89minuta to mowia "Sergio idz tylko w pole karne bo jest rzut rozny raczej trafisz"...
5
Kiedy nasz maly Bóg nie robi roznicy ? Hehe
0
Oo kurde interesuja sie naszym pilkarzem z Barcy B aa przeciez kupili mlodego pomocnika za "drobna kase"
0
Akurat Ney to wedlug mnoe sie staral we tym meczu wiec niewiem czemu tak tylko na nim siedzisz. On sam tam nie gral . Jak znowu bedzie w formie i bedzie strzelac gole to bedziesz z niego 2 Messiego znowu robic
0
Ney sie dzis wykartkuje i na RSSS Turan na LS
2
On sie wykartkuje dzisiaj i na RSSS Turan na LS
1
Aha czyli idac twoim tokiem myslenia. Barca wogole sie nie powinna rozwijac tylko zwijac. Gdyby nie ten rozwoj teraz to za kilka lat Barca by nie miala na pensje do Bramkarzy . patrzac na te kwoty transferowe i zarobki to wiesz co. Gdyby Barca sawiala na wychowankow to kto mialby grac na ataku ? Pozycja LS i ŚN ? Nie gadaj mi ze ktos ze szkolki bo to by barca byla w 1 lidze ciesz sie tym co masz bo przynajmniej te chlopy co graja to puchary do domu przynosza
0
Noo nie tylkoe tobie brakuje jakis strzalow Rakiety zza pola karnego
0
No ten 1 euro to faktycznie śmieszy xd
0
Ale co ty masz za problem do niego. Mnie tez wkurza taka gadka ale jak temu dziecku mamusia na wszystko da bo sam nie zarobi bo za mlody albo sie niechce no to co ty chcesz od niego. To ty myslisz ze obchodzi go ile ma lat ten mlody hiszpan co rzucal butelka ? Skoro do niego 3tys euro to nic no to po prostu bez komentarza bo to masa kasy
1
Zdziwilbys sie jakby Messi zagral na szpicy a Arda na ps i ney na ls to bym chyba ze smiechu polegl
0
Noe zdziwilbym sie wkoncu Messi ma juz doswiadczenie na szpicy
0
Masz racje. LE moglby zmienic Busiego i dac tam Andre i zobaczyc co sie bedzie dzialo a nie co mecz to inny zawodnik w moejscu Andresa
4
Tez mi sie tak wydaje. I powoedzenie sie sprawdza "gdy Busi bez formy to cala Barca rowniez"
0
Juz skreslasz zawodnikow to zle przypomnij ile Arda potrzebowal czasu dopiero teraz odpalil