0

Juz skreslasz zawodnikow to zle przypomnij ile Arda potrzebowal czasu dopiero teraz odpalil

0

A czemu niby nie caly ?

0

Jak zdobyl wiecej druzynowo ? Jak nie wygral LL czy PK czy LM. On ma tylko wicemistrza a to nie jest mistrz...

0

A ja mam nadzieje ze sie zmarnuje bo nagroda jest indywidualna a Cr nic na ME nie pokazal wedlug mnie a to ze wygrali te ME to jest wygrana zespolu. Ze np LM wygrali no to spoko. Ale bierze sie caly rok a od wrzesnia do teraz to za bardzo CR nie pokazuje nic po za tym. Wiec sie z toba nie zagdzam jesli chodzi o twoje nominacje ale to twoja decyzja. Zauwaz ze Messi np mimo ze nie wygral CA czy LM to mial wiekszy udzial we tych turniejach niz CR. Suarez powinien byc tez w top 3 pochichi i zloty but nie otrzymuje sie za darmo tez mial udzial w wygranych trofeach Barcy mimo ze nie wygrali. Wiec moim akromnym zdaniem ta dwojka powonna byc w top 3 a do nich dolaczyc Griezmanna

0

Popieram. Jak przeczytalem jego nominacje to z krzesla spadlem i noe wiedzialem czy mam sie smiac czy plakac..

0

Siemka . nie ogladam meczu jak tam meczyk wyglada ?

0

Jabym zamiast 3miejsca dla CRa widzial tam Neymara to by bylo piekne cale MSN na podium

0

Ehh jak jabym chcial MSN na podium zaobaczc a placzacego CRa na 4 miejscu ...

0

Po za tym szkoda ze na 1500 mecz Barcy na Cam Nou nie bedzie Realu bo wtedy taka manita bylaby jak najbardziej do przyjecia

0

Manita na taka okazje to za malo xd

1

Jezeli by Roberto mial zagrac na SPD to musiala by byc formacja z 3 obroncami bo watpie zeby Lucho wystawil Vidala i to jeszcze od 1 minuty

0

Niewiadomo chyba ze Lucho zaskoczy kazdego i da Vidala na PO a Sergiego na SP

0

Chyba zeby na granade postawic Gomesa na SPD zeby Busi mial ten 1 mecz wolny moze Gomes bylby godnym konkurentem jakby go kilka razy tam postawic

0

Tam pisza ze barca zdobyla bramke ze spalonego. Ja wiem ze Suarez stal na pozycji spalonej ale Messi przeciez mu nie podawal tylko strzelal na bramke a on tej pilki nawet nie dotknal gdyby bramkarz obronil a Suarez dobil to wtedy by byl spalony. Ale nie rozumiem tego ze Barca strzela ze spalonego skoro Suarez nawet nie mial kontaktu z pilka i Messi mu nawet nie dogrywal tylko strzelal..

0

Na szescie sie udalo z takimi problemami ale 3pkt najwaznieksze. Jak to mowia takimi meczami wygrywa sie lige wiec mysle ze tego trzeba sie trzymac

0

Nie martw sie o białych tatko perez cos wymysli ze jak nie bedzie juz gral na takim poziomie jakby to perez chcial to go wyrzuci na zbity pysk

0

Zapowiada sie chyba ostry melanż

1

No bo w fifie da sobie poziom trudnosci poczatkujacy czy amator i po 15 bramek na mecz samym Messim

1

a poratowalbys czyms skoro nie koniecznie za free zacina ?

1

Siemka. Poratowalby ktos linkiem zeby na fonie zobaczyc ? Obojetnie jaki komentarz i najlepiej bez scinek i za darmo. Z gory dzieki i pozdrawiam

3

Ojj prawda chyba boli. Nic tylko czekac az cie Pique zgasi jednym zdaniem

0

No ale co Ci ta gada non stop o tym Bravo da jak ty go nie sprzedawales tylko barca. Tego sie juz nie da sluchac bravo tamto i owo a mats leci w ciula i tak tym pisaniem nic nie wskurasz i tak

1

Prosze o jakas transmisje bez rejestracji jakosc nie musi byc jaks zajebista byleby dalo sie normalnie obejrzec i najlepiej z komentarzem pl

0

Siemka prosze o linka do meczu barcy z atleti jakosciowo nie musi byc super byleby dalo sie normalnie ogladac i najlepiej z pl komentarzem

0

Dajcie jakis link do meczu Barcy najlepiej datmowy prosze

2

Dajcie jakis link darmowy do meczu Barcy z Sewilla prosze

0

Jak tam garja w LM dzisiaj?

0

Maja kase maja zycie ale widzisz.potem taka skarbowka dopada.za.podatki i sie.musisz pocic z tlumaczeniem sie w sadzie.przed dziennikarzami bo ci nie odpuszcza zycie.super ale napewno to kosztuje sporo stresu

0

Na chwile obecna zeby przegrac lige to barca raz musi przegrac i raz zremisowac. Bo jak przegramy a atlwti wygra to.i tak lige wygramy my bo z atleti dwumecz mamy wygrany la liga wiec zeby przegrac lige to porazka plus remis lub 2 poraZki. Barca moze sobie pozwolic tylko na jedno potkniecie jeszcze

0

Jak kurwa przegrales lige? Masz 3 pkt przewagi plus jeden ten za wygrane dwumecze z rywalami. Wiec musimy generalnie.jeszcze jeden mecz przegrac i jeden zremisowac zeby lige naprawde przegrac troche wiary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?