Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ATeltico ? w tym roku to to jest czarny kon do la ligi i do Lm ;p. Oni graja jeszcze lepiej niz rok temu ;p
0
wydaje mi sie ze powinni mu ogolnie zaliczyc oby dwie bramki
0
CHlopie naucz sie wkoncu ze oni tegonie zmienia... On tak gra juz od paru lat wiec nie zmienia ci go od tak . Nie ma co komentowac o masche na SPD skoro i tak go na SO wystawiaja ...
0
0
Jesli TAS powie nie to nie odejdzie wedlug mnie ;p
0
Jak lepszy od Messiego ?? Od niego nie da sie byc lepszym ;p. Po za tym jaki to byl mecz ten dzisiejszy.
0
To i tak nie pomoze. Przeciez odchodzi ;p
1
Ale zauważ to że każdy ma swoje zdanie . Nie zawsze to musi być prawdą przecież :). Ale po to jest forum żeby każdy mógł się wypowiedzieć co o tym wszystkim sądzi :)
0
CO jak co ale dla mnie to tez jest podejrzane. niechce tu nikogo obrazac nikomu sprawiac przykrosci ale podejrzane to jest. Bo RM ma od paru lat jedne z latwiejszych grup. I te losowania teraz Schalke potem jak mowiles Porto/Basel to juz serio przesada.. WIadomo kazdego kibica barcy łącznie ze mna moze sciskac bol dupy ze Barca ma tak ciezko a RM tak latwo. Poniewaz jak RM uda sie wygrac drugi raz z rzedu LM czego bardzo NIEchce to tylko w sumie przez to ze mieli lajtową droge na szczyt. I jak chodzi o moje zdanie to podejrzane to jest nie ma co... Mam nadzieje ze te podejrzenia tej gazety nie sa prawda :). Licze na Barce ! VeB :D
0
ALE trzeba wkoncu zrozumiec ze LE nie wpusci Masche na SPD
0
Najgorzej jak nie wejda jeszcze xd
4
Tylko ze Real nie gra z najlepszymi i tym sposobem ma juz 1/4 finalu ;p A jak znowu trafi na ogorka to 1/2 ;p
0
I to tylko Getafe. A co jak Barca zagra na Autobus ManCIty ??? Gdzie bedzie stala obrona napewno 10 razy lepsza niz getafe :) Albo autobus Juventusu ;p
0
Sergi Roberto jeszcze . No ale cos czuje ze on pojdzie tak szybko jak Montoya ;p
0
Tylko PiotrNazwisko ma rację. gdyby podyktowal rzut karny to pewnie Messi zamienil by go na bramke zakładajac oczywiscie ze strzeli no to Barca wtedy napewno by inaczej ruszyla w gre zaczela by napewno lepiej grac .. I wtedy np nie doszlo by do tej sytuacji gdzie sedzia mial dla getafe podyktowac rzut karny
0
Nawet nie pyta i nie probuj uzyskac odpowiedzi. Bo chyba sam na to pytanie mozesz odpowiedziec.
0
eeee mysmy te mistrzostwo juz stracili, przy takiej passie Realu Madryt i serii zwyciestw zapomnij o Mistrzostwie La Liga i Lm raczej tez :). Moze Puchar Krola :). Albo kolejny rok bez trofeow ;c
0
Zauważ jeszcze to ze na poczatku nie mogl nawet trenowac chyba przez miesiac, musial sam wszystko robic. Jeju daj mu troche czasu. neymar za bardzo tez w pierwszym sezonie nie umial sie zgrac a teraz co wyprawia. Kuźwa troche czasu daj pilkarzom.
0
Ale czego tu oczekiwac skoro Alves jest PO a Adriano jest wszechstronny... Woli postawic na niego bo jest pewniejszy tylko czy to bedzie sluszna decyzja to sie okaze..
0
Najprawdopodobniej masz racje..
0
Nie przesadzaj z tym Douglasem . On sie nie nadaje xd
0
ZObaczymy jak bedzie nowy sezon. Jak Alexis i Suarez ograja sie w swoich klubach (chodz ten 1 sie juz praiwe ogral) To wtedy porwnajcie ich obu a nie teraz jak Suarez praktycznie gra bodajze ze miesiac . Za duzo przerwy z meczach mial
0
To ze Adriano gra słabo to nic nie znaczy. Patrz ile szans dostaje. Wez to pod uwage. Pilkarz z niego dobry. Tu chodzi o PO. DLa mnie dalej zagadka jest ten Douglas. Niby jakos sobie wczoraj radzil wedlug mnie . Ale ten klub byl slaby ale co bedzie jesli zagra przeciw Realowi a tam bedzie Bale lub CR7 to douglas bedzie zgubiony w kazdym rajdzie. Oby jak tam pisali ten Montoya zostal i dostal pare sznas bo on jest ta nadzieja jesli Alves odejdzie. Bo Douglas wedlug mnie na takie słabe kluby moze zostawac wystawiany.
0
Ehmm. Nie. Prędzej tamci kibice by ich wywieźli po za granice państwa...
0
U tych ludzi klania się czytanie ze zrozumieniem. Ale sa tzm tak zafascynowani ze nie zwracaja na tak wazne informacje uwagi xd
2
Jak LE bedzie wystawial tak jak powinno byc czyli Masche DM itd to zespol nie do przejscia bedzie :D
0
Alves na PO xd. Aby choć trochę kibicujcie naszym :D
0
teraz CR7 bedzie chcial grac bezwzgledu na wszystko zeby doganiac messiego
1
Skoro wolisz bardziej ronaldo niz messiego to idz na strone z real madryt a tu usun te konto z tym twoim jeszcze glupia nazwa uzytkownika ;)
0
Walne smiechem jezei montoya pojdzie na lawe a wejdzie Douglas..