Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie Rakieta jest nie na sprzedaz odkad do nas przyszedl. Woec niewiem co mi sugerujesz. Ja w Thiago mimo ze jest dobry widze drugie Vermalena. I Ty bedziesz 1 osoba co bedzie go sprzedawac jak pol roku przesiedzi w szpitalu
3
Dokładnie. Ale niektorzy ogladaja jeden mecz Bayernu na 10 w ktorym akurat Thiago gra i strzeli gola albo zaliczy jakies 2 asysty i kazdy podniecony. Mamy szklanke Vermalena to po co nam druga szklanka... Zeby Verma nie czul sie samotny i mial isc z kim do lekarza czy co ?...
0
Tylko szkoda tego LeBrona bo naprawde co roku daje z siebie ile mozna a tu zespol mu ten rozpedzony woz hamuje... I znowu GSW to prawdopodobnie wygraja te finaly no ale moze jednak Cavs sie zepnie
0
Lepiej bym tego nie ujal. Tylko ze w Cavs tym jednym liderem jest LeBron a on wedlug mnie w NBA robi jeszcze wieksza roznice niz Messi. Ale niema ich co porownywac bo kazdy z nich jest krolem w swoim fachu. Patrzac na Play offy w wykonaniu Cavs to czasami ma sie wrazenie ze graja 1 vs 5 i LeBron sam pakuje tam 50pkt i wygruwa mecz a reszta to statysci
0
I gdzie wspomnialem w komentarzu o Antku ?
0
Gdzie w komentarzu wspomnialem o Gomesie ?
0
A Ty porcelana.
0
Ale po co nam kolejna szklanka ...
0
Ale bol duppy jprdl
0
Piekne slowa. Nic dodac nic ujac. Gratulacje za madry tekst naprawde :)
0
Ale ja nie pisalem o Visca łebku a o bolu dupy to nie mialem na mysli ciebie bo jest masa innych ludzi co jest tak zaslepiona ze nie widzi niczego innego tylko jakies bledy. I prosze cie badzmy powazni ja nie jestem dzieckiem moze nie jestem starszy od ciebie ale mam 23lata wiec niewiem czy to dziecinne. O bolu dupy to ja mowie ogolnikowo bo jak czytam niektore wypowiedzi to oczy krwawia. Jezeli jestes powazny i obiektywny to woesz co mam na mysli
1
No dokladnie ale nic nie zrobisz bo jest choroba ktora zwie sie bol dupy ze im ze wrzutek wchodzi a Barsie nie...
1
Fart ? Daruj sobie.. Nie mozna miec 3 rok z rzedu farta w LM zgadzaj sie z tym lub nie ale Real moze w LL spieprzyc czy w PK ale w najwaznoejszym turnieju dla kazdego klubu nigdy nie daje dupy. I nie mow ze sedziowie i pomagaja jak niektorzy tutaj tak pisza. Bo w tamtym roku Barca z PSG jak grala tez los sedziow im sie usmiechnol. Poprostu trzeba zacisnac zeby jezeli chodzi o decyzje sedziow bo swoim gadaniem nic nie zmienosz w ich decyzjach. Tu pomoze tylko VAR. No ale dopoki VARU nie bedzie to trzeba sie z kazda decyzja sedziego pogodzic
10
Wrzutka czy nie wrzutka ale maja z tego gole i to oni sa we finale LM a nie Barca. Wiec ja niewiem z czego sie tu smiac bo te wrzutki z ktorych sie 3/4 ludzi smieje skutkuja
0
Ale jaja.. Japier
0
Za malo zarabia jeszcze. On musi miec wiecej niz Messi i CR
1
Chcial wyjsc z cenie Messiego a teraz bedzie wchodzil w cien CR7. No i jaka tu logika...
0
A sprawdziles czy Denis jest moze powolany ?
0
Hahah wiedzialem ze chodzi mu o KMŚ
0
Jak tam meczyk ? Nie ma jak ogladac dzis
0
Widze pamietliwy jestes. 3 miesiace temu spoko. Moge ci przyznac racje. Noo ale coz zrobisz
0
A ja osobiscie uwazam ze Liverpool ogarnie sytuacje. Aczkolwiek RM nie mozna skreslac
1
Kibicuje juz dlugo. Tylko ja zawsze mowie pilka jest jedna a bramki dwie. Przegrali bo zagrali do dupy. Wystarczylo tylko jednego gola strzelic. Maja pake jak sie patrzy a gowno zagrali. Nie rozumiem tylk jednego. Skoro EV tak fajnie rotowal 1 skladem 1 czesci sezonu to czemu tego nie powtorzyl w 2 czesci z mniej wymagajacym rywalem. Taka LM w Barcy powinna byc brana pod uwage na 1 miescju nawet kosztem PK czy chocby Mistrzostwa ligi wedlug mnie oczywiscie. Bo jak tak patrze na RM oni PK olali doslownie. CR ani chyba nawet minuty nie powachal w tych rozrgrywkach. A jak sie polapali ze Liga im odjezdza juz to praktycznie wszystko postawili na LM zeby miec to co najwazniejsze dla kazdego . I oni znowu moga te LM wygrac. Aczkolwiek mam ze im sie to nie uda i zobaczymy Liverpool z LM bo naprawde fajnie ida w tej edycji
0
Nie mow mi ze sedziowie dali prezent Realowi bo karny mogl byc ale tez nie musial gwizdnal karnego i po temacie po co dalej ciagniesz ten temat wygraja lm to wygraja nie wygraja to nie
0
Aaa ze tak powoem wystaczylo tylko jednego gola trafi i Roma by musiala sie dalej pocić no ale po co
0
Wiem ze to LL a nie KMŚ... Tylko ze Real jest obrazony bo za KMŚ nie mieli szpaleru
0
Kuzwa wiem ze to la liga ale pewnie Real jest obrazony za to ze Barca im za KMŚ nie zrobila szpaleru
0
Jaki wasz ? Ja nie jestem kibiciem Realu tylko Barcy. I to jest tylko moja opinia. Ze pewnie szpaleru nie zrobia bo sa obrazenie za to ze Barca za KMŚ im nie zrobila
0
A zrobila Barca Realowi szpaler jak wygrali KMŚ ? Nie. Wiec w sumie sie nie co dziwic ze Łysy i jego ekipa tez nie zrobia
2
Kolego nie MŚ a Euro. Poprawiam bo Cie zaraz gimbaza zje. Pozdrawiam