0

Ale to jest wolny transfer to klub moze sobie pozwolic bo na konto PSG nic nie idzie

0

Ale moga sobie pozwolic bo klubowi nic nie beda za niego placic. Wiec maja wieksze pole manewru

0

I na prawej Cafu

1

Ale na samym poczatku jesg jak byk napisane ze tylko na pol roku

3

Blagam.. zlituj sie bo Malcolm w oczy kluje.... Malcom sie pisze....

0

No tak rozumirm. Tylko Ty nawiazales do drukowanego meczu wiec ja tez.

0

Kurde. Ale Ty nie widzisz ze od jakkegos x czasu wyborcy pilkarza na ZP klada wiekszy nacisk na zdobyte trofea z zespolem ?

0

Bylo minelo Barca tez z Chelsea mogla miec wedlug niektorych wydrukowany mecz wtedg jak grali w polfinale. Bledy beda zawsze.

1

Ja piernicze... serio ? Zlota pilka nie jest przyznawana za cala kariere tylko za bardzo dobry rok. Przeciez Modric mial kapitalny rok. LM wice mistrz swiata. Gdyby Messiemu sie MŚ udaly to pewnje o nim bh teraz ciagle gadali. A ze teraz Modric ma zawahanie formh to trudno. Ale swoje wygral

2

No wlasnie mnie to tez zawsze dziwi. Ze pilkarze takiej klasy widza jakie gowno czasami graja. To powinni wiedziec ze szkodza zespolowi swoja slaba forma i powinni zejsc ze sceny na 1 lub 2 mecze zeby troche akumulatory naladowac

0

Ale kropnal xd ladnie wsadzil

0

Kurde ten sklad mi sie podoba... zrob cos zeby Valdek ten proponowang sklad widzial :(

0

Pique kredytu tylko co nie bedziesz musial zaciagac xd

1

Jest szansa tylko widze drobna zmia e w twojej jedenastce aczkolwiek napewno na ŚO zagra Pique. A reszta spoko.

0

Malcom a nie Malcolm.... jprdl

0

Chcialem to samo napisac xd. Ze za Rakiete zagra Roberto a Vidal dalej lawka

0

Swietna wiadomosc

0

Wszystko fajnie tylko jak u kogos Angielski kuleje to za duzo nie zrozumie

1

Z obecna gra to w zadnej grupie nie byloby za ciekawie do Polakow

0

Obstawiam ze Vidal za Rakiete zagra

0

Zmieniasz zdanie gorzej niz baba

0

Dziwne. Po ostatnich meczach go chwaliles.

4

Kazdy chcial zeby sobie Rakieta odpoczal i widzicie sam sobie urlop zalatwil

1

Oczy bola jak co chwile ktos pisze Malcolm zamiast Malcom.

0

Awans juz jest pewny a gdzie tam 1/8 :)

0

Polac mu. Jeden napisal cos prawdziwego. Inter nie istnial w naszym polu karnym. Obroncy czyscili. Inter mial jeden strzal i gol
.. a tu oceny jakby Barca 3 gole stracila

1

Ja bym dal na lewej Dembele na prawej Malcom a Messi niech rozpocznie mecz z lawki. I to by sie zobaczylo ktory skrzydlowy polaze sie z lepszej strony

9

Jak byk pisze na kazdej gazecie Malcom ale ludzie chyba albo sa slepi albo robia z siebie glupkow

0

Zgadzam sie. Ale nie oszukujmy sie kazdy mialby watpliwosci

0

MALCOM a nie MalcoLm
....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?