Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to jest wolny transfer to klub moze sobie pozwolic bo na konto PSG nic nie idzie
0
Ale moga sobie pozwolic bo klubowi nic nie beda za niego placic. Wiec maja wieksze pole manewru
0
I na prawej Cafu
1
Ale na samym poczatku jesg jak byk napisane ze tylko na pol roku
3
Blagam.. zlituj sie bo Malcolm w oczy kluje.... Malcom sie pisze....
0
No tak rozumirm. Tylko Ty nawiazales do drukowanego meczu wiec ja tez.
0
Kurde. Ale Ty nie widzisz ze od jakkegos x czasu wyborcy pilkarza na ZP klada wiekszy nacisk na zdobyte trofea z zespolem ?
0
Bylo minelo Barca tez z Chelsea mogla miec wedlug niektorych wydrukowany mecz wtedg jak grali w polfinale. Bledy beda zawsze.
1
Ja piernicze... serio ? Zlota pilka nie jest przyznawana za cala kariere tylko za bardzo dobry rok. Przeciez Modric mial kapitalny rok. LM wice mistrz swiata. Gdyby Messiemu sie MŚ udaly to pewnje o nim bh teraz ciagle gadali. A ze teraz Modric ma zawahanie formh to trudno. Ale swoje wygral
2
No wlasnie mnie to tez zawsze dziwi. Ze pilkarze takiej klasy widza jakie gowno czasami graja. To powinni wiedziec ze szkodza zespolowi swoja slaba forma i powinni zejsc ze sceny na 1 lub 2 mecze zeby troche akumulatory naladowac
0
Ale kropnal xd ladnie wsadzil
0
Kurde ten sklad mi sie podoba... zrob cos zeby Valdek ten proponowang sklad widzial :(
0
Pique kredytu tylko co nie bedziesz musial zaciagac xd
1
Jest szansa tylko widze drobna zmia e w twojej jedenastce aczkolwiek napewno na ŚO zagra Pique. A reszta spoko.
0
Malcom a nie Malcolm.... jprdl
0
Chcialem to samo napisac xd. Ze za Rakiete zagra Roberto a Vidal dalej lawka
0
Swietna wiadomosc
0
Wszystko fajnie tylko jak u kogos Angielski kuleje to za duzo nie zrozumie
1
Z obecna gra to w zadnej grupie nie byloby za ciekawie do Polakow
0
Obstawiam ze Vidal za Rakiete zagra
0
Zmieniasz zdanie gorzej niz baba
0
Dziwne. Po ostatnich meczach go chwaliles.
4
Kazdy chcial zeby sobie Rakieta odpoczal i widzicie sam sobie urlop zalatwil
1
Oczy bola jak co chwile ktos pisze Malcolm zamiast Malcom.
0
Awans juz jest pewny a gdzie tam 1/8 :)
0
Polac mu. Jeden napisal cos prawdziwego. Inter nie istnial w naszym polu karnym. Obroncy czyscili. Inter mial jeden strzal i gol
.. a tu oceny jakby Barca 3 gole stracila
1
Ja bym dal na lewej Dembele na prawej Malcom a Messi niech rozpocznie mecz z lawki. I to by sie zobaczylo ktory skrzydlowy polaze sie z lepszej strony
9
Jak byk pisze na kazdej gazecie Malcom ale ludzie chyba albo sa slepi albo robia z siebie glupkow
0
Zgadzam sie. Ale nie oszukujmy sie kazdy mialby watpliwosci
0
MALCOM a nie MalcoLm
....