Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Czemu Cillesena ? To beda musieli znowu szukac bramkarza
2
Jak czytales poprzednie artykuly na temat Umtitiego to powinienes wiedziec ze to byla jego decyzja a nje klubu. Klub nalegal na operacje ale sam zawodnik sje nie zgodzil
2
A potem bedzie placz ze Barca odpada z PK... i znowu Valdek bedzie do zwolnienia xd. Idzie porotowac skladem sam jestem za tym ale bez przesady ze w kazdej formacji bjega po 2 zmiennikow albo pilkarze z Barcy B i z podstawowej 11 zostaje tylko np Rakieta albo Messi
1
Chyba pomieszczenie na lazienke xd
0
No i co w zwiazku z tym ? Jeszcze mogles wymienic Hazarda, Neymara i innych skrzydlowych ktorzy sa gwiazdami w klubach
3
Na jakiej podstawie. Uzasadnij. Tak jak autor tego tekstu napisal. Nie ma go kim zastapic zeby biegal tam i spowrotem. Autor tekstu opisal dokladnie profil kazdego pilkarza ktory pilkarz w czym jest najlepszy. Praktycznie kazdy pomocnik oprocz Busiego i Rakiety jest lepszy w ofensywie niz defensywie. Dlatego ci co ciagle narzekaja na Rakiete ze caly czas gra kazdy mecz od dechy do dechy procz kilku przypadkow to maja wyjasnione czarno na bialym jak jest. Pozdrawiam
0
Miranda wczoraj wyjorzystal swoje minuty ? Dla mnie nie. Slabe spotkanie. W obronie cos tam pokopal ale w agaku nie dal nic
1
Okolo tygodnia bedzie za darmo zapieprzac
3
Bo tam Barca chce utrudnic zycie Totenhamowi no i gra wkoncu o 1,5mln euro jak zwyciezy oczywiscie
1
Tak szczerze ? Jakbym dostawal taka kase to ja na treningu bym juz moglbyc o 9 rano...
1
Slaby Rakitic... jprdl niektorzy to napeawde dekle i nic poza tym...
0
Oni maja podzielona licencje nastepne mecze znowu powinne byc na eleven
0
Dobrze to jest twoja opinia.
0
Dobrze rozumiem Cie. Ale spojrz na poprzedni sezon. Valdek wygral z Barca PK i LL jest to zle osiagniecie ? Nie. Tylko nas kibicow to boli bo to Resl zgatnal LM. Gdyby LM wygral np Bayern to kazdy by sie cieszyl bo RM niema nic a my 2 puchary. Z tym u nas jedt wlasnie problem. Tamten sezon tylko z 1 porazka w LL. Wypadek przy pracy. No i kazdy ma za zle Valdkowi dostania manta z Roma. Ten sezon zaczelismy gorzej LL albo sie stala bardziej wyrownana albo poszczegolne zespoly bardziej skupiaja sie na innym pucharze (czyt. LM). W tym sezonie moze to akurat my zgarniemy LM i moze jakies PK albo LL albo nic.... Pozyjemy zobaczymy. Poki co trzeba sie cieszyc ze za kazdym razem trafiamy na trenera ktory zawsze jakis puchar ugra. Bo zawsze mozna trafic gorzej
0
Widzisz. Tak najezdzasz na naszego trenera a co by bylo gdyby Barca go zwolnila a zatrudnila takiego dzbana pokroju Lopetgui ( nieeiem jak sie to poprawnie pisze) to bys jeszcze za Valdkiem zatesknil
1
Normalka tylko ze oni go maja i dlatego tak co chwile jeden albo drugi Messiego atakuje glupimi teksgami
1
Messi rowniez moze miec w glowie od nich slowa bo oni maja MŚ a Leoś nie ma :c
1
Tylko nie zapomnij Pele jak i Maradona maja cos czego pragnie kazdy topoqy pilkarz czyli MŚ
10
Najlepsze rozwiazanie. To jest taki Rafinha vol. 2 (oprocz kontuzji) jeden mecz dobry wszyscy go wstawiaja do 1 skladu i przez kolejne 5 meczy gra kupe. To samo co Rafa z Interem spoko mecz a pozniej kiepsko
0
W goracej wodzie kapany jestes ? Mlody moze i ma talent ale bez przesady. Na kogo oni grali ? To nie byl mecz w La Lidze o pkt tylko mozna to ujac ten mecz o pietruszke ze sredniakiem
1
Ma ktos jakies linki na dzisiejszy meczyk co by sie dalo w telefonie zobaczyc ?
0
Sklad ladny tez bym chcial taki sklad. Ale Valdus ma pupilka ktory na 80% zastapi Busiego (20% ze to bd Vidal) i bedzie njm Rakieta a obok niego Vidal i Alena. A atak Dembele Munir Cou/Malcom to jesf raczej prawdopodobne ustawienie. Do bloku defensywnego nic nie mam bo ja w sumie wedlug siebie taka defensywe ustawilem. Oczywiscir kazdy ma prawo do dyskusji i typowania swoich 11. Pozdrawiam
0
Chyba ze Cou pojdzie na LS to wtedy chyba Malcom bedzie na lawce i wejdzie w drugiej moze. A jak Cou bedzie na LS to pomoc bedzie Vidal Rakieta Alena i atak Demebel Munir Coutinho
0
A Dembele ławka ? Padlem xd. Pamietaj jesf Rakitic powolany. Czyli Rakieta ma bankowa 11 czyli bedzie gral na pozycji Busiego. Jest Vidal i Cou czyli raczej ta trojka pojdzie na 1 ogien na pomoc. I atak obstawiam Dembele Munir Malcom
2
Oby w innym klubie.
0
Predzej ten drugi
0
Nie skreslaj ich Barca tez w niektorych latach miala farta jak sedziowie sedziowali pod ich dyktando
0
Dzieki za info .A wynik ?
0
Siemanko. Jak tam meczyk ? Wynik ? Jak wyglada gra ?
0
Ale nikt z nas niewie jak klub stoi z kasa na ile sobie moze pozwolic. Niech placa ile chca byleby te chlopy graly jak na nich przystalo i wygrywali wszystko. Mnie tam tylko od nich gra interesuje. I toe jakim stylu graja i wygrywaja kolejne trofea