0

Trafil by do Romy i mowil by to samo tez. Bo fakt szacun ale te slowa czasami sie okazuja puste

1

Bale bedzie mial towarzysza w szpitalu przynajmniej

0

Piekna fura. Ja bym dolozyl i kupil nowke. Niekoniecznie audi bo kasa. Ale jakas skoda badz seat leon. Wiadomo audi lepsze ale nie cale pol tej kwoty to marka

0

Siatke do okna kupic

1

Ta szklanka? Serio ?

0

Dziwisz sie ze Thiago niechca ? Kazdy dobrze wie ze to szklanka taka jak Verma

0

Tam nie ma takich kolejek. To sa juz stali bywalcy

0

Mamy szklanego Verme.. Potem bedziesz plakac ze Thiago to byl nieudany tranfer bo Verma vol 2

2

Co to za sekret jak kazdy o nim wie

0

No ale zeby zagrozic GSW musi powstac super team. Jakby gwiazdy sie dogadaly za gre o mniejsza kase to LBJ Kawhi i PG13 by ogarneli

0

No wlasnie . jutro sie LeBronowi konczy kontrakt i jutro musi zdecydowac czy odchodzi czy nie.

4

Czy ktos lubi NBA ? Podobno LeBron i Kawhi Leonard maja grac razem dla Lakers. Zrodlo info Adrian Wojnarowski najbardzien wiarygodne zrodlo

1

Semedo 1 PO a Palencia jako zmiennik co ty na to ?

0

Jutro bedzie " Barca prowadzi zaawansowane rozmowy z agentem Koulibaliego"

0

Ja powiem. Mundial jest co 4 lata kazdy o tym wie. Najwazniejsza impreza dla kazdego pilkarza. I na taka impreze kazdy topor wojenny powinien byc zakopany. W ataku powinien grac Icardi Dybala i Di Maria ale oczywiacie Aguero nie skreslam i tak jak piszesz Messi za nimi. No ale tak to jest jak to Messi sobie wybiera kto ma jechac...

0

Teraz wyzywasz go od balwanow... A jak Barca szukala trenera to pierwszy byles za tym zeby go Barca sciagala...

1

Sam sie nie poplacz parówo. To nie sa sparingi zeby strzelac gdzie popadnie. Takie sytuacje sie mszcza i bylo to wczoraj widac. Ja sie mam w od nich miejscu postawic ? Ja nie gram za miliony tylko pracuje jak prosty czlowiek. To oni sa rozliczani na oczach wszystkich z owocow swojej pracy i starannosci i poswiecenia

4

Nie bron go oj nie bron. Nie zagral wczoraj kompletnie nic. Bez pomyslu. Niech sie nauczy ze w Argentynie na Lewej stronie nie popierdziela Alba. Mam totalny nie smak odnosnie tego meczu w kazdej lini bledy. Gdyby ten Enzo Perez trafil do pustej bramki to ten mecz bylby inny ale kur** nie po co trafic do pustej ale pierdol*** obok bramki

17

Aaa potem Messi płacze i odchodzi z repry bo ludzie sa na niego wkur. Przeciez on wgl wczoraj nie gral... Jak mozna chodzic po boisku w tak waznym meczu . we wywiadach mowil ze chce wygrac MŚ. No nie bylo jakos widac ze chce przy tym jego chodzie. Moim skromnym zdaniem to tylko Simeone by moze poukladal ten bajzel. No i Messi przedewszystkim powinien zrezygnowac z funkcji kapitana. W trudnych komentach zespolu ani jakos nie gonil druzyny ani nic brak motywacji. Kapitanem tam powinien byc Masche nikt wiecej. No ale jak tam sie wszystko kreci wokol niego to co zrobic. Jeszcze niech w ryja od Nigerii dostana i moze Messi zrozumie ze nie nadaje sie na kapitana i kogos kto powonien zespol motywowac w ciezkich chwilach. Messi musi zrozumiec ze we wszystkim najlepszym nie mozna byc. Szkoda ze poraz kolejny nie uda mu sie mundialu wygrac no ale coz jego rzady sa w tym zespole nie podwazalne jak widac. Uwazam ze gdyby Icardi byl powolay a Dybala by gral od poczatku meczy i do tego Messi to woecej by zdzialali no ale musial jechac Higuain no coz. Messi sie powinien skupic na tym w czym jest najlepszy a nie w zadzeniu sie. Amen

1

Ale po co nam kolejna szklanka...

1

Nie rozumiem tylko braku Dybali dlaczego mu nie dal szansy trener

0

Ja sie do dzis dziwuje ze jeszcze ma honor czasami z tym numerem grac... Predzej Cou by mogl miec ten nr

0

I niech James stamtad jak najszybciej ucieka bo nie ugra wiecej jak tam sie bedzie kisic... Ten klub potrzebuje przebudowy a to kilka lat potrwa

0

PG13 = Paul George

0

Paul George. Jedynym wiarygodnym zrodlem jest Adrian Wojnarowski praktycznie to co on napisze zawsze sie sprawdza. Ma w Ameryce bardzo dobre zrodla informacji. I podobno James jest blisko LAL i Paul George. Ale w gre jeszcze wchodzi Houston Rockest i Philadelphia 76ers. Szczerze watpie zeby LeBron pchal sie na zachod. Do Houston no ale sie okaze

0

O ile sie szklanka nie stlucze bo z Thiago to roznie

0

Skad nie rzuci to i tak siate pali

0

Podobno Lakers z PG13

0

Najbardziej szkoda mi CP3 bo gdyby nie ta kontuzja to moze by byl inny final

1

Kurde no niby fajnie ale tak bez doswiadczenia ? No moze sie zaprezentuje z dobrej strony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?