0

@FCB_dimiC Szok

1

Max wyciska wszystko z tego bolidu. Bandy na milimetr, a i tak 3 miejsce. A szybsi jeszcze nie przycisnęli

0

@BorzyKrzys Aż zaznaczyłem czy jakąś niewidzialną czcionką czegoś nie napisałeś :)

0

@TheCule Ale taki obywatel do którego w tym poście odpisujesz oraz paru takich innych tutaj co wyznają jedyną słuszną retorykę to i tak będą zdania, że to dobrze ludzie łamią prawo, więc mogą łamać :)

0

@KrychaFCB Pierwszy raz widzę jak Klaudia zrobiła coś pożytecznego. 2050 razem z Konfedaracja głowały ? Przecież to głowy niektórym wybuchły :) Ale ko jest beznadziejne. W końcu jakaś ustawa dla wielu Polaków i głosują przeciwko krajowi.

1

@Kinginiesta To było z ironią napisane :)

16

@DLFCB A gdzie są te miliardy ludzi z tranparentami "konstytucja" ? Jak teraz jest łamane prawo to ok?

0

@MarianoItalianoVero Z pozycji państwa amerykańskiego powiedział dobrze. Chociaż otwarcie nie może powiedzieć, że ten konflikt jak długo trwa tak długo im się to opłaca. Rosja i Ukraina chciała jużwcześniej zakończyć ten konlikt, ale rozmowy zostały przerwany. Kłamstwem jest to co Blinken mówił, że Rosja chciała wymazania Ukrainy. On osiągnął terenery które chciał. Teraz niby Ukraina przejęła część Rosji. A co finansowania. Wątpię, że komukolwiek się udałoby namówić rosję do reparacji wojennych.

3

@draxidox Szkoda tych czasów prawdziwej wolności słowa. Gdzie mogłeś poprostu powiedzieć co myślisz

3

@Borneo Z tą debatą jest tak, że Trump przegrał faktycznie, bo od niego oczekiwało się oraz wszędzie zapowiadano, że ją zgniecie. A Harris udało się zbudować parę zdań, coś tam odpowiedziała i to był sukces. Coś jak pierwsze słowa u dziecka. Bo ona została tak przedstawiona. Jak osoba, od której nic nie można wymagać. A przewyższyła bardzo niskie wymagania. Bo jakby ocenić merytorykę wypowiedzi, zawartość to było dno. Rzadko kiedy odpowiadała na pytanie. I sama debata była też 1 vs 3. Chciałbym zobaczyć debatę w Fox News, bo tamci są bardziej po stronie Trumpa, ale na 100% Harris się nie zgodzi, bo jej sztab się będzie bać.

0

@Xaviball Za to co Wrocław odwalał przez ostatnie miesiące, to mogło by zalać parę domostw zarządzających tym miastem

1

@Roobo Akurat autor nie dopisał, ale ja też widziałem ten sondaż. Był on dla Reuters. Ale faktycznie elektorskie głosy się liczą. Clintonowa przegrała, a miała ok. 2 mln głosów więcej.

0

Biden popiera Trumpa :) na spotkaniu upamiętniającym wydarzenia 9/11 założył czapkę MAGA :)

0

@MESSIah16 Czrni mieszkańcy Ameryki ? Wg. sondaży więcej ich popiera Trumpa

0

@kamyk_23 Problem, że to akurat jest prawda :)

0

@Destroyer_of_Worlds Wielu wyborców głosuje na nią tylko bo jest kobietą, kiedyś indian-american, teraz czarną :D

0

@Messi1000000 Problem jest dosyć znany, przecież sam Intel się przyznał. Ale powinieneś mieć już sterowniki do ściągnięcia do płty głównej.

0

@marcin62 Kaczyński Tusk na famemma. To przecież by oglądał każdy Polak na świecie :D

0

@tbas Gdzie napisałem coś o litości? Nie manipuluj mojej wypowiedzi. Wszystkie media grzały, że jest kiepska przed kamera, że potrafi tylko czytać, ale jak sama ma się odezwać to jest zwiecha albo wertowanie kartek w poszukiwaniu odpowiedzi. Zreszta do tej pory wystąpiła tylko raz, przed cnn i tam też niespecjalnie jej poszło. A teraz nie było tak źle jak zapowiadano. Nie jąkała się, nie śmiało się głupio za często, nie powtarzała słów. Więc patrząc na zapowiedzi, jej występ był dobry. Patrząc na zawartość ja uważam, że słaby bo nie powiedziała nic co miałoby przekonać nieprzekonanego.

5

@Borneo Głosują, że wygrała, bo oczekiwania wobec niej były bardzo niskie. Wystarczyło, że zbudowała 4-5 zdań złożonych i kamień spadł z serca jej wyborcom. A wobec Trump mega duże. Trump niestety dał się także wciągnąć w jakieś walki słowne. Ten komentarz o psach nic nie wnosi dla wyborców. Ona za to nie odpowiadała kompletnie o na ważne pytania i sprawy. Unikała, a poruszała tematy mniej popularne. I non stop prowowkowała. Ale za to zamiótł ją pod dywan podsumowaniem.

9

@Roobo No jakby te klipsy ktoś udowodnił to by była ładna afera

11

@kamyk_23 Czym wyjaśniona i zaorana ? Musiałby przedstawić jakiś kontrargument. A tak to czytam bełkot. Ewa przynajmniej pokazała przykłady hipokryzji.

0

@Safrani Ale duży jeleń :)

0

@bartekvisca Z samą wymianę oleju+filtr oleju w Trójmieście zapłaciłem 150 zł. Czy np. filtr paliwa do wymiany ? Teraz w wielu autach tylko spuszcza się wodę ( szzególnie diesla ) albo filtr jest nie wymienny. Filtr powietrza może kosztować te 60-70 zł., ale dobry filtr kabinowy węglowy to napewno ponad 100 zł. Ale jeśli nawet dochodzi jego wymiana to robocizna 200-250 zł jest ok. Mnie w autoryzowanym za samą wymianę oleju i filtra chciecli skasować na 400 zł :D :D

0

@cules100pro CIV 7, Frostpunk 2, Path of exile 2, Nowa Mafia,

1

@Comentateiro Czyli jesteś świadom, że sam do tego też przykładasz rękę ? I czemu akurat kierujesz to do "cywilizowanych Polaków" a nie wszystkich na świecie ? Tak bardzo Polski nie lubisz ?

0

@marcin62 Tak szczerze to został zaskoczony, aczkolwiek ok. sekundy miał na ułożenie nogi. To dla piłkarza dużo

0

@mekston Red Bul źle wygląda niestety. Albo inni tak dobrze ich złapali, ale RB dał ciała w projektowaniu

0

Wywiad w cnn z Kamala. Ależ to było ustawione. A u nas mówili, że tvp sprzyja rządowi. Dużo muszą się uczyć od cnn :) i ta kobieta jeszcze wygrywa w sondażach ...

0

@macio_944 Słyszałem jeszcze teorie, że za daleko sobie wypuścił piłkę i nie dobiegł by do niej. Pisały to napewno osoby, które nigdy w piłkę nie grały :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?