0

@Piotr,1985 Mbappe to tam sporo meczy po prostu był, i teraz są efekty.

0

Dla Realu po lidzie, w zasadzie nie od dziś wiadomo ale jednak chyba kropka nad i postawiona.

1

@macio_944 dlatego kompromitacja na wszystkich 3 frontach tylko dobrze im zrobi, Carlo to top ale jego czas w RM się skończył.

0

@MesQueUnClub_87 to ta część co w sumie ma 16 min na ekranie i Oskara za to?

0

@FcPortoFan1999 z Realem zapewne dzień wcześniej

0

@heniusss racja!

0

@Pedri16Future i tak ładnie dogonił mapet bo przez sporą część sezonu nie strzelał, z drugiej strony Lewy teraz mało co strzela...

1

@Sulimo e tam, ja wstaję 4:50 do pracy :)

1

@adi7adi8 pierwszy z komentarzy ze strony białych:

To jest k***a dramat z tą naszą grą

Ja to piszę od dawna, każdy kibic RM który ma choć trochę trzeźwego spojrzenia widzi jakie tam jest obecnie bagno, bo ale tacy to tam wytykani palcami....

0

@Alan_fcbfan i to z C+ :D

0

@barcanawieki potrzebny jest gameplay a nie renderowany trailer.

1

Polska dziś jak Real, zero stylu i bramka na koniec.

0

@DragonxNF za dużo Polski za mało Lewandowskiego.

0

@Messi1000000 teraz to chyba RX 9070, pooglądaj co tam techlipton radzi.

0

@Kapitan hawk Realowi się udało za to zrewanżować dopiero 5 kwietnia 23 na Camp w półfinale CDR 0-4. Tak w ogóle to na flashscore w H2H widać, że praktycznie żaden mecz nie kończy się remisem.

1

@Krystian1588 Doomy, te dwa ostatnie, tam jest jazda bez trzymanki ale satysfakcja i radocha 150%.

0

@Comfortable_ Lever dziś z 3:1 na 3:4, da się? Da się...

0

@GeneralXavi raczej Bayernu Lever, dzisiaj też złamali :)

3

@Tasde typowy Polak, emerytura już wzięta a nadal daje 120% normy

0

@kejdzi fajnie się ogląda jak piłkarze którym Madryt podziękował sprawiają potem temu Madrytowi kłopoty (ostatnio Isco w Betis :) )

0

@Pawlusek dobry kurs będzie na awans...

1

@blakkudium na rewanż można zgłosić walkower po prostu

0

@Katalonik97 Kroosa już nie ma

0

@Popitek12 z Makao

0

@Filipem przy 4:2 nie siadł :)

0

@turhiay zmień stronę :) i odpuść transmisje w PL, stabilniej.

0

@Azazel_Pazuzu jakoś to będzie, jak co mecz

0

@Radko1976 nawet kiedy byłby to mecz decydujący o pucharze to wolałbym jednak te 4 stówy :-)

1

@norbi77 ostatnio to chyba Łunin lepiej wyglądał w tej bramce pomimo, że gra 1 mecz na 10.

0

@Derpowsky lubię mieć szersze pole widzenia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?