Tigermaus
Dołączył/a: lipiec 2023
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotr,1985 Mbappe to tam sporo meczy po prostu był, i teraz są efekty.
0
Dla Realu po lidzie, w zasadzie nie od dziś wiadomo ale jednak chyba kropka nad i postawiona.
1
@macio_944 dlatego kompromitacja na wszystkich 3 frontach tylko dobrze im zrobi, Carlo to top ale jego czas w RM się skończył.
0
@MesQueUnClub_87 to ta część co w sumie ma 16 min na ekranie i Oskara za to?
0
@FcPortoFan1999 z Realem zapewne dzień wcześniej
0
@heniusss racja!
0
@Pedri16Future i tak ładnie dogonił mapet bo przez sporą część sezonu nie strzelał, z drugiej strony Lewy teraz mało co strzela...
1
@Sulimo e tam, ja wstaję 4:50 do pracy :)
1
@adi7adi8 pierwszy z komentarzy ze strony białych:
To jest k***a dramat z tą naszą grą
Ja to piszę od dawna, każdy kibic RM który ma choć trochę trzeźwego spojrzenia widzi jakie tam jest obecnie bagno, bo ale tacy to tam wytykani palcami....
0
@Alan_fcbfan i to z C+ :D
0
@barcanawieki potrzebny jest gameplay a nie renderowany trailer.
1
Polska dziś jak Real, zero stylu i bramka na koniec.
0
@DragonxNF za dużo Polski za mało Lewandowskiego.
0
@Messi1000000 teraz to chyba RX 9070, pooglądaj co tam techlipton radzi.
0
@Kapitan hawk Realowi się udało za to zrewanżować dopiero 5 kwietnia 23 na Camp w półfinale CDR 0-4. Tak w ogóle to na flashscore w H2H widać, że praktycznie żaden mecz nie kończy się remisem.
1
@Krystian1588 Doomy, te dwa ostatnie, tam jest jazda bez trzymanki ale satysfakcja i radocha 150%.
0
@Comfortable_ Lever dziś z 3:1 na 3:4, da się? Da się...
0
@GeneralXavi raczej Bayernu Lever, dzisiaj też złamali :)
3
@Tasde typowy Polak, emerytura już wzięta a nadal daje 120% normy
0
@kejdzi fajnie się ogląda jak piłkarze którym Madryt podziękował sprawiają potem temu Madrytowi kłopoty (ostatnio Isco w Betis :) )
0
@Pawlusek dobry kurs będzie na awans...
1
@blakkudium na rewanż można zgłosić walkower po prostu
0
@Katalonik97 Kroosa już nie ma
0
@Popitek12 z Makao
0
@Filipem przy 4:2 nie siadł :)
0
@turhiay zmień stronę :) i odpuść transmisje w PL, stabilniej.
0
@Azazel_Pazuzu jakoś to będzie, jak co mecz
0
@Radko1976 nawet kiedy byłby to mecz decydujący o pucharze to wolałbym jednak te 4 stówy :-)
1
@norbi77 ostatnio to chyba Łunin lepiej wyglądał w tej bramce pomimo, że gra 1 mecz na 10.
0
@Derpowsky lubię mieć szersze pole widzenia :D