0

@MessiSuarezNeymar mówi co się nauczył, jak trzeba rozbudować wypowiedź to już nie mówi a hulajnoga czeka. Niestety tak zaplanowali kampanię żeby nic nie mówił a było go dużo wszędzie, no i to działało ale przestało. A zresztą ja nie rozumiem innej formy prowadzenia kampanii z atakiem na wszystkich w koło. Atak na partię rządzącą na każdym kroku - jak sobie wyobraża współpracę z nią przez najbliższe 2,5 roku? Na pewno będzie owocna...

0

@MessiSuarezNeymar oczywiście, dokładnie każdy jeden jest manipulacją, natomiast ilość ludzi która przychodzi pooglądać co się dzieje we wiosce ma się nijak do ilości głosów wyborczych, tym bardziej, że tam jest na prawdę spory tłum ludzi bez prawa do głosowania. Swoją drogą ciekawe po co iść słuchać dokładnie tego samego co w setce innych miast było "powiedziane" już.

0

@MessiSuarezNeymar ludzi co raz więcej a poparcie co raz mniejsze, bardzo dobra kampania.

0

@Salchent Vini to też powinien być zmiennikiem

0

@KamQiX u Flicka raczej nie ma czegoś takiego jak odpuścić. Swoją drogą Inter ma 71 pkt z Napoli, też nie mają luzu.

0

A w sumie i spoko, że wygrali, raczej trzeba się na miejscu kibica RM pogodzić z przegraną ligą ale przynajmniej jeszcze jakieś emocje będą, wygrywanie tabeli w stylu PSG 3 miesiące wcześniej odbiera całą radochę z reszty sezonu.

0

@Barcafan2020 u mnie żadnych, blokery wyłapują

0

@Barcafan2020 jakie reklamy? :)

1

@Romario87 dodano do listy

0

@brd42 z tym, że oni chcą stracić żeby mieć pewność co do zmiany trenera, FCB pokazała ile jeden człowiek może zmienić i tam dokładnie tego samego potrzeba (bo skład jest tylko gra chaosem totalnym).

0

@Swistus172 no to wystarczy kibicować teraz każdej drużynie która gra przeciwko Madrytowi - dokładnie tak samo jak robią to kibice Realu - im szybciej odpadnie on z walki o tytuł tym lepiej dla nich bo szanse Carlo spadną do zera :)

1

@Swistus172 Espanyol zaczął grać coś widzę

0

@MOLESTA United, oni to zrobili w 10 minut chyba :)

0

@Pedri16Future nie wiem jak Atleti ale Madryt to od początku sezonu, zresztą Liga Mistrzów pokazała ich formę

0

@MesQueUnClub22 gdybm ja dotrzymywał słowa i nie dawał na kupon tych drużyn których uważam, że trzeba unikać to by nie było już co stawiać :D a przy okazji pochwale się - tydzień w tydzień kupon na sobotę za 2 dychy, 4 zdarzenia, 3 wchodzą, TYDZIEŃ W TYDZIEŃ nie umiem trafić 4 zdarzeń na 1 kuponie... :D :D

0

Ja myślę, że dla sporej części radochę, tylko utrata 3 pucharów (czyli jeszcze dwóch) zwolni Carlo, inaczej będą się kolejny rok męczyć.

0

@Culer9002 na ich stronie jest dokładnie to co rok temu tu, Xavi chciał i nikt poza nim...

0

Bardzo dobry wynik... dla Realu, a przynajmniej dla tych kibiców którzy mają dość stylu Carla. Czytając media wychodzi na to, że tam cały czas Carlo ma jakieś szanse na dalszą pracę w RM.

0

Po takim mecz Carlo powinien powiedzieć przepraszam, do widzenia, po co ma się męczyć on, drużyna i kibice?

0

Fajne mają te rogi, ciągle tak samo, ciągle zero zagrożenia...

0

30 min gry bez żadnej jakości, BVB wczoraj pokazało co należy robić, widać Real nie oglądał, tyle z awansu. Szkoda tego karnego Saki, można by to już wyłączyć w sumie, teraz też można...

0

@Kapitan9 Inter kolejny sezon ma bardzo stabilny, wiadomo są wpadki ale ogólnie to są świetne ułożonym zespołem

0

@mekston bramka na 2 1 to zapewniła

0

Nie odrobi BVB, nie ma opcji

0

@mekston tak mogło być, ok!

1

@13th Polak na emeryturze, dorabia standardowo bo nie przeżyje

0

@VeB 1899 tak, z punktu widzenia czysto sportowego powinno być więcej, ale widocznie u sędziego decydowało coś innego.

0

@VeB 1899 ta, oczywiście. Faul ewidentny, bez dyskusji, ale cały świat domaga się ukrzyżowania najlepiej a jedyny zysk z tego faulu to czerwona kartka dla samego atakującego, no faktycznie miało to sens. Nawet akcja nie była bramkowa, poszkodowany gral dalej, nie wiem po co zawodnik miałby robić celowo takie rzeczy...

0

@Astad widziałem w życiu za dużo rzeczy które okazały się zupełnie czymś innym niż były, to mi wystarczy.

0

@VeB 1899 a teraz wypada się zastanowić, czy przy tej całej inwigilacji piłkarz tej klasy (zresztą - każdy piłkarz) może sobie pozwolić na celowy taki faul? Grywaliśmy na boiskach, wiele razy nie udało się zatrzymać jakiegoś ruchu a zawodowa piłka ma tempo dodatkowo x1,5, źle to wyglądało ale czy intencje były celowe? Wątpię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?