0

@Natenczas serio to taki wydatek, że trzeba kombinować? To nie serwis z filmami i serialami, że trzeba mieć 5 różnych platform... Poza tym polecam YouTube premium, nie ma reklam na YT i do tego player muzyki za free (taki sam jak Spotify i Tidal).

0

@pafcioxxx do EC jest ponad 2 miesiące, dużo się u wszystkich zmieni

0

@pafcioxxx ja bym się nie rozpędzał - każdy mecz to inna taktyka.

0

@Faro 19 sierpnia a tutaj już o klasykach :))

0

@Gitarkafcb a czego potrzebuje ten drugi Madryt? :D

0

@CurryTheGoat30 no to jest ciekawe ale raczej wiedzą co robią, to nie Legia :D

0

@Derean to nawet nie wiedziałem :D parodia a cały świat na to patrzy :D

0

Od wczoraj przerzucanie się argumentami typu "sędziowanie na korzyść Barcy", "kwik z Madrytu" itd a ja uważam, że poziom sędziowania LL nic się nie zmienił od lat i w każdej kolejce będzie taki sam gnój po meczu na argumenty o sędziowaniu pod kogoś a po prostu całe sędziowanie jest daremne. Tu byliby potrzebni sędziowie z Premier, skończyłyby się może kontrowersje. Nie ma co się szarpać w jedną czy drugą stronę, na tym traci cała liga. Dobrze pamiętam, że miał być VAR na życzenie?

0

@MateS normalność

0

@CurryTheGoat30 bo Czibo ma jak na razie dzień konia

1

@mr Barca ale PSG grało z Atleti, a tutaj raczej myślę Inter/Porto/Benfica czy choćby Real.

1

@blakkudium ponoć jest ważny - duża kasa dla każdego jest raczej ważna :)

0

@kanver_ no, a ciągle zmęczony :)

0

@Senstin tak, też zerknąłem, i dlaczego to akurat dwie europejskie drużyny? :)

1

Patrząc po tych wynikach z KMŚ to poza Bayernem to te europejskie co teoretycznie są faworytami grają tak sobie.

0

@kanver_ no mógł coś tam więcej dodać jednak

0

@hugz bo nie wpadł a wpadli na siebie, Rodrygo nawet nie patrzał na niego tylko na piłkę, tam był przypadek w pełni

0

Ale wytłumaczył :D

0

@kanver_ dobrze, że Lewy ma :D

0

@semafor a który w tym turnieju był mocny do teraz?

0

@blakkudium no tak średnio oceniać po 1 połowie, w debiucie, w turnieju dla zabicia czasu.

0

@cules100pro a w październiku będzie gadka o zmęczeniu sezonem

0

@Filipem tym drugim powinno chyba być jak w domu

0

@KamQiX podsumowuję fakty - złoże Legnica jest medialne od kilku dni jako "Tusk zrezygnował", te złoże ma same zalety i żadnych wad a dlaczego odrzucono - o tym już nie napisali, napisali za to, że Tusk zrezygnował, to jakich tu trzeba użyć faktów jeszcze?

6

Konfa w formie, szczucie Tuskiem wchodzi na poziom mistrzowski jak u PiS-u, teraz na tapecie złoże Legnica, najbardziej brudny węgiel, zabudowane tereny, zbudowane drogi, odrzucona inwestycja przez mieszkańców w 95% w referendum w 2009 roku, dewastacja otoczenia odkrywką, temat się ciągnie ze 20 lat - to Tusk zrezygnował z węgla na 500 lat. Ludzie nie weryfikują, wystarczą nagłówki. A Konfa rośnie w siłę, Tusk + Unia największe zło na świecie, a 10 każdego miesiąca grube ilości euro na koncie się pojawia. Oczywiście euroemeryturka też będzie, wszystko dla dobra Polaków.

5

@Kazragore to jest umowa na całą Unię, nie tylko Polskę, podpisana w 2023 roku przez PiS.

0

@Arden zastanawia mnie narodowość, ja rozumiem, że z Afryki to inna kultura zupełnie ale Wenezuela jednak wydaje się normalnym krajem.

0

@Konradowskyy @Commando podsumuję was po swojemu: węgiel w PL nie ma przyszłości od wielu lat i już jej nie będzie miał niezależnie od tego kto rządzi - kopalnia to nie fabryka czekolady, tu nie ma pokrętła "więcej mocy", przygotowanie frontów do wydobycia trwa wiele miesięcy albo i lat nawet, troszkę się na tym znam. Chiny mają największy przyrost mocy OZE na świecie (węgiel też rozwijają, ale na chwilę), prąd mamy drogi bo przez lata zamiast inwestycji w energetykę rząd PiS rozdawał kasę na socjale, normy CO2 są poganiaczem w rozwijaniu OZE, im więcej i szybciej OZE tym mniej kasy za CO2, kasa za normy CO2 trafia do PAŃSTWOWEJ skarbonki na rozwój energii bez CO2. Polityka Unii jest nie do końca dobra - to się zgadza, ale też nie jest zła, wymaga modyfikacji, największym problemem był nasz rząd do 2023 roku.
BTW dziś więcej mamy energii z OZE niż z węgla i gazu, proszę sprawdzić na PSE.PL

0

@dar326 skoro Ronaldo jest złym przykładem to może Modrić? :)

1

@cchesterr43 gratulacje, nie wygrałem tyle w sumie od początku roku a gram co weekend :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?