0

Omijam mecze Interu na kuponach, skusiłem się 15.01 i po serii wygranych remis, znów omijałem mecze Interu do dziś, przegrali, ręce opadają, 3 zdarzenia na kuponie daję i mam 6 pod rząd przegranych 1 zdarzeniem...

0

@jakub1906 STS to jest zacofany we wszystkim ale marketing silny i ludzie grają.

0

@sergio5 i bardzo ku**a dobrze!

0

@MateuszSzyszkowski Gemini mówi, że nie ma

0

@BarcaFan20048989 tydzień temu brakło mi gola Nottingham, dziś wsadzili 7... Taka to fajna zabawa :)

0

@Filipem i na Atleti i na PSG i na wiele wiele innych :)

2

A tak swoją drogą zawsze jakiś Madryt musi kupon zepsuć, weekend jak każdy, chyba więcej kuponów zawalonych 1 meczem mam w życiu niż frytek zjadłem...

0

@michal26 no i tutaj właśnie jakieś wytłumaczenie do wyznaczonej osoby, zresztą chyba w sumie to ten pomysł z tłumaczeniem decyzji dla całego stadionu to to samo :)

1

@cules100pro no właśnie tu chyba powinien wejść jakiś kontol na życzenie trenera/kapitana drużyny, dziś jak dziś ale ile takich sytuacji jest przez cały sezon. Spalone liczą na milimetry a wejście w nogi od tyłu nic wielkiego.

1

@WiecekFCB ja bym brał XSX ze względu na game passa, Sony tylko dla "exów" ale polityka Sony jest tak żałosna obecnie, że kupowanie PS5 to robienie sobie samemu pod górkę.

0

@Kamiloza91 mógł lepiej dać na 2:0 a resztę na WOŚP :)

0

@Essos łoooo, odważnie :D

1

@Comentateiro no połowa sezonu więc wypada mieć już jakąś sensowną formę :)

0

@masa11 zawsze jest tak, że nie wejdzie po jednym jakby nie mogły się te nietrafione skumulować na jednym kuponie :)

0

@Bernard777 może warto przypomnieć zwycięski skład Kaiserslautern? :)

1

City musi zaczać wygrywać bo Pep zostanie bez roboty, a jak go żona okroi z połowy majątku to nie da rady chłopina...

0

@MesQueUnClub96 Empoli z Bologną gra =]

0

@fotohobby żeby mieć kilkanaście mln euro to trzeba poświęcić najlepsze lata życia piłce, to się robi ciężkie kiedy trzeba kopać piłkę a koledzy w tym czasie kleją się do koleżanek i butelek z % - poświęcenie swobody w wieku młodzieżowym bez gwarancji sukcesu to ciężki temat.

1

@Mitch_Atleta no to dziś nie stracą.

1

@Mitch_Atleta ale to nadal jest dobry kryzys po tej długiej liście porażek.

5

Napoli, Napoli, kupon... nie tym razem :D

4

@YamalFCB10 przelej dyszkę, postawię na brameczkę żółwia, nie strzeli nic, gwarantuję :D

1

Meczycho jeszcze leci ale City od porażki z Villa do kolejnej z PSG ma 4 win i 2 remisy, niejedna drużyna chciałaby taki kryzys :)

1

@wojopancer nałóg - każdy to choroba którą trzeba leczyć, niezależnie od tego jakie ma skutki, mniejsze czy większe - to moje zdanie. @Marian_Pazdzioch to o mnie, od 10 lat kilka zyli leci co weekend do kosza, lubię! :D

2

@wojopancer nałóg jak każdy, można się bawić w zakłady a można przegrać życie, wszystko zależy od człowieka.

1

@blakkudium w zasadzie 4 tylko jedną wycofali, akurat jak mam 0,5 bramki Not na kuponie...

0

@PatrykBarca ok dzięki dzięki

0

@Mitch_Atleta no przecież zapytałem dlaczego nie został, widzę w kolejnych komentarzach zostało wyjaśnione.

0

@sergio5 no to czemu nie został? Mógł nawet za darmo grać. Kasy jak lodu, w życiu nikomu z rodziny Messi już nie braknie niczego. Po co mu było te PSG czy Miami? Taki Buffon został w Juve kiedy je zdegradowali, jak jest z klubem więź to na dobre i na złe. Krystyna niby z Realem też taka miłość a okazało się, że to tylko najemnijk z kosmicznym skillem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?