Tigermaus
Dołączył/a: lipiec 2023
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Omijam mecze Interu na kuponach, skusiłem się 15.01 i po serii wygranych remis, znów omijałem mecze Interu do dziś, przegrali, ręce opadają, 3 zdarzenia na kuponie daję i mam 6 pod rząd przegranych 1 zdarzeniem...
0
@jakub1906 STS to jest zacofany we wszystkim ale marketing silny i ludzie grają.
0
@sergio5 i bardzo ku**a dobrze!
0
@MateuszSzyszkowski Gemini mówi, że nie ma
0
@BarcaFan20048989 tydzień temu brakło mi gola Nottingham, dziś wsadzili 7... Taka to fajna zabawa :)
0
@Filipem i na Atleti i na PSG i na wiele wiele innych :)
2
A tak swoją drogą zawsze jakiś Madryt musi kupon zepsuć, weekend jak każdy, chyba więcej kuponów zawalonych 1 meczem mam w życiu niż frytek zjadłem...
0
@michal26 no i tutaj właśnie jakieś wytłumaczenie do wyznaczonej osoby, zresztą chyba w sumie to ten pomysł z tłumaczeniem decyzji dla całego stadionu to to samo :)
1
@cules100pro no właśnie tu chyba powinien wejść jakiś kontol na życzenie trenera/kapitana drużyny, dziś jak dziś ale ile takich sytuacji jest przez cały sezon. Spalone liczą na milimetry a wejście w nogi od tyłu nic wielkiego.
1
@WiecekFCB ja bym brał XSX ze względu na game passa, Sony tylko dla "exów" ale polityka Sony jest tak żałosna obecnie, że kupowanie PS5 to robienie sobie samemu pod górkę.
0
@Kamiloza91 mógł lepiej dać na 2:0 a resztę na WOŚP :)
0
@Essos łoooo, odważnie :D
1
@Comentateiro no połowa sezonu więc wypada mieć już jakąś sensowną formę :)
0
@masa11 zawsze jest tak, że nie wejdzie po jednym jakby nie mogły się te nietrafione skumulować na jednym kuponie :)
0
@Bernard777 może warto przypomnieć zwycięski skład Kaiserslautern? :)
1
@Comentateiro no, też pisałem: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15245427#comment-15245444
1
City musi zaczać wygrywać bo Pep zostanie bez roboty, a jak go żona okroi z połowy majątku to nie da rady chłopina...
0
@MesQueUnClub96 Empoli z Bologną gra =]
0
@fotohobby żeby mieć kilkanaście mln euro to trzeba poświęcić najlepsze lata życia piłce, to się robi ciężkie kiedy trzeba kopać piłkę a koledzy w tym czasie kleją się do koleżanek i butelek z % - poświęcenie swobody w wieku młodzieżowym bez gwarancji sukcesu to ciężki temat.
1
@Mitch_Atleta no to dziś nie stracą.
1
@Mitch_Atleta ale to nadal jest dobry kryzys po tej długiej liście porażek.
5
Napoli, Napoli, kupon... nie tym razem :D
4
@YamalFCB10 przelej dyszkę, postawię na brameczkę żółwia, nie strzeli nic, gwarantuję :D
1
Meczycho jeszcze leci ale City od porażki z Villa do kolejnej z PSG ma 4 win i 2 remisy, niejedna drużyna chciałaby taki kryzys :)
1
@wojopancer nałóg - każdy to choroba którą trzeba leczyć, niezależnie od tego jakie ma skutki, mniejsze czy większe - to moje zdanie. @Marian_Pazdzioch to o mnie, od 10 lat kilka zyli leci co weekend do kosza, lubię! :D
2
@wojopancer nałóg jak każdy, można się bawić w zakłady a można przegrać życie, wszystko zależy od człowieka.
1
@blakkudium w zasadzie 4 tylko jedną wycofali, akurat jak mam 0,5 bramki Not na kuponie...
0
@PatrykBarca ok dzięki dzięki
0
@Mitch_Atleta no przecież zapytałem dlaczego nie został, widzę w kolejnych komentarzach zostało wyjaśnione.
0
@sergio5 no to czemu nie został? Mógł nawet za darmo grać. Kasy jak lodu, w życiu nikomu z rodziny Messi już nie braknie niczego. Po co mu było te PSG czy Miami? Taki Buffon został w Juve kiedy je zdegradowali, jak jest z klubem więź to na dobre i na złe. Krystyna niby z Realem też taka miłość a okazało się, że to tylko najemnijk z kosmicznym skillem.