Tigermaus
Dołączył/a: lipiec 2023
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 no pisałem niżej niż, Lautaro w Interze to złoto.
0
@GigiAmoroso Lautaro w Interze to złoto.
1
@BulaKG kibice się bawią, a podobno to tylko u nas takie problemy...
0
@xVENUMx na każdym targu :D
0
@Kapitan hawk w związku z tym oczekujesz czegoś ode mnie? Krytyka realu na tej stronie momentami idzie w totalne skrajności, ale uwaga - tam jest dokładnie to samo, to nie jest zdrowe, to chyba już fanatyzm.
0
@Kapitan hawk zatem pozostaje włączać się do dyskusji częściej niż na linii B-R (nawet mi się kilka razy zdarzyło) wtedy będzie różnorodność o której brak mnie tu wywołujesz.
0
"To się zdarza" i od razu przypomina się przeróbka z pewnym dyktatorem w poszukiwaniu elektro :-D
0
@Kapitan hawk niestety nie rozumiem do czego dążysz, zaczepki w każdej odpowiedzi ale celu nie widać.
0
@Kapitan hawk 2023 rok, wszystkie z tego samego dnia i zbliżonej godziny, zapewne był jakiś mecz Realu, nawet widzę krytkowałem, co za niespodzianka. Pozostaje przyznać się - zdarza się oglądać ich mecz, tak samo jak wielu innych drużyn bo to fajny sport jest. Przyznam się też, że oglądałem Wiedźmina na Netflixe, to jest dopiero zbrodnia (i serial, i oglądanie).
0
@Kapitan hawk to sobie jeszcze sprawdź czasy publikacji tych postów, bo tam są odstępy po tydzień czasu i więcej. A jeśli nie znalazłeś tego o czym wspomniałem to słabo szukałeś. Z resztą komuś zwróciłem uwagę personalnie? Zauważyłem taką powtarzalność, skomentowałem bez wyraźnego ataku kogokolwiek. Rzuciłem okiem w Twoje posty, masz w tym polowaniu jakiś cel?
0
@michal26 a kto teraz spada do LE? Przegrani z 1/16?
0
@Kapitan hawk to sobie przejrzyj La Ramble bo są momenty, gdzie po 3 posty pod rząd jest o Realu, jakie podszywanie się pod kibica Barcelony? Tłumaczyłem już 3 razy, pisane o Realu przyciąga uwagę, tak jak na tamtej stronie o Barcy, ciekawa zagada, dlaczego tak jest? Być może jeden potrzebuje drugiego i odwrotnie? Eee, to na pewno nie to.
0
@Kapitan hawk zaglądam tu poruszyć tematy różne, nietrudno się domyślić, że tematy związane z Realem zawsze przyciągają uwagę. U nich ponad 700 komentarzy o meczu Barcy, tutaj co chwilę Real i Real, tylko na to zwróciłem uwagę, bez żadnego większego celu. A rozliczasz mnie jak z jakiegoś egzaminu. Jest tutaj obowiązek bycia kibicem Barcelony?
0
@Kapitan hawk napisem już, że się poprawie. Dziękuję za tą cenną lekcję.
0
@Culers szczególnie, że dzięki temu mogą ją przeskoczyć więc układ win-win a i tak źle.
0
@soczeq11 tu chyba tylko ratunkiem będzie VAR na żądanie raz czy dwa, z drugiej strony w ostatnich minutach zapewne będzie już dawno wykorzystany.
0
@Kapitan hawk to idź na stronę białych i poczytaj, że tam jest to samo, strona Realu a Barca i Barca, mam założyć tam konto i skopiować komentarz w odwróconej kolejności? Nie ma problemu, już klikam. Po co ta dyskusja?
0
@Kapitan hawk pretensje? Aha, no nic, mój błąd, obiecuję poprawę... 0_o
0
@Kapitan hawk tu się liczy tylko Barca i RM, reszta to tło, tak samo u białych, Real i Barca, mogę nadmieniać o Interze ale to akurat nikogo nie interesuje.
0
Strona Barcelony a co 3 komentarz o Realu a co 5 o kibicach Realu, a nawet dzisiaj nie grali...
0
@cchesterr43 no czytam i tam jest to samo co tu jak RM wygra z przegranej, to jest po prostu żałosne.
0
@cchesterr43 ale o co? Wyjście do 1/8 już pewne, oni mają gorzej (choć pewnie też wyjdą).
0
@Who_you_mam na niego już po prostu czas, wygrał co szło, następny.
0
@kibicsportu sukcesy Realu działają na jego niekorzyść, zespół w rozsypce od początku sezonu ale jakoś to działa, na każdą porażkę jest jakaś poprawa w kolejnym meczu więc znów wszyscy się cieszą i tak jedzie ten pociąg dalej, a tam trzeba zmian, trzeba zakupów a jedyne co się szykuje to zmiana ale nazwy stadionu, to się nie uda, tak po prostu.
0
@Janas11224 takiego łamaka to bym puścił za maks 3 zł :D
0
@Janas11224 gratulować, ja nie wygrałem tyle w sumie przez 8 lat jak sobie gram dla zabawy (liczę to).
0
@AmigoBlancos może po prostu trzeba zacząć strzelać karne jak należy a nie szukać ciągle ratunku w sędziach i VAR?
0
Może niech im Cortuois strzela te karne skoro nikt z pola nie potrafi?
0
@Dieselzor do maka trzeba jednak coś prezentować :)
1
@Reviven kolejny raz Mekambe marnuje karny który może odwrócić los meczu, mają się cieszyć?