12

Nie wytrzymam... Typ sobie piłkę opanował ręką a potem wykopał na rożny a pajac z gwizdkiem dają piątke...

0

xDDDD przecież Lewy nic nie zrobił nawet

1

Ale sędzia to oczywiście pała. BVB robi faule taktyczne, uderza łokciem po ryju a kartkę dostaje De Jong za bodajże pierwszy faul.

0

Spokojnie, my jesteśmy wypompowani fizycznie a oni zdesperowani, rzucili się bo nie mają innej możliwości mając 4 bramki za kołnierzem ale się wypompują tym pressingiem i atakami a my mamy jeszcze karty w rękawie.

0

@LOPEZ16 sam jesteś fatalny

6

Gdzie kartka panie sędzio? Dwa faule w jednej akcji w tym taktyczny

1

Mówiłem, że jak Mbappe dostanie 2 mecze zawieszenia to i tak będzie to cudem.
Ale cuda się nie zdarzają, wynik całkowicie do przewidzenia.
A tak ekstrapolując, skoro za ten faul jest 1 mecz zawieszenia to jakby kogoś zabił na boisku byłaby szansa, że nie wystąpi w finale PK? Czy tylko 3 mecze i 1000 złotych grzywny?

0

@maroon A co miał zrobić? Wymyślić jakiś sensownie brzmiący spin. Miał na to 2 miesiące bo wtedy już się do niego przypieprzono o on teraz mając rozstrzelane kolano postanowił jeszcze sobie wsadzić granat w dupę, wystarczy że ktoś wyciągnie zawleczkę.
Tak, powinien brnąć w absurd bo i tak w niego wlazł. Pisałem o tym dawno temu, gdy to ogłosił, że to jest PRowy samobój.
Ale jeżeli w niego wlazł to powinien kontynuować tworzenie legendy do tej bajki a on postanowił zrobić rytualne bukkake.
Teraz wystarczy mu zadać pytanie, czemu działają na niekorzyść narodu dla własnych partykularnych interesów i pan Nawrocki jest ugotowany.

13

@Hosh Gdyby to był normalny kraj to taka wypowiedź byłaby samobójstwem politycznym.
Przyznać, że można zrobić coś dobrego dla narodu ale się nie robi, bo wtedy ludzie nie dadzą stołka koledze.
A u nas najpewniej przejdzie to bez echa

5

Gdyby ograniczyć debatę tylko do pytań kandydatów do kontrkandydatów to i trwałyby krócej i byłby ciekawsze.
Wyuczone formułki na tendencyjne pytania są absolutnie bez sensu, bo najwięcej co z nich można wyciągnąć to jak ktoś się przejęzyczy.

0

@Rifek Taki malarz z Austrii, nie pamiętam nazwiska, ale chyba coś takiego jak napisałeś.

15

"Głupio samego siebie chwalić" powiedział Batyr o Nawrockim

2

@Rifek Mmm socjalizm narodowy. Już był taki jeden

8

Marek Woch, doktor nauk prawnych który na studiach jeździł tirem a w pierwszej pracy był hydraulikiem. Człowiek orkiestra

0

@Ojciec5tkidzieci Oczywiście, że atakujesz ad persona, próbując podważyć opinię nie odnosząc się do niej w żaden sposób, za to torpedując bezpośrednio mnie.
Ale się mylisz, bo moje upodobania polityczne czy pogarda do konkretnej osoby nie wyłącza u mnie umiejętności próby obiektywnej oceny z wyłączeniem odczuć do opisywanej rzeczy.
I dla przykładu teraz odpowiedź na pytanie tego no-name kandydata wyszła Mentzenowi bardzo dobrze i nawet się z nim zgadzam (no poza tym, że miałby wygrać wybory czy być ministrem czegokolwiek kiedykolwiek).
Pytanie do Hołowni też mu siadło dobrze.
Na pytanie od Senyszyn w samej formie odpowiedzi też poszło mu sprawnie choć merytorycznie to populistyczne brednie.
A teraz porównaj sposób odpowiedzi na nieznane pytania od kontrkandydatów do tego jak nawijał w etapie pytań od prowadzącej i powiedz, czy moja opinia jest tylko emocjonalna i subiektywna.

A co do Trzaskowskiego ja za bardzo go nie bronię, to nawet nie jest kandydat na którego chciałbym oddać głos, uważam go za polityka nudnego i bez wyrazu.

0

Ale poje..ne te wybory, Biejat która jest w koalicji rządowej najmocniej uderzyła w Trzaskowskiego tymczasem najbardziej Trzaskowskiemu pomaga Braun xD

5

Hołownia prosto w szczepionkę

0

@Destroyer_of_Worlds To tak nie działa a w USA same JOWy nie załatwiają sprawy bo żeby wziąć udział w wyborach musisz mieć zaplecze finansowe. W Polsce masz JOWy w senacie i daje to tyle, że nigdy nie było więcej niż 5 niezależnych kandydatów, reszta z ramienia partii.

1

@Hosh Sprytna myśl, że to propozycja doradcy podatkowego. IQ 200.

0

@Encore Szczerze mówiąc, nie bardzo. Trajkocze jakby transmisja odpaliła się z prędkością 1,5x i klepie wyuczone formułki. Nie mówi naturalnie i jakby tekst co sobie napisał nie mieścił się w granicach tej 1,5 minuty więc musiał szybciej gadać.
Jak chciał grać na podbicie sondaży, to w tej debacie nic nie zyska.

6

Skoro śmialiśmy się z telekomunikacji w Warszawie to można się śmiać z Polaków chcących niskich i skomplikowanych podatków?

6

Najlepszą odpowiedź na to pytanie dał Zandberg. Problem kompletnie nieistotny, w Polsce praktycznie nie istniejący w czymś innym niż ideologiczne wojenki i to też głównie prawicy, która przynosi jakieś takie tematy gdzieś z dalekiej zagranicy, głównie z USA.
To nie jest temat do dyskusji, żenadą jest że w dobie poważnych problemów Polski i świata kilkunastu kandydatów na prezydenta dywaguje o tym ile jest płci.

0

@Roobo Nie wiemy czy system mamy dobry, bo nie wiemy jak by działał gdyby miał za co żyć.
Mówiąc na stopie piłkarskiej, to jakbyś zatrudnił Flica do Nadstalu Krzaki Czaplikowskie i liczył, że wygrasz Ligę Mistrzów bo dobrze zarządzi zespołem.

0

@michal26 Ale nie zwiększono wydatków, to jest manipulacja danymi, bo bierzesz jako podstawę kwote sprzed lat i ją tak podajesz w niebycie gospodarczym.
Zwiększono wydatki o 80% no i super ale z jakiego poziomu, w jakim okresie? Bo w ciągu ostatniej dekady koszty życia wzrosły o 60% z czego w ostatnich 4 latach mówimy o około 50%.
A to też nie jest precyzyjna informacja, bo koszyk inflacyjny jest całością a poszczególne kategorie rosną a inne spadają.
Patrząc po lekarzach prywatnych, to ceny urosły o 70 do nawet ponad 100% jak mi wizyta dermatologiczna wzrosła z 150 do ponad 300.
Dlatego w miarę dobrym wyznacznikiem jest relacja do PKB.
A tu masz patologię, bo po pierwsze, PKB per capita w Polsce jest niska na tle sporej części Europy to do tego udział służby zdrowia w tym PKB to bez przesady, zadupie Europy, bodajże podium najgorzej opłacanych służb zdrowia.
Mówienie o reformach zamiast zwiększeniu nakładów to jakbyś miał 100 zł w portfelu i twierdził, że przy dobrej organizacji wydasz te pieniądze lepiej.
No możliwe, że wydasz lepiej ale za 100 zł dalej to bedzie gówno.

3

Jakubiak poleciał Singapurem jako przykładem dobrze działającej służby zdrowia...
Szczytem populizmu jest porównywać służbę zdrowia w normalnym państwie do bogatego państwa-miasta w którym są ze 4 szpitale i w którym nie ma rozwarstwienia społecznego, bo mieszkają tam tylko bogaci, problem zdrowia biednych nie problem Singapuru tylko sąsiednich krajów skąd ci ludzie przyjeżdżają do pracy.
Plus dla Mentzena, że wyjął ze swojej propagandówki Singapur, możliwe że zweryfikował co bredził niedawno w wywiadzie, ale to tylko mały plus, bo podał Szwajcarie i Niemcy jako przykłady, gdzie Niemcy na służbę zdrowia wydają więcej niż przeciętny Polak zarabia.

0

@Roobo Nie mogę znaleźć, daj taki w którym Mentzen w II turze ma większą szansę niż Nawrocki

4

Hołownia sam się zaorał, zarzucając Mentzenowi dyrdymały po czym powielił brednie Mentzena o dziurawym wiaderku NFZu.
Nie, ilość kasy w NFZ się nie zwiększa bo ją inflacja zjada a realnie Polska jest na szarym końcu wydatków na służbę zdrowia, blisko ostatniego miejsca w Unii.
Dobrze, że potężny Duńczyk go wyjaśnił.

3

Sławek mówi, że w sondażach ma najwyższą szansę na wygranie II tury.
Nie widziałem takich sondaży, ale wiem, że dziś mieliśmy nie patrzeć na sondaże bo to manipulacja, bo mu spadło.

1

@KamQiX Może jak go raz albo dwa razy posłuchasz. Ale wystarczy jeden wywiad który trwa 2 godziny i możliwe że do końca życia już ci się nie będzie chciało słuchać tego pustosłowia, bo niemożebnie męczy.

0

@Yoshi94 Nauczony doświadczeniem nie wchodzę w dalsze dyskusje bo nie mają z nim sensu.
Mail od przedstawicielki Sony Music Poland która mówi, że nie mają praw do użytkowania utworu - to nie jest informacja a konto jest z dupy.
To że ta przedstawicielka jest wymieniona z imienia i nazwiska i pracuje w SMP co łatwo sprawdzić z Googlem, to nieistotna informacja bo przecież mogli opłacić ZAIKS.
A dalej to już wolna interpretacja, że puszczanie tych licencjonowanych utworów w konkretnych, określonych momentach wieców - a robi ich po kilka dziennie - to tylko tło... Albo koncert, nie wiem jak on sobie to uwidział.
Ale wiem jedno, koniem by go ciągnęli po bruku jego nie przekonasz niczym, to po cholerę ma mu cokolwiek więcej odpowiadać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?