Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Transu96 2 pozycje obskoczy i na obu gra dobrze ostatnio ;)
5
Moze na wyrost ale Pedri w top 3 pomocnikow na swiecie.
Jakbym kurła młodego Inieste ogladał. Crack
0
@Woland10 @Moderacja Długo beda takie posty wisiec? To smierdzi trollem na kilometr
3
Wow szacun Xavi masterclass
6
Poza Ferranem,któremu cholernie brakuje gola to kazdy zagrał swietny mecz.
Dest De jong De jong kompletnie inni piłkarze za Xaviego.
8
Ale odrodzenie Barcekony o cie chuj :0
Ferran musi koniecznie odbyc trening strzelecki. Mimo przyzwoitej gry kolejna setka zmarnowana :(
11
Ferran naprawde dobrze wyglada ale szkoda tego passa od Daniego.
Auba? Top.
1
@Nano22 Barce z jakiej paki? Jak Katalonia walczy o niepodległosc?
1
@Bykunn Powiedziałbys to w twarz ludziom dzieki którym nie musisz roznawiac po rosyjsku?
W 98% przypadkach dostałbys w morde.
Przepraszan ze to napisze ale strasznie odrzuca mnie taka postawa.
11
@Bykunn Moze dla ciebie jest to nie racjonalne ale nasi przodkowie oddali zycie zebysmy my byli wolni.
Patriotyzm to piekna postawa i zawsze bede w hui szanował takich ludzi mimo,że sam nie prezentuje soba zadnej wartosci bojowej
2
@FanBarcy22 Złoto xD
1
Rosji na otrzezwienie przydałaby sie 2 katastrofa Tunguska.
Syberyjskie wylewy lawy to niestety cos co zmiotłoby z planszy i europe :(
3
@David_Beckham Tak. Ale nie sa grozne. M.in Elbrus. Wiekszosc jest na Kamczatce
5
Ostatni raz Wezuwiusz dał o sobie znac w 1944 roku.
Według naukowcow kolejna erupcja bedzie duzo silniejsza. Prawdopodobnie bedzie podobna do erupcji vei 5 z 1631 roku.
Erupcja,która pogrzebała Pompeje i Herkulanum miał własnie 5 stopien na skali VEI.
10
@NaFazieHitman Co do twojego wpisu o Etnie to akurat nie jest to wielkie zagrożenie. Etna co prawda wyrzuca popiół i lawe ale sa to stosunkowo małe ilosci. To sa erupcje typu stromboli o sile VEI 2 wiec dla człowieka mało grozne.
Etny nie ma sie co obawiac. Bardziej martwi Wezuwiusz,który długo juz spi oraz Campi Flegrei
0
@sonek Nie uspokoi sie bo nigdy uspiona nie była. To jeden z najaktywniejszych wulkanow na swiecie. To sa małe erupcje o sile max vei 2
18
@Zoker 200 iq xd
0
@FCMichalo XDDD
4
@Marcin91fcb A to hanba mu :]
9
@Kusco15 Ta partia sie nadaje do rozwiazania i to w trybie pilnym
4
@zaiks Lepiej dla nas by w dupe dostali
5
Absurdalne konkursy z prowadzacyn Wiktorem to super seria kanału Pod Narty
4
@normasubiektywna Jesli Rosja jest na tyle zdesperowana to NATO musi odpowiedziec na ta grozbe
2
@barcelonaLM Erdogan ma jaja ze stali jak Boris z UK
2
@IrekPOL To won z kraju. Ha tfu
103
@kamilo0066 No kur bez przesady. To Ukraincy maja sie uczyc Polskiego nie na odwrot.
9
@Zoker Wreszcie sie cyganie do czegos przydali. Mogliby jeszcze okrasc schron Putina
3
@barcelonaLM To akt desperacji czy faktycznie sa dobre?
1
@Barwindg We go nie obrażaj co
1
@Batys Nawet Putin nie jest na tyle głupi by uzyc atomowki. Rosja zostanie szybko zmieciona z powierzchni ziemi