Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Abominacja Myslisz ze NATO i wywiad USA by o tym nie wiedzieli i nie przygotowaliby odwetu?
Co jak co ale USA ma najlepszy wywiad na swiecie.
Przestan siac niepotrzebna panike bo Putin Polski nie zaatakuje.
Tak NATO rozpoczełoby wojne i w wyniku jej z Rosji nie byłoby czego zbierac.
3
@osa91 On chyba nie ogarnie ze wtedy z Rosji nic nie zostanie xd
My mamy ten komfort ze jestesmy w Unii i NATO
@Abominacja zejdz kur na ziemie.
Tak swiat nie działał i nie bedzie działac. Putin wykrwawia sie na Ukrainie a NATO zrobiłoby z Rosji durszlak gdyby nas zaatakował
3
@Medium Przycisk ignoruj polecam.
4
Dziwne nicki LR
@Grzeczny69
@Durex10
@Ekspert69
@Zonarastafiarnianina
@bedemialbana
@CoJaPacze
@DzikJarek
@Kuternoga
@Slodkakicia69
@Wlochaty999
1
@macio_944 Kilka niegroznych głownie na kamczatce s najsłynniejsy to Elbrus i Kluchevsky sopka
0
Obecnie największa kaldera wulkaniczna jest Kaldera Apolaki o srednicy az 150km. Została odkryta w roku 2019 na terenie filipin.
1
Zamiast kupowac papier lepiej kupowac ruble. I to i to do podcierania dupy a rubel tanszy :]
5
Dziwne nicki LR
@Daj Kamienia
@DoPalyGdzieOporZa0
@ZbanowanyZdzisiu
@Parowka
@PaleKucaWale
@kierowcabombowca
@Kutaq1910
@jawamdam
@Popek69
@FajfusLodowy
2
@Michael24 Jak ja ich szanuje i koreanczykow z południa tez xd
0
@Janas11224 Piekny post.
7
@Wossi61FCB Nie. To placek. Wole Azpi lub Christensena
2
Dziwne nicki LR
@siedemkup
@pierdek
@Zjarany Warjat
@degenerat18
@ZerardSzakiraPike
@PrzybijPiatke
@LaskaPirat2002
@zie(L)onymokoto
@Bula i Kula
@Rasputin
0
@koziar sprawdzam jak kreatywne nicki ludzie nie zbanowani wymyslali
4
Dziwne nicki LR
@MrocznyTrawka
@PijanyFarmer
@gowno123
@ruskiczolgista
@Papiez
@Lo Puto Iniesta
@Pussy Patrol
@Jayebe
@sutek
@seksiasz15
0
@danio1899 Mam nadzieje ale nawet z PK bede zadowolony.
0
Niestety duzo wskazuje ze Lech straci Lidera. Rakow kompletnie nie lezy Lechowo podobnie jak Jaga...
Eh niech oni chociaz PK wygraja na stulecie..
0
Ten rakow to przeklety dla lecha jak Jagielonia... Niech oni chociaz pkt ugraja...
0
@dmcteam Leki biore. Dzis wyjatek.
1
@macio_944 Powinno byc git
7
https://zapodaj.net/e3903dd20af59.jpg.html
Ogolnie od dłuzszego czasu nie pijam w ogole alkoholu. Ale dzis w moje urodziny grzechem by było sie nie napic z rodzina zwłaszcza ze mi postawili. Oczywiscie odpowiednio mała dawka ale w smaku rewelka
Wasze zdrowie i niech Ferran odzyska skutecznosc!
@macio_944 @Jakchcesz
0
@Tomek54321 Kolejny plus Ferrana xd
3
@Emhyr Ale mi sie podoba jego inteligencja i szukanie pozycji to ma lepsze od Erlinga.
Moim zdaniem bedzie genialnym piłkarzem jesli poprawo skutecznosc
0
Komentarz usunięty
23
Kapitalna zmiana Ferrana tylko cholera powinien miec 3 bramki.
On ma FENOMENALNY ruch do piłki.
Jesli bedzie skuteczny jak u Lucho to bedzie crackiem
4
Szkoda Ferrana. Genialne ma ruchy do piłki tylko ta skutecznosc ;(
0
@kazbychu Kozak Cosplay. Taki bym przygarnał xd
0
@Kamilos84 Z pewnoscia. Przestan siac panike
16
@Hubsao Zeby Putin sobie głupi ryj rozwalił i uporania sie z depresja
1
@DawidekFCB W sumie tak ;)