0

@Woland10 Serio sie poskarżysz jak w przedszkolu? o chłopie xD

9

@Woland10 Tak sie tłumacz xD

6

@Rewolucja123 XDDD ale zezłomowany

6

https://zapodaj.net/8ee9afc86a137.jpg.html

Takie cos u siebie znalazłem. Moze kiedys cos na tym zarobie ;)

1

@Medium Nasz rzad jest głupi ale nie sadze by zostawił tak ta sprawe i wojsko pojawi sie na granicy

0

@NaFazieHitman Wtedy USA odpowie. USA nie moze sobie pozwolic na strate wizerunku kiedy ba choryzoncie sa Chiny. Jesli bedzie potrzeba to USA wejdzievw konflikt z Rosja

4

@Vebrol Nie zaatakuje nikogo wiecej. Nie stac go na wojne z tak zjednoczona Unia i NATO

0

@NaFazieHitman Imo Bezpieczenstwo Polski>Ukrainy

0

Jak Christensen sie spisuje w The Blues? Zawsze mi sie kojarzył z Lengletem i nie wiem czy to bedzie wzmocnienie.

Ktos moze cos na jego temat powiedziec?

5

@konajoncek Nikt teraz Polski nie zostawi. Obecnie dla Unii i NATO Polska to ważny strategiczny punkt.

8

@GeneralXavi Woda sodowa uderzyła do łba. 2 Najman.

22

@Hubsao Kolejny wariat. Nikt juz Rosji sie nie boi. Zaatakuja NATO to przestana istniec

12

@NaFazieHitman Ta wojna sie szybko nie zakonczy. Bedzie partyzantka i chcac nie chcac Rosja bedzie dostawac po dupie

12

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

4

https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiiVDzx6cfVoTEQRqGqOUiJ9pCK7kp9JV54AZlkdZAlf6590RjvOpseKMA2Bj2z4cYf5oYHUy7c6CijreuJ2XRcGInd9SUJdEqBiTnJ0GC9TTwZcFJFIMJk6a-qc2y8pvlShCXh19S2Ef8UEZfgMUsGmpw8q9AmnTnYG43BqLdygI5j8sorHfDaB5wbvQ=s1200

Wiecie co to?

To moi mili jest footazo Etny czyli jednego z najpiękniejszych i jednego z najaktywniejszych wulkanow na ziemi.

Co ciekawe Etna to.jeden z najstarszych stratowulkanow na swiecie i liczy sobie ponad 500 tys lat

Wulkan zajmuje powierzchnie mniej wiecej 1600km2.

Etna jest przedstawicielem stratowulkanow czyli wulkanu w kształcie charakterystycznego stożka z,którego naprzemiennie lub równoczesnie wydobywa sie lawa i produkty lotne oraz materiał piroklastyczny podczas erupcji.
Stratowulkany sa zbudowane ze skał piroklastycznych.

22

@Hubsao Włodek to jebnie xD

10

@MesQueUnClub96 We zajmij sie bundesfarma a nie wojskowoscia xd

2

@Chaoss Wrecz przeciwnie xd

3

@MesQueUnClub96 Rosjanie to niezbyt inteligentny naród xD

0

@wpwelement Mozna to przypiac?

3

@NaFazieHitman To wiedzielismy dawno. Putin byłby idiota wywołujac konflikt z NATO

2

@barcanawieki 5 do zbanowania sie nadaje

5

Kabanosy? Top.

Nie zapraszam do dyskusji

0

@tobiasson92 Nie powiem parskłem xD

6

@arasz1819 Janusz Koran Mekka,Janusz Myszka Mikke ;)

6

1/2 roku temu wszyscy byli zdołowani tym co grali nasi piłkarze. Przyszedł Xavi odrdzewił De jongów i Desta a nasza młodzież rozwija sie w zastraszajacym tempie.

Xavi to totalny szef.

12

Wczoraj po raz kolejny piłkarze odbijali sie od Araujo jak od sciany. Boze swiety co to jest za bydlak xd

0

@LukaszFan Co z tego jak zaraz bedzie wenezuela v2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?