O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 192
  • Polecenia 318

Komentarze

1

@AxelF tym bardziej, że ci ludzie jadą do pracy, a nie na spotkanie z kumplami. Biorąc pod uwagę ile czasu dziennie poświęcają na swoje obowiązki, przyjechanie 10min przed czasem nie jest wielkim wyrzeczeniem.

Zasady Pepa na propsie

0

@bady48 z całym szacunkiem ale chyba Ty nie wiesz :D to jest zasada, że studenci uznają że nie ma zajęć, jeśli wykładowca spóźni się 15 min. Nie na odwrót :D

0

@preemo prawda, tego też się boję :(

0

@preemo niestety... Ale daje mi nadzieję to, że jego obecny klub bardzo chce go zatrzymać. Jakby był totalnie słaby, to raczej z chęcią by go puścili :)

7

Jezu ja tak uwielbiam Xaviego, że odczuwam faktyczny strach jak to będzie wyglądało z nim jako trenerem. Nawet Iniesta nie miał takiej wizji jak on. Nie liczę na sukcesy jak za Guardioli i na powrót tiki-taki, ale dużo bym dał, żeby znowu z przyjemnością oglądać mecze... Mam nadzieję, że to Xavi będzie potrafił zaimplementować - radość, uśmiech, wolę walki.

Ps. Jeszcze Puyol jako asystent, żeby ustawiać do pionu niektórych i powiedziałbym, że sny się spełniają :D

Zobacz wszystkie

26

Jeśli słowa o braku doświadczenia międzynarodowego są prawdziwie to nasuwa się stary żart o rynku pracy - 'Poszukuję pracownika zaraz po studiach, przynajmniej 20 lat doświadczenia zawodowego'

23

Mówcie co chcecie, ale ten mecz był dużo lepszy niż ten z Juventusem. Dzisiaj brakowało wykończenia, młode chłopaki znowu trochę braku wiary w siebie ale po takim cisnieciu przez 30 min, po takim pressingu, naporze, szybkich odbiorach piłki... Teraz bardziej widzę nadzieję dla tego projektu, niż po 5-1 czy 2-0 :)

Dodam jeszcze tylko, że w Barcy ewidentnie potrzebny jest dobry psycholog. Ktoś, kto naszych grajków chwyci za jajca i im przypomni że je mają i powinni wierzyć w swoje możliwości. Peace!

21

@DamianPSV kurde MAtS też cholera chyba nieprzydatny. Nie strzela, nie asystuje... :( szkoda że w zespole piłkarskim nie ma 11 napastników, ale musi mieć też kto bronić i destrukcje akcji przeciwników przeprowadzać :(

13

@lukas10 chyba że wezmiesz crack, to Odegaard wtedy może wydawać się topowym zawodnikiem

12

+ skoro nie ma nic do zarzucenia piłkarzom to niejako przyznaje że przegrana z Valencia to wynik zgodny z poziomem jego drużyny :)