2

Wulkan Atitlan-To duży aktywny stratowulkan położony w Gwatemali. Wulkan ten ma wysokosc 3535m.n.p.m.
Jest położony w południowej czesci Gwatemali i jest czescia wulkanicznego łuku ameryki srodkowej.
Wulkan histotycznie był całkiem aktywny i było conajmniej 12 erupcji między latami 1469-1853. Ostatnia potwierdzona erupcja miała miejsce w 1853 roku.
Wulkanizm w łuku na,którym leży ten wulkan jest skutkiem subdukcji płyty Coco oraz płyty Karaibskiej. Jest czescia pacyficznego pierscienia ognia.

Typ: Stratowulkan
Status: Aktywny
Położenie: Gwatemala
Pasmo: Łuk wulkaniczny ameryki srodkowej
Wysokosc: 3535m
Rodzaj erupcji: Prawdopodobnie wybuchowa o charakterze strombolijskim i wulkanicznym
VEI: 2-3

Zdjęcie wulkanu:
https://cutt.ly/qnMGjrW

@AssisMoreira @kazbychu @Ingiel @KrystianR @SitvMen @AV0CAD0 @Jakchcesz @deszczyk89 @skorupa1117 @jaras121

6

@Wilczeq Juz nimi sa. My mimo wszystko zmazalismy plame po tym meczu.

5

@Encore Bez przesady. Moim zdaniem na granicy ale nie gwizdałbym czegos takiego

82

Biedny Enrique mimo bolesnej straty człowiek z klasa. Wieczny szacun u kibiców Barcelony.

Vamos Lucho

2

Post o wulkanie po 24 wrzuce

0

@tobiasson92 Bez jaj. Dalismy z siebke wszystko i zasłuzylismy na remis. Wywalczony w bólach ale jsst

1

@Kurkmen Ty jestes beznadziejny

0

Brawo Polska! Brawo Sousa! BRAWO LEWY I ODSZCZEKUJE SWOJE SŁOWA!

7

Lewy z czym do ludzi. Gdzie mu do Leo i CRa

0

Lewy co to jest za placek

0

@macio_944 On nigdy na boisku nie mysli i mamy efekty

0

Co z tego ze grali z zebem jak znowu wylew w obronie.

1

@mat32 To norma w tym kraju

2

Polska miszczem polski!

3

Sousie mimo wszystko dałbym czas bo w sumie to powinien dostac te prace duzo wczesniej by przygotowac jakos ten zespół. Niestety Boniek za długo zwlekał. To nie tak ze Sousa jest bez winy ale mimo wszystko mozna go jeszcze jakos usprawiedliwic

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@macio_944 No graliby w 10 bo Alba by beczał

3

Czy w historii portugali był jakis gorszy placek od Semedo?

3

Gardze absolutnie gardze Iwanskim. Chłop pewnie ołtażyk ma z CR i mokre sny o portugalczyku. Boze jak mozna takiego typa dac do komentowania Portugali.

1

@mindbender84 Iwanski to ty?

1

Can to jakies jaja...

1

No nie róbcie jaj Niemcy

1

Gosens to fenomen jeszcze 1 dobry sezon i ktos wyda kupe kasy

0

Ale nurek z Joty gardze szczerze

0

Co ten sedzia odwala...

1

Semedo mem nie obronca xD

2

Dawac mi Gosensa do Barcy

1

Fichadooooooo Depay!!!!

1

Komentarz usunięty

1

Brawo Niemcy haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?