O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2950
  • Liczba komentarzy 58
  • Polecenia 71

Komentarze

1

@SHIBA Chetnie dołączam :)


1

@7DavidVilla czy ja wiem. Zarząd go potraktował tak jak on się zachował. Przyszła księżniczka do Barcelona i myślała, że wszystko jej wolno. Nie przedstawiał argumentów, które mogłyby sugerować zmianę. Formę miał kiepską. Klub przez koronawirus potrzebował operacji finansowych to zdecydowano się oddać Arthura. Bo kogo innego? De Jonga? De Jongo profesjonalista i się stara.

A sam Arthur zachowuje się jak rozpieszczony dzieciak, który rzuca w psa kamieniami a jak pies go ugryzie to płacze i krzyczy jaki to niedobry pies.

2

@gorgota gra jest ściśle wzorowana na westernach i jak klimat westernów ala "Dawno temu na dzikim zachodzie" Cię nie ciągnie to gra też nie będzie.

Co do samego pytania to gra się nie rozkręci. Do końca ma podobne tempo :)

2

@Mesi12 a no nic, teoretycznie. W praktyce PiS będzie potrzebował jeszcze większej ilości głosów( chyba 3/5 wszystkich), aby móc olać prezydenta. W wyniku czego będzie musiał wejść z kimś w koalicję. Innego sposobu nie ma. Taki wynik da im koalicja albo z Konfederacją i PSL albo z Lewicą. Jako prezydent bez parlamentu nie może nic, więc nie wprowadzi żadnych magicznych zmian. Ale da to możliwość zwiększenia świadomości ludzi o istnieniu innych partii niż tylko te dwie partyjki PO i PiS. Nie miejcie złudzeń, Trzaskowski to to samo zło co PiS ale w tym momencie dzięki głosom na niego może uda się pokazać ludziom, że są inne partie bo ich znaczenie w sejmie się zwiększy.

Nie zapominajmy dlaczego platforma przestała rządzić i jakie wały i przekręty odwalała. Takie same jak PiS.

1

@Chakalaka kompletnie nie rozumiesz ekonomii tego działania.

Nie chodzi o to, że napęd kosztuje 100euro tylko o to, że możesz sobie wtedy kupować gry w media markt, na allegro, pożyczać od kolegi itd. Czyli w skrócie w dupie możesz mieć PS store i nigdy z niego nie skorzystać, a na tym traci sony.
Jak kupisz wersje bez napędu to jesteś zmuszony na kupowanie gier z Ps store i sony od każdej takiej transakcji sobie odpowiedni procent zabierze. W przeciągu 7 lat wyjdą na tym zdecydowanie na plus i taka osoba zamiast przykładowych 400 euro da sony dużo więcej

Zobacz wszystkie

13

@feiticeira przy naszym rządzie to i tak nie uwierzę, że to jest dla zdrowia obywateli. Po prostu nie mają kasy na spełnianie obietnic i potrzebują dodatkowych środków. Na Twoim miejscu bym się nie cieszył bo oni się tym nie zatrzymają. Z mojego osobistego punktu widzenia jako osoby prowadzącej działalności czasy PiSu mogę opisać krotko jako bardzo niestabline i niepewne. Ceny w sklepach skaczą tak, że kupując te same zakupy co tydzień płacę inną cenę. Jako przedsiębiorca nie mogę spać spokojnie bo nie wiem jaki nowy podatek mi narzucą, jaki mi podniosą i jak podłożą mi kolejne kłody pod nogi. Wprowadzenie tego podatku cukrowego, o którym mówisz to tylko kolejny sposób na sięgnięcie do kieszeni obywateli. Pierwsza rzecz jaką powinni wprowadzić to uznanie świadczeń socjalnych jako dochodu, a nie tak jak jest teraz, że one nie liczą się do dochodu przez co zsumowane potrafią w sprytnych rodzinkach sięgać ponad 5000 zł. Następnie powinno być sprawne rozwiązanie kwestii emerytur i ZUSu z czym w ogóle sobie nie radzą. Nie jesteśmy zieloną wyspą, Rumunia i Czechy rozwijają się szybciej od nas. Nie mamy żadnej marki, którą moglibyśmy się chwalić za granicą poza CD Projekt Red. Przeciętny polak ma długi, nie oszczędności. Dzieci nie edukuje się w szkołach z podstaw ekonomii. Zamiast tego mają religię. Kościoły dalej nieopodatkowane. Co więcej pieniądze przeznaczone w ramach charytatywnych działań na kościół jako jedyne można odliczać od podatku nie zależnie od opodatkowania w jakim się znajdujemy ani w jakiej branży siedzimy. To jest chore.
Teraz podatek cukrowy, zaraz podatek zdrowotny od zdrowej żywności o niższym okresie przydatności. Nie ma znaczenia zdrowie obywateli, liczy się ich pieniądze. Bo rząd nie patrzy na obywateli jako na ludzi, tylko na to, że każdy obywatel to dana kwota pieniędzy rządu.

8

@feiticeira Serio? Przecież to nie będzie żadna poprawa zdrowia. Większość osób kupi po prostu tańszą i gorszą alternatywę. A Ci, których stać to nie obejdzie.
Sorry ale dałeś się zmanipulować w tą ich gatkę. Tu nie ma żadnej wartości zdrowotnej w tym podatku. Tylko mydlenie oczu.

6

No i znowu jakiegoś noname'a zatrudnili jak Valverde. Raz im pykło z Guardiolą i myślą, żę za każdym razem będzie im się udawać. Tutaj potrzeba kogoś z charakterem, twardą ręką, kogoś kto potrafi zapanować nad gwiazdeczkami. Nie będzie absolutnie żadnej poprawy :)

6

@voetballer Już nie jest i jesteśmy jedynym krajem na świecie, z którego usuneli tą promocję.

6

Przynajmniej nie zmarnuje kolejnej setki z liverpoolem :D