Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Moim zdaniem to nie było takiej tragedii na euro.
Boli przede wszystkim 1 mecz i głupota Krychowiaka. Ale to co parodysta w bramce wyrabiał to woła o pomste do nieba.
NIESZCZESNY OUT.
3
@tobiasson92 Baraż to maks. Przy odrobinie farta moga awansowac ale warunek to poprawa gry w obronie
0
@IronSanHybrid Bez jaj. To był całkiem dobry mecz. Dali z siebie wszystko no mlze poza obroncami i nieszczesnym
1
@slayer Nie powiesz ze nie walczyli. Dali z siebie wszystko. Obrona nam mecz zawaliła
0
Przegrali po bardzo dobrej 2 połowie. Szkoda bo była szansa...
0
Co to sa za pier ameby. Co z tego ze mieli sytuacje jak to sa debile zaden nie mysli na boisku zaden nie przewiduje. Kur mac
0
@Encore Dobry zart taki nie za smieszny
0
Sousa musi najpierw popracowac nad obrona bo to przez takie wylewy jestesmy tam gdzie jestesmy. Nie skreslam go ale niech on nie gra Józwiakiem na wahadle bo to nie ma sensu
0
@Kondziubarca Potrafi i pokazał to z Hiszpania. Niestety Sousa mu krzywde robi bo on powinien grac jako typowy skrzydłowy ew odwróconego
0
@Peszko07 Pijany czy słonce przygrzało?
0
Jesli juz gramy na wrzutki to niech kur chociaz dosrodkowuja normalnie. Były szanse ale co z tego jak znowu obrona dała dupy
Józwiaka mi szkoda bo on nie moze grac w 352 bo nigdy bronic nie potrafił i tylko mu krzywde Sousa robi
1
Straszny upał to wolałem jakies owocowe piwko. Ostatecznie kupiłem Reds Marakuja Brzoskwinia.
0
@FCB24 Zawsze wolałem kłosa.
6
@DonMatteo901 Zakała tego kraju
0
Szwecja miszczem Szwecji!
0
@tadzik447 Good idea
9
Czas skoczyc po browara na mecz. Przy okazji wypije za zdrowie uzytkowników,którzy obchodza dzis swoje swieto.
2
@Hasszz Bez przesady. Koeman az tak zły nie jest. Teraz sezon go zweryfikuje
2
@Jakchcesz No to obal flaszke dzis twoje swieto :)
10
Atlas-Tytan z drugiego pokolenia. Jest synem Klymene i Japatosa. Jego żona była okeanida Plejone. Jeden z mitów mówi o tym,że jego córka była Kalypso.
W czasie Tytanomachii walczył po stronie Kronosa i zdołał powalic Posejdona i Hadesa lecz w tamtym momencie Zeus obalił 4 filary podtrzymujące Uranosa(Niebo).
Chcac ratowac swiat zaczał trzymac na swoich barkach sklepienie niebieskie. Po klęsce tytanów Zeus uznał,że jest to odpowiednia kara dla tytana. Podobno gdy syn Zeusa Perseusz powracał z wyprawy w niezbyt przyjemny sposób powitał go Atlas a ten pokazał mu głowę Gorgony i zamienił go w kamień.
W serii Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy tytan pełnił rolę jednego z głównych antagonistów w książce Klątwa Tytana gdzie zmusił Artemide i Annabeth do trzymania sklepienia.
@AssisMoreira @kazbychu @Jakchcesz @Verema @Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci @kryhaa @Szreko @ElPonczato
34
@Triv44 Dziwnie piszesz Portugalia
2
Kur goraco w luj a jeszcze na złosc koty dra morde. Az sie prosza by butem pieprznac
9
@daniel32778 Wole Niemców. Bo potem jakis kretyn przyzna Ronaldo złota piłke.
1
@Encore Ale to jest kur irytujace. Wiecej farta niz rozumu. W takim wypadku obojetnie kto byle Portugalia nie wygrała juz wole tych Francuzów
0
@Encore To niepojęte ile ta druzyna ma farta w doborze rywali
7
Nie no jak znowu Portugalia jakims cudem znowu bedzie miała stosunkowo łatwych rywali to szlag mnie trafi.
2
Byle nasi zagrali jak z Hiszpania i nawet w przypadku braku awansu bede zadowolony. Nie zniose braku zaangazowania i ambicji
0
@szkutnik91 Dobra decyzja o dziwo
2
Nonsensopedia to arcydzieło xD
0
Puszczak w studiu o cie panie. Jedynie czym zasłynął to wpuszczeniem gola od bramkarza :)