Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos Cos tam strzela mimo wszystko. Niestety razi tez nieskutecznoscia. To nie jest zły piłkarz
0
@Encore Na jego miejscu po turnieju dałbym spokój z kadra.
8
Morata to piłkarz mem. Ale grozby smierci skierowane w jego rodzine? Co za bydło. Po ludzku mi szkoda Moraty i jego rodziny bo przechodzi piekło w jego własnym kraju. Dobrze ze graja poza Hiszpania...
0
Miałem sen,że Portugalia odpadła. A nie czekaj :)
1
@Khajio Watpie. Jego agentem jest Raiola.
0
@AssisMoreira Największy placek wsród PO xd
6
@AssisMoreira Nie tylko dlatego. Za duzo farta miała. Euro 2016 wygrali remisujac 3 mecze w grp bodaj. To była paranoja. Ogólnie duzej czesci piłkarzy portugalii nie da sie lubic. Pepe CR Jota etc.
W tym Euro tez sporo szczescia. Ja wrecz gardze tym zespołem.
1
Kiedy Argentyna gra?
1
Heniek z lodówki z flaga Belgii miodzio.
1
@Encore Juz wole Angoli niz jakby Ymbappe złota dostał za gówniany sezon
8
Jeszcze niech Francja odpadnie by kmiot z PSG złotej nie zgarnął i potem mi wszystko jedno
7
OLÈ OLE OLE Portugalia goni sie!
2
Koncz to kurła mac
2
Wytrzymac to kurła!
4
Koncz ten mecz Niemiecki placku
6
Brawo kurtuła. Nie lubie go ale szanucek
3
Sędzia to ma -200 dioptri jak Stępien z 13 posterunku
4
Sędzia do zawieszenia...
1
GARDZE PORTUGALIA!
3
Brych to patałach. Gdzie czerwo dla czerwonych pajacy?
2
Niemiecki sedzia co mogło nie wyjsc? Hmm
1
Jeszcze 15 min. Wytrzymajcie kurła
2
Ale to tez jest niesamowite jak fart sprzyja Portugalii. De bruyne wypadł i gra sie posypała
2
BELGIA GRAC UWA MAC!
5
Pieprzony Palhinia...
4
@Herato Nie zapeszaj.
2
@Coutinho007 Szkoda mi tylko Bruyne i Meuniera no i Lukaku.
6
Brawo Belgowie. Oby podwyższyli i wyeliminowali tych buraków.
1
GOLAÀAAAAAZOOOOOL
1
@ElTomas Ładna? Dej namiar