7

@cat_r37 I dobrze. To był wał Bartomeu. Z takimi to krótko i na temat.

20

Jeszcze jakas madrala napisze ze słaby turniej Pedriego? Chłop 18 lat a juz pozycja nietykalnego w kadrze. Nie gra zachowawczo jak to pare osôb sugerowało. Gdyby nie partacze z napadu to i pare asyst by miał

1

@Kz1234 De bruyne zdecydowanie kompletniejszy piłkarz

11

Jak on wytrzyma bez kontuzji to chyba jest cyborgiem xD

8

Incahuasi to stratowulkan położony na granicy dwôch panstw Chile oraz Argentyny. Leży on w Andach i ma wysokosc 6621m n.p.m. Wulkan ten uznawany jest za uśpiony. Żeby byc dokładnym to Incahuasi to w zasadzie 2 stratowulkany z kaldera. Strumienie lawy z wulkanu składały się z lawy bazaltowej oraz andezytowej.
Wulkan jest czescia centralnej strefy wulkanicznej Andów w raz z wieloma innymi wulkanami. Kaldera ma szerokosc 3.5 km a w niej znajduja się 2 złączone ze soba wulkany.
Objętosc tego cudu natury to 231km3 a powierzchnia która zajmuje to 207km2. Ze swoja wysokoscia zajmuje 12 miejsce pod względem wysokosci w Ameryce Południowej. Incahuasi ma 2 kratery a w jedym z nich jest kopuła lawy. Nie jest znana data ostatniej erupcji tego wulkanu.

Rodzaj wulkanu: 2 stratowulkany i kaldera
Status: Uśpiony
Położenie: Argentyna-Chile
Pasmo: Andy
Wysokośc: 6621m
Rodzaj erupcji: Wybuchowa

Zdjęcie wulkanu
https://cutt.ly/EmihHyw

@AssisMoreira @kazbychu @Ingiel @KrystianR @SitvMen @AV0CAD0 @Jakchcesz @deszczyk89 @skorupa1117 @jaras121

0

Swoja droga jesli brac wartosc bezwzględna to Everest nie jest najwyższa góra ziemi. Mauna Kea wulkan ma łącznie ponad 10km

2

https://volcanodiscovery.de/uploads/pics/active-volcano-map2-2021-06-28.jpg

Tak się prezentuje aktywnosc wulkanów z dnia 28 Czerwiec 2021.

0

Fajnie maja tam w Ekwadorze. Sangay i Reventador dalej w fazie erupcji.

Swoja droga w Urugwaju i Paragwaju nie ma wulkanów. Nie wiem jak jest z Brazylia ale chyba podobnie

6

Teraz mi lotto kto wygra. 2 znienawidzone przeze mnie ekipy out ;)

3

@Encore Aguero niech cos strzeli. Co ogladam jak gra to nie szczyla

0

Teraz czekamy na Argentyne

0

@Encore Zobaczymy. Szansa jest.

24

Zajebiste euro. Nie ma Francuzików i Portugalczyków. Leo wygraj prosze Copa America i 7 ZP loading

0

Studio juz jest?

5

Hahahahaha mbappe dobrze ci tak

0

Post o wulkanie grubo po 24

11

Całym sercem za Szwajcarami

1

Zmiana planów. Trzeba kibicowac Niemcom lub Angli by mieli szanse Franuzów odprawic z kwitkiem.

9

@DonMatteo901 Benzyna nie stał nigdy obok Henrego

2

Bez jaj za co niby złota piłka dla Karim? Sezon dobry ale to bedzie jedyne ew trofeum. Moim zdaniem juz prędzej Kante zgarnie.

0

Eh a mogli miec ich na desce

0

Strzelcie to kur...

2

@DonMatteo901 Swietny dzis był

0

Lenglet nie bedzie podstawowym stoperem. Mingueza Pique Araujo Eric i dopiero ew ten mem

0

Żałosny Mbappe. Czuje satysfakcje. Oby odpadli.

1

Lenglet to karykatura obroncy mem nie piłkarz

1

Gdzie jest retransmisja z komentarzem?

0

Zaraz powtórke dogrywki ide zobaczyc 2x. Tym razem na chłodno

9

@tbas Pedri dzis nakrył czapka Modricia.

12

Niesamowicie dojrzałym piłkarzem jest Pedri. Moim zdaniem dzis był znacznie lepszy od Modricia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?