0

4
1
3
2
Szkoda że druga nie jest cała czarna bo one zawsze zajebiście wyglądają a tak przeciętnie to wygląda i jeszcze ten znaczek mnie denerwuje.


2

@MesQueUnClub_87 Szczurwiel brzmi zajebiście.

0

City remis.
Szkoda bo czułem w kościach że Crystal Palace zrobi śmieszną rzecz w niedzielę.
Myślę że byłoby sporo emocji.

Gdyby nie sędziowie to Arsenal mógłby pomarzyć o mistrzostwie.

8

Troszkę prawdy w tym jest.

0

@M4rcinAFC Śmieje się z Realu Madryt

1

Czyli już wiadomo kogo to wina xD


0

@macio_944 Ewidentnie mu się coś porąbało.
Natomiast łączny koszt w zakładach za 3 gości ponad milion.
35 tysięcy miesięcznie za jednego osobnika.
Czy to jest normalne???

0

@2026Canaletes W tym problem że on nie chce.
Jest wulgarny, obraża innych a jego wymagania nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Kto normalny np. teraz piszę ręcznie 9 stron sprawozdania albo robi ręcznie wykresy, oczywiście na papierze milimetrowym?
Na zajęciach kazał mi trzy od nowa robić tabelę pomiarowa bo raz było 1cm za dużo marginesu od góry a raz za mało.
Oczywiście nie powie ci ile dokładnie ma być tylko stwierdza czy jest dobrze czy źle.

Chłop cały czas się sam nakręca i szuka problemów gdzie ich nie ma.

Jakoś inni wykładowcy jakoś potrafią się zachować i są naprawdę spoko mimo że wymagają perfekcyjnej wiedzy.


1

@Kgorecki2500 Mi w tym semestrze jeden tylko wariat trafił.
Mam z nim laboratoria z fizyki.
Jak przynieśliśmy pierwsze sprawozdania z 1 ćwiczenia to chłop w furie wpadł.
Mi po spojrzeniu na nie dosłownie 2 sekundy połowę strony przekreślił.
Komuś to w ogóle potargał xD

Wczoraj właśnie mieliśmy dodatkowo spotkanie zdalnie jak pisać sprawozdania.
Tyle ile on absurdalnych rzeczy wymaga to jest szok.

2

@Kgorecki2500 Przynajmniej już nie muszą się później uczyć.

1

@Zoker Podobnie.
Mnie ten Joao Pedro tylko nie przekonuje.

Byle nie Vlahovic.

0

@Safrani Jak Hiszpania dotrze do finału albo wygra MS to wątpię by chcieli coś zmieniać.
Chyba że De La Fuente sam będzie chciał odejść

0

Ciekawe co teraz Pep będzie robił.
Oby sobie zrobił przerwę i złapał trochę świeżości.


6

Jakoś musi to 90km dziennie wyrobić skoro nawet auta nie ma .
https://x.com/i/status/2056390536483766564

2

@daniel32778 Przecież Lukaku to jest wrak piłkarza.
Ma problemu by 15 bramek w lidze przekroczyć od dawna.
Już nie mówiąc że w tym sezonie się posypał całkowicie

4

Przecież brak czerwonej dla Havertza to jest skandal i przekręt roku.
Obrzydliwe jak Arsenalik pchają.

0

@Safrani @Sinirsey@Kozinho.
Faktycznie.
Na telefonie u mnie działa normalnie a teraz wszedłem na kompie i nie działa.

Jednym słowem Anka wstawiła fote na IG z wczoraj i napisała że za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta.

0

Wyjątkowo paskudna baba.
Ona mu tylko wadziła i go ośmieszała publicznie dając się macać Alvaro.
https://x.com/i/status/2056295727576592893

2

@NeroTFP1 Ja też nie mam problemu przyznać że Lewandowski to bardzo dobry piłkarz na przestrzeni kariery.

Nie mam też problemu napisać że Lewandowski miał świetne momenty i nas jak np od razu po przyjściu albo poprzedni sezon

Natomiast jak już później ośmieliłem się że według mnie grał słabo przez dłuższe okresy i powinnien dawać więcej jak na te zarobki i kwotę transferu to od razu jestem hejterkiem i mu umniejszam.
To jest niepoważne i żałosne.

Jak niektórzyn np wyzywają Frenkiego od nieudaczników to większość nie ma z tym problemów i jeszcze przyklaskują.


2

@NeroTFP1 Czyli 99% ludzi z Rambli to osoby którym nie wyszło bo nie lubią albo krytykują Araujo,Frenkiego, Ferrana i setki innych piłkarzy z innych klubów?


3

@lukaszmatusiewicz Ronaldo też osiągnął szczyt piłkarski a go ludzie nie lubią.

Neymar geniusz piłkarski a wzbudza u niektórych niechęć swoim sposobem bycia.

Mbappe to aktualnie topka piłkarska a nawet spora część kibiców Realu chce żeby odszedł.

I mógłbym takich przykładów podawac długo.
To że ktoś jest dobry nie oznacza że trzeba go lubić.

0

Wchodzę na siłownię a tu remont do końca miesiąca
Rozbiło mnie to całkowicie.
Chyba trzeba będzie chociaż biegać i delikatny trening w plenerze robić.


0

@Rupert_Haubica Czyli rozumiem że nie można mówić że Lewy brał chorą kasę bo Griezmann brał chorą kasę w chorej Barcelonie pod kątem zarządzania.

Co to za logika?


3

@messi564 Dokładnie nie byłoby Flicka,nie byłoby Yamala,nie byłoby Pedriego nie byłoby Raphninhii itd.

Nie byłoby niczego!

2

@NeroTFP1 Ja po prostu przedstawiam swoje zdanie.

To że ktoś się zesra bo mu nie pasuje to że nie lubię jego idola to mnie mało obchodzi.

Większość użytkowników tu użytkowników ma różowe okulary jeśli chodzi o kwestie Lewego.


2

@clyde Ty nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz.

55 mln za 34 latka z ROCZNYM kontraktem to przecież jest chora cena.

I zręcznie omijasz temat jego pensji.
Lekko ponad 100mln za 4 sezony.

Pokaż mi tych placków którzy tyle zarabiają.

3

@clyde Ktoś ma króciutką pamięć albo klapki na oczach i zapomniał jak Lewy u nas grał przez 3/4 pierwszego sezonu i przez cały drugi sezon.

0

@Rifek Ja coś pisałem o sprzedawaniu albo kupnie Miny???????

2

@Gibbon_FCB Nie ,Ferran nie był droższy.
Ferran już gra 5 sezon u nas i jakbyśmy go chcieli sprzedać to byśmy przynajmniej połowę odzyskali na pewno.

O pensji nie wspominam bo Lewy brał kosmiczną kasę.

1

@Pedri16Future Patrząc na zarobki jego to tak.
Podajesz suche liczby ale gra to nie tylko cyferki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?