3

@clyde Ktoś ma króciutką pamięć albo klapki na oczach i zapomniał jak Lewy u nas grał przez 3/4 pierwszego sezonu i przez cały drugi sezon.

0

@Rifek Ja coś pisałem o sprzedawaniu albo kupnie Miny???????

2

@Gibbon_FCB Nie ,Ferran nie był droższy.
Ferran już gra 5 sezon u nas i jakbyśmy go chcieli sprzedać to byśmy przynajmniej połowę odzyskali na pewno.

O pensji nie wspominam bo Lewy brał kosmiczną kasę.

1

@Pedri16Future Patrząc na zarobki jego to tak.
Podajesz suche liczby ale gra to nie tylko cyferki.

3

@Rifek Czy Mina brał 32mln pensji?

8

Kilka słów ode mnie na temat Lewego:

Były okresy gdzie faktycznie dawał bardzo dużo jak np pierwsze miesiące po przyjściu albo zeszły sezon.

Miał też bardzo długie momenty kopania się po czole.
Po pierwszych kilku miesiącach to był dramat przez ponad rok.
Niektórzy chyba zapomnieli jak piłka się od niego odbijała nie umiejąc przyjąć prostych piłek.

Patrząc na cenę i kosmiczną pensje to transfer 5/10.

Śmieszy mnie stwierdzenie że Barcelona nie byłaby w tym miejscu bez Lewego albo że jest on legendą Barcelony.

I naprawdę pisanie bzdur że Lewandowskiego trzeba kochać i wielbić bo inaczej jest się hejterkiem jest tak kretyńskie że aż ręce opadają.

To jest piłka nożna.
Jeden nie lubi Ronaldo,drugi gardzi Legią a trzeci siedzi w Choroszczy i kibicuje Realowi a czwarty jest pasjonatem Getafe i Bordalasa.

Każdy ma swoje upodobania, ważne żeby krytykować konstruktywnie a nie bezmyślnie wyzywać.


4

@Kozinho. i podał by to Raphninhii na pustaka

2

@PepGuardiola1971 Szkoda że jak zapewniał te liczby i grał bardzo dobrze przez swoje pierwsze 3 miesiące to później przez ponad rok kopał się po czole.

15

@tomek8756 Betis zawsze klasa oby kiedyś byli drugą siła w Hiszpanii.

0

@Rupert_HaubicaA ja go nie lubię za to jaki jest i co?
Jeden nie lubi Ronaldo drugi Messiego a trzeci Lewego.
Co to w ogóle za odklejone stwierdzenie że trzeba go kochać bo jak nie to jest się hejterem.
No dramat

0

@Marcelinho99 Twoje stwierdzenie.
To jest absurd równie dobrze mógłbym napisać że dzięki Lewemu się Yamal rozwinął albo że Raphninhia strzela więcej bramek.


2

0

Z Balde to nic już nie będzie.
Drugi Junior Firpo.

5

Cancelo klasa.

Takiego grajka mieć w tych pieniądzach to coś pięknego.

0

Sędziowie zapomnieli że Madryt nie ma szans już na majstra.
Ha tfu

1

Pamiętam jak nie mogliśmy przez bardzo długi czas trafić po Messim.

0

Bramkarz za szybko poszedł.
Brawo Raphninhia

2

@kulek22 nie ale obstawiam że około 15 milionów.

14

Zamiast zbojkotować to pośmiewisko jak niektóre kraje to my im jeszcze 12 punktów daliśmy.
Wstyd.


1

@ranger3120 Aż łezka w oku kręci

0

@Kgorecki2500 Tym bardziej że Podobno to nie był pierwszy tego typu fałszywy w ostatnim czasie.
To jeden wielki cyrk

1

Dramat te kobity. Za ten czas co myślała nad tym i pisała to by sama to wszystko zrobiła.


0

W końcu.
Aż się lepiej kawke pije.

0

@Kgorecki2500 Później bo kazał czekać haha


1

Wiedzą że to co robią to jeden wielki cyrk więc ukrywają swoje dane.
To co się wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie.
Bandyterka.

0

@BojanKriKicz Moje pierdy będą nadal spełniały ta normę czy już nie?

1

@Kgorecki2500 Nie spalił byś się ze wstydu jakbyś był debilem jak ten chłop.

0

Jestem zszokowany lekko tym odkryciem.


1

@KrychaFCB Kowal niech lepiej się nie śmieje.

0

@Bogan Ja też czasami wydaje różne dźwięki jeśli już podchodzę pod limity ale to wynika z maksymalnego napięcia i oddechu.
Jeśli nie muszę to po co mam to robić i przeszkadzać innym?
To naprawdę nie były jakieś cichutkie odgłosy tylko takie wydawane z własnej woli krzyki.
I nie tylko ja zwracałem na to uwagę bo trenerzy czy inni trenujący też spoglądali na niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?