Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To chyba pozostała kwestia gdzie pójdzie.
32
Dalsze finansowanie nieudaczników.
0
@NeroTFP1 Gasperini jedynie dobry reszta się nadaje do tarcia chrzanu
1
Komentarz usunięty
3
@AduŚ07 Fajne AI
7
@Sinirsey Tak jeśli to jest trener bachaty.
3
Tego nie widziałem xd
1
@MessiForeverTheBest Jedynie co ja wiem to że zszedł z ostrożności raczej a nie z powodu kontuzji dzisiaj.
2
Jak myślicie jaki poziom zaprezentuje Lionel Andres Messi Cuccittini na mundialu?
Znowu pozjada większość swoim poziomem czy jednak długotrwała gra w słabej lidze odbiła na nim zbyt duże piętno?
4 lata temu Mbappe i Leo byli zdecydowanie najlepsi.
Teraz do tego grona może dołączyć Yamal,Dembele czy Olise.
3
@Lionel_Messi10 Ale Eryk jest powołany.
0
@Zoker Zaskoczenie to nie jest oczywiście ale widok jest piękny po potwierdzeniu przypuszczeń.
6
Hahahaha
Piękny widok braku białych w reprezentacji Hiszpanii.
Cudowne.
0
@Azi Ale wiesz że Tusk jasno powiedział że Nawrocki dostał informacje od ABW a nie innych służb o rosyjskich powiązaniach Zondy
0
@Azi Chłopie ty to przeczytałeś chociaż?
To wręcz potwierdzenie tego co stwierdził Jadczak
12
Tusk kłamiąc rozpętał burze i chciał zgnoić prezydenta?
Nowe nie znałem.
Ale to jest żałosny człowieczek.
2
@Kgorecki2500 @maroon
No niestety tak jest.
Tym bardziej że Miszalskiego uważałem za głupiutkiego pionka.
5
Ech my już wczoraj gosia gosia krzyczeliśmy a tu niestety rada zostaję.
Frekwencja wyniosła 30 %
Brakło 0.5pp
Kto by się spodziewał takiego błędu OGB.
4
Jestem za.
2
@Lionel_Messi10 Oby do nas.
1
@daniel32778 Malaga spadła w tym samym roku co Deportivo.
1
Kandydatów na frajera dnia jest sporo.
Od Chelsea przez Sporting aż po Milan
1
@barcelonaLM Po czole chyba bo Joao Pedro to placek.
7
Deportivo La Coruna po 8 latach wraca do La Liga.
Malaga też ma szansę wrócić po długich latach ale czekają ich jeszcze baraże.
9
Typowy demokrata głosujący na KO.
2
Pamiętam jak kilka lat temu mówiono o odrodzeniu Milanu.
Wszystko szybko wrócił do normy.
Zbieranina byle jakich piłkarzy z marnym trenerem.
Wypisz wymaluj Milan ostatnich kilkunastu lat.
2
Juve kompromitacja w poprzedniej kolejce a teraz Milan.
Wad nie widzę.
7
Brawo Fabregas.
Mega robotę zrobił.
0
@barcelonaLM Ja uważam że trenerzy źle podchodzą do tego po prostu.
Zawsze lepiej grać tam gdzie jest większa kasa i prestiż czyli w LM.
Po prostu takie zespoły jak Girona czy Como powinno skupić się w 100% na lidze a puchary olać a nie próbować się dobrze pokazać tu i tu bo wychodzi z tego tragedia.
5
Fabregas wprowadzający Como do LM to będzie coś pięknego.
Oby się udało.
2
W Anglii, Hiszpanii ,we Włoszech a nawet w drugie lidze Polskiej ostatnia kolejka ligowa dostarcza sporo emocji.
Dużo zmian i niespodzianek