3

To chyba pozostała kwestia gdzie pójdzie.


32

Dalsze finansowanie nieudaczników.


0

@NeroTFP1 Gasperini jedynie dobry reszta się nadaje do tarcia chrzanu

1

Komentarz usunięty

3

@AduŚ07 Fajne AI

7

@Sinirsey Tak jeśli to jest trener bachaty.

3

Tego nie widziałem xd


1

@MessiForeverTheBest Jedynie co ja wiem to że zszedł z ostrożności raczej a nie z powodu kontuzji dzisiaj.

2

Jak myślicie jaki poziom zaprezentuje Lionel Andres Messi Cuccittini na mundialu?

Znowu pozjada większość swoim poziomem czy jednak długotrwała gra w słabej lidze odbiła na nim zbyt duże piętno?

4 lata temu Mbappe i Leo byli zdecydowanie najlepsi.
Teraz do tego grona może dołączyć Yamal,Dembele czy Olise.


3

@Lionel_Messi10 Ale Eryk jest powołany.

0

@Zoker Zaskoczenie to nie jest oczywiście ale widok jest piękny po potwierdzeniu przypuszczeń.

6

Hahahaha
Piękny widok braku białych w reprezentacji Hiszpanii.
Cudowne.

0

@Azi Ale wiesz że Tusk jasno powiedział że Nawrocki dostał informacje od ABW a nie innych służb o rosyjskich powiązaniach Zondy

0

@Azi Chłopie ty to przeczytałeś chociaż?
To wręcz potwierdzenie tego co stwierdził Jadczak

12

Tusk kłamiąc rozpętał burze i chciał zgnoić prezydenta?
Nowe nie znałem.
Ale to jest żałosny człowieczek.


2

@Kgorecki2500 @maroon
No niestety tak jest.
Tym bardziej że Miszalskiego uważałem za głupiutkiego pionka.

5

Ech my już wczoraj gosia gosia krzyczeliśmy a tu niestety rada zostaję.
Frekwencja wyniosła 30 %
Brakło 0.5pp

Kto by się spodziewał takiego błędu OGB.




4

Jestem za.


2

@Lionel_Messi10 Oby do nas.

1

@daniel32778 Malaga spadła w tym samym roku co Deportivo.

1

Kandydatów na frajera dnia jest sporo.
Od Chelsea przez Sporting aż po Milan

1

@barcelonaLM Po czole chyba bo Joao Pedro to placek.

7

Deportivo La Coruna po 8 latach wraca do La Liga.
Malaga też ma szansę wrócić po długich latach ale czekają ich jeszcze baraże.

9

Typowy demokrata głosujący na KO.


2

Pamiętam jak kilka lat temu mówiono o odrodzeniu Milanu.

Wszystko szybko wrócił do normy.

Zbieranina byle jakich piłkarzy z marnym trenerem.
Wypisz wymaluj Milan ostatnich kilkunastu lat.

2

Juve kompromitacja w poprzedniej kolejce a teraz Milan.

Wad nie widzę.

7

Brawo Fabregas.
Mega robotę zrobił.

0

@barcelonaLM Ja uważam że trenerzy źle podchodzą do tego po prostu.
Zawsze lepiej grać tam gdzie jest większa kasa i prestiż czyli w LM.

Po prostu takie zespoły jak Girona czy Como powinno skupić się w 100% na lidze a puchary olać a nie próbować się dobrze pokazać tu i tu bo wychodzi z tego tragedia.

5

Fabregas wprowadzający Como do LM to będzie coś pięknego.
Oby się udało.

2

W Anglii, Hiszpanii ,we Włoszech a nawet w drugie lidze Polskiej ostatnia kolejka ligowa dostarcza sporo emocji.
Dużo zmian i niespodzianek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?