0

@Sokół Przeczytaj jeszcze raz wszystko co napisałem w tej dyskusji

0

@NeroTFP1 Chwytam telefon po to by kontrolować czas przerwy kiedyś seriami i z nudów bo jak robie wielostawy to mam 3-4 minuty przerwy.
Za chwilę będę robił akcesoria i to seriach łączonych i nie będę miał czasu na pisanie.
Jak chodzisz na siłkę regularnie 3 razy w tygodniu to nie da się wiecznie patrzyć w sufit.
Zazwyczaj to można z kimś znajomym pogadać ale czasami tak jak dzisiaj nie ma opcji.

0

@Bogan Tu nie chodzi że ktoś robi małym ciężarem tylko o pajacerke.

Nikt mi nie wmówi że stękanie na całą siłownie i zakładanie przy tym pasa na takim ciężarze to normalne zachowanie.

Widać że chłop to leciutko podnosi w tworzy wokół tego cyrk.
Jeszcze rzuca tym jakby nie mógł odłożyć normalnie.

0

@NeroTFP1 A czemu nie?

21

Jestem na siłce i przyszedł taki w różowej koszulce Realiku.

Chłop właśnie martwy robi, założył sobie pas, jęczy i rzuca tym ciężarem jakby co najmniej 300kg miał na kiju.

A tu 90 kg założone xd

Madrycioki upośledzenie mają chyba wpisane w te barwy.


0

@Hellrider wygrają ligę już we wrześniu xd

0

@Kgorecki2500 Na początku pomyślałem że to niebieskie to jego fujarka

0

Nagrania z 2024r.

"Uważam, że Morawiecki nadal jest największym zagrożeniem. Jest dogadany z Tuskiem i ma tworzyć koncesjonowaną opozycję."


11

Ciekawe czy wrócimy w końcu do 1:1 xd


0

@Starrk Jak dla mnie to juz za Xaviego grał bardzo dobrze i dawał naprawdę dużo, choć u Enrique wszedł jeszcze na lepszy poziom

1

@Bernard777 Kolejna raz wtedy Dembele wypadł z kontuzją na kilka miesięcy.

0

Już w sumie zapomniałem o tym.


19

Mamy mocną kandydatkę na nagrodę Nobla w kategorii głupota.


4

@Luciano99 w skrócie masz ochotę na browara ale nie masz kasy.

3

@Kgorecki2500 Masz ochotę dziś a planujesz zjeść za dwa tygodnie.
Ciekawe.

4

Już za dwa miesiące :)


2

@Safrani Każdy ma swoje upodobania.
Jeśli nie jest to głupi i bezmyślny hejt to mi to lotto co o Leo sądzisz.

1

Piękny memik

1

@MirusAmisz xD
Jeśli należała się mu krytyka to go krytykowałem tak jak każdego innego piłkarza.
Oczywiście że pewnie znacznie mniej obiektywnie bo go nie trawie ale tak już jest że łatwiej nam przychodzi krytyka ludzi których nie lubimy.

Zdarzało mi się też go pochwalić.

Tak że twierdzenie o jakimś hejcie w stosunku do niego z mojej strony jest odklejką i to poważną.

Luzuj majty i się ogarnij.

3

@Karol145
@Transu96
Ojej ktoś ma własne zdanie i nie lubi danego piłkarza to trzeba się zesrać.

1

@Transu96 Nawet trzech najlepszych grało.
Był jeszcze przecież Luuk De Jong

3

Piękny to będzie dzień kiedy oficjalnie Lewandowski opuści Barcelonę.

Nigdy nie ukrywałem że go nie lubię za jego sposób bycia, sztuczność, zachowania boiskowe i pozaboiskowe.

Oby Wojtula został jako trzeci bramkarz.
Do niego raczej miałem neutralne podejście ale przez ostatnie lata zyskał moją sympatię.


16

Ta końcówka xd


4

@Bzyczekk Akurat tego nie widziałem bo w kuchni byłem po piciu xd

No dramatyczne zachowanie.


1

Jestem ciekawy ile razy straciliśmy punkty w meczu po oficjalnym zdobyciu mistrzostwa.

0

Najlepsze 90 minut mojego życia xD

Mogli by chociaż o bramkę się bardziej postarać.

0

Spokojnie za chwilę wejdzie Ferran i Rapha i pozamiatają

1

Sprzedać wszystkich
Kupić wszystkich

6

Taką grą to my mistrzostwa nie zdobędziemy.

Flick do zwolnienia

8

@Encore Canal+ na głowę upadł.
Kiedyś naprawdę mieli sporo fajnych komentatorów a teraz to osoby typu Krecidło.
Żenada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?