RichardWinters
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Statistics źródło?
0
@Gwyn przecież Samsung A20 to szrot z 3GB RAM wart z 600 zł, więc co tu porównywać? W okolicach 1100-1200 zł kupisz telefon z 6GB i dobrym procesorem który swobodnie odpali wszystkie gry. Chociażby:
https://www.x-kom.pl/p/590038-smartfon-telefon-xiaomi-poco-x3-nfc-6-128gb-shadow-gray.html
0
@jeyx77x powiem ci coś w sekrecie. Ta twoja super-duper maseczka również nie chroni przed zakażeniem wirusem.
1
@Zoker a co ma noszenie maseczki do strachu przed wirusem? 8 miesięcy od wybuchu epidemii, a ty dalej nie ogarniasz, że maseczki nie chronią przed zakażeniem wirusem i nie po to się je nosi?
10
@MaTt_BarcaFan ale ty masz silną psychikę.
3
@daniel32778 jestem przerażony tym jak jesteś przerażony tym jak ludzie są przerażeni.
0
@ViscaDelFritz1983 3. Interpunkcja nie gryzie i znacząco pomogą w zrozumieniu co ty w ogóle masz na myśli.
7
@FC1899Barca "Prawdziwa maseczka, jaka daje jakąś ochronę, posiada wbudowany filtr cząstek, który na prawdę filtruje powietrze i taka maseczka kosztuje powyżej 300 zł..."
Pół roku od wybuchu epidemii, a Ty dalej nie ogarniasz, że maseczki nie mają dawać ochrony temu który je nosi i nie po to się powinno je zakładać? No gratulacje, jak grochem o ścianę, betonowe podejście i zamknięte myślenie aż miło.
0
@masq oczywiście, że się da.
0
@LuisSalvano oczywiście, że mnie bawi, tak samo jak ty i twoja pycha ;)
1
@LuisSalvano pyszałkowatość :D. Special for you.
0
@RomanHoffer ale ja niczego nie porównuję. Próbuje ci uświadomić, że cały ten twój wpis jest bez sensu bo opiera się na jednym, kompletnie błędnym stwierdzeniu, iż,jeszcze raz zacytuję, "Więc logicznym jest że nie może na kraj który nie wchodzi w jej skład nałożyć sankcji. "
Berkowicz doskonale wie, że Białoruś nie jest członkiem UE, ale równie dobrze wie jak działają sankcje międzynarodowe. W przeciwieństwie do ciebie. Uczepiłeś się go, chciałeś skrytykować, ale to ty się popisałeś całkowitą nieznajomością tematu.
1
@RomanHoffer ale mi nie rozmawiamy o tym czy UE coś zrobi i czy powinna. W którym momencie napisałem, że moim zdaniem UE coś zrobi? Zacytuj. Odniosłem się tylko do tego, że twoje stwierdzenie:
"Więc logicznym jest że nie może na kraj który nie wchodzi w jej skład nałożyć sankcji. "
jest kompletną głupotą.
No widzisz, teraz sam piszesz, że UE nałożyła sankcje na Rosję, od kiedy to ona należy do wspólnoty? To w końcu da się czy nie?
Uczepiłeś się Berkowicza i jego "niewiedzy", ale to ty dajesz pokaz głupoty i strasznie ograniczonego myślenia.
P.S. To może wytłumaczysz nam jakim cudem USA nałożyły sankcje na Chiny? Czy to już burzy całkowicie twój światopogląd? Radził bym porządnie przestudiować czym są te"sankcje międzynarodowe" i jak to wszystko działa.
1
@RomanHoffer twoje myślenie jest strasznie naiwne, aż ciężko to skomentować. No nie, wcale Białorusi by nie interesowały chociażby sankcje gospodarcze, zakaz importu/ eksportu konkretnych towarów ze wszystkimi członkami UE.
0
@Nazio87 ciepło, ciepło.
0
@inViNcibl3 dokładnie tak.
@RomanHoffer więc jakim cudem UE nakłada sankcje na Rosję?
"Więc logicznym jest że nie może na kraj który nie wchodzi w jej skład nałożyć sankcji. "
To jest kompletna głupota i nie ma nic wspólnego z logicznym myśleniem.
0
@Nazio87 nie rób tego. Serio. Nie rób. Później podziękujesz.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@RadekACCA zacna lista, Six Feet Under koniecznie, chociaż to dość specyficzny serial. Ale jeśli ci podejdzie to na pewno nie będzie żałował. Boradwalk Empire też kapitalne, chociaż w sumie napisałeś, że musisz skończyć, więc pewnie jesteś w trakcie
Mnie na tej liście brakuje "serialowego króla dżungli" czyli The Office. I Lost, ten serial się nie starzeje, a to w sumie on zapoczątkował modę na wielkobudżetowe produkcje ze świetną fabułą.
0
@LuisSalvano to dlaczego wypisujesz do ludzi na priv, żeby nic nie robili z informacjami, które mają? ;) Do mnie też napiszesz?
0
@LuisSalvano jesteś monotematyczny. Ja nie mam się z czym przeliczyć.
0
@LuisSalvano bo chyba nie jesteś aż na tyle słabo ogarnięty, żeby nie wiedzieć, że cytat z twojego wpisy j.w. na mailu twojego przełożonego może ci narobić ostro koło... ;)
0
@LuisSalvano o mnie się nie martw, nauczycielu. Ja mam wszystko pod kontrolą.
1
@LuisSalvano żebyś ty się nie przeliczył i gorzko nie zapłakał. Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. A już na pewno nie taki ćwierćinteligent, który kompletnie tej anonimowości nie potrafi zachować.
1
@LuisSalvano no już nie wycofuj się okrakiem Robert. Na korepetycje to zapisz się lepiej z angielskiego, ogarnąłeś już stosowanie a/an? I miło, że się przyznałeś do namawiania swoich uczniów do jazdy bez biletu. Tego samego dnia kiedy przypadkiem się wydało gdzie pracujesz. Ty to jesteś jednak bystry i sam się prosisz o kłopoty.
1
@LuisSalvano "Po drugie, są też tacy ludzie jak autostopowicze. Ba, są też ludzie, którzy tych autostopowiczów chętnie zabierają ze sobą i często nie chcą od nich ani grosza. Zwykła życzliwość. Wierz mi, lub nie, również wielokrotnie wyświadczyłem innym (nawet zupełnie obcym) ludziom przysługę zupełnie za darmo."
Przecież ty nie masz prawa jazdy to gdzie niby tych autostopowiczów zabierałaś, na ramę od roweru? Bajkopisarzu.
1
@Mixtape a czym "włanczanie"? Włancznikiem? I czy da się cofać do przodu?
1
@LuisSalvano masz rację, to pomówienia, nie piszesz od lat o tym, że wróci. W końcu przez pewien czas pisałeś, że na 100% nigdzie się z Barcelony nie rusza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@robsesh kiedy ostatnio widziałeś taką próbę wyprzedzania w roli Verstapena? Od dłuższego czasu praktycznie nie popełnia błędów jeżdżąc przy tym mocno agresywnie i sporo wyprzedzając, więc nie pisz głupot. To nie jest ten sam Verstappen co jakieś 3, 4 lata temu.
0
@Chaoss przyznam się, że się nie spodziewałem, że ta sierota Albon będzie jechał na świeższych oponach nie wiele lepszym tempem od niego, przez co przyblokował resztę.
W którym miejscu umniejszałem Vettelowi? Zacytuj.
1
@myscooter najbardziej to się liczy mieć konkurencyjny bolid, co ci da cudowne zarządzanie oponami np. w Williamsie?