RichardWinters
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 tu się zgodzę, wyobraźnię to ty masz nieziemską, to już pod fantasy podchodzi. Ale kontynujmy, bo dobrze się bawię. Perez dzwoni, nalega, ale to nic nie daje i wtedy co? Standardowo, koński łeb w łóżku? Czy może przebita piłka, tak bardziej po piłkarsku?
1
@arasz1819 dobre, dobre, kiedyś był Bruce Wszechmogący, teraz jest Perez Wszechmogący. Potężny Mag zdobył wielki artefakt telefonu komórkowego i numerów do działaczy UEFA. Do dziś nie udało się to żadnemu innemu prezydentowi wielkiego europejskiego klubu. I kto tu jest naiwny. Albo po prostu, za dużo jarasz.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_8aP1mMhy24MZLha6ZwyDAynGFDbIeHNi,w400.jpg
2
@arasz1819 ale tu się trzeba zgodzić z @Bobo25, twoje teorie spiskowe co do przekupienia całej Europy przez Real to podobna orbita co płaskoziemcy, czyt. wystrzelony w kosmos.
1
@arasz1819 dzięki Bogu twoje wpisy są pełne sensu, merytoryki i racjonalnych argumentów. Za to zupełnie nie są odklejone od rzeczywistości, pełne pysznego bólu tyłka i żałosnych prób umniejszania sukcesów przeciwnika.
3
@arasz1819 arasz, arasz, a ty dalej jarasz. Wytłumacz nam ja to działa, odpowiedź jak rozgryzłeś trzyletni, międzynarodowy spisek. Perez dzwoni, ale do kogo i co dalej?
0
@tadzik447 dużo bardziej żenujące niż śmieszne. Dakann skończył się po Piątek The Series, teraz czuć, że to wszystko na siłę i bez polotu.
0
@NeroTFP Messi
C. Ronaldo
Z. Zidane
1
@kstyko @VamosGirl rozważył bym jeszcze Redmi Note 8 Pro. Jeśli mowa o zamawianu w Polsce, bo z chińskich sklepów to zupełnie inna bajka.
@kuz wyprzedziłeś mnie o minutę, ale jak widać nie tylko ja myślę, że to rozsądniejsza opcja ;).
0
@tomono
0
@Rothan1 Leclerc z całą sympatią do niego w tym sezonie jest bez szans na mistrzostwo, Ferrari ma słaby bolid z fatalnym silnikiem, a w tym krótkim sezonie nie będzie czasu na gonienie stawki. Do tego prace nad silnikiem są zamrożone
0
@tomono Hamilton ostatnio kiedy tylko jest trochę presji to zaczyna popełniać błędy, oby tej presji było jak najwięcej. Do tego przestaje być tak poklepywany przez sędziów po plecach jak to było przez ostatnie lata.
1
@NeroTFP oczywiście, że ma szanse, paradoksalnie największym zagrożeniem może być dla niego własny zespół, który będzie starał się, żeby następne mistrzostwo trafiło jednak do Hamiltona. Ale było by cudnie gdyby utarł mu nosa jak Rosberg w 2016.
1
Mistrz wraca.
https://mobile.twitter.com/RenaultF1Team/status/1280817655704719360?s=20
0
@MESSIah16 "co mnie to interesuje", no super masz podejście, przeczytaj ten wątek, a szczególnie ten wpis to może pewne rzeczy do ciebie dotrą.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8427364#comment-8427988
1
@JimMorrisonFCB są wszystkie części na CDA, sprawdź PW za chwilę.
0
@MrShakira powtórka z F1 jest na pewnym portalu z trzema literami w nazwie zaczynającym się na C.
1
@cat_r37 no właśnie źle rozumiesz, "płacz" był o wjechanie korkami w udo Varana, a nie za ciągnięcie za koszulkę o którym mowa w artykule.
0
@fcbarcafan19 widziałeś Camp Nou z bliska czy tylko na zdjęciach? Bo czepianie się Realu, że remontuje swój stadion i buduje "najnowocześniejszy kibel" w przypadku gdy stadion Barcelony jest delikatnie mówiąc zaniedbany jest trochę śmieszne.
1
@Colon + kapitalna rola ziemnego gangstera/polityka w Boardwalk Empire.
2
@Chaoss a jak go potraktowali? To jest cień tego 4 krotnego mistrza świata, który 2 sezon z rzędu jest wolniejszy od Leglerka.
1
La grande strategia po raz kolejny.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1593870277jV0QjQvwszXmCXVW6Kf2b0,w400.jpg
0
@Remi1899 https://www.fcbarca.com/95495-sport-nike-wycofuje-ze-sklepow-koszulki-barcelony-na-sezon-2020-21-z-powodu-bledu-fabrycznego.html
1
@RadekACCA masz rację, już samo to intro:
Oznacza, że przed Tobą dobry serial. Zazdroszczę, i nie z zrażaj się pierwszymi odcinkami, trzeba poprostu "wejść w klimat" tego serialu.
2
@MichalZZZ jeśli chodzi o Six Feet Under to to jest zdecydowany top topów seriali. W przeciwieństwie do Dextera kapitalne zakończenie które przez wielu jest uważane za najlepsze serialowe zamknięcie historii. Ale nie jest to łatwy serial, fabuła toczy się swoim tempem, nie ma strzelanin, wybuchów, cliffhangerów. Jego siłą są postacie, dialogi, klimat. To serial o życiu i śmierci, tylko albo aż. Reasumując naprawdę warto.
0
@DanielOOL a ten dalej swoje. Ty naprawdę jesteś tak bystry, że nie potrafisz pojąć dlaczego karny nie jest powtarzany kiedy padła bramka?
2
https://streamable.com/nps8r
Przypominam, że to już jutro.
0
@Messibestplayerintheworld cóż za elokwentna i pełna argumentów odpowiedź. Ale w sumie niczego więcej się nie spodziewałem.
1
@don'T.R.I.P.e tak abstrahując od decyzji prezydenta, pedofil mieszka ze swoją ofiarą, do tego ci jeszcze wnioskują o jego ułaskawienie?
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_N5eWwqMRbeWw3OcBukiUCIOis4I1XyZZ.jpg
1
@Messibestplayerintheworld xDˣᴰ
Masz jakieś problemy ze wzrokiem? Pierwsze to są korki na udzie Varana. Ale z kim ja dyskutuję, przecież ty jesteś zaślepiony do granic możliwości.
1
@Messibestplayerintheworld co??? Ty tak na poważnie? Ale karnego na Varanie już nie?