RichardWinters
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hej, tu NBA.
Ale perełki na tym kanale, między innymi ten 6 mecz finałów 96 z komentarzem Szaranowicza.
1
@Varg
1
@ranger3120 pierwszy można śmiało ominąć bo jak dla mnie jest żenujący i słaby, a wszystkie odcinki po względem fabuły nie są w żaden sposób powiązane za sobą. Dalej jest dużo lepiej, a jest kilka kapitalnych odcinków przy których szczęka opada np. White Christmas, San Junipero albo Playtest.
1
@macio_944 dzięki za polecenie, zapowiada się bardzo ciekawie. Po opisie mocno kojarzy mi się z
https://www.filmweb.pl/film/%C5%BBycie+jest+pi%C4%99kne-1997-208
Oglądałeś?
2
@LuisSalvano no ale miał być porządny wpis, dokładne omówienie z naciskiem na to, że tak ogólnie to nie tak jak się wydaje, że w sumie to większość cię tu lubi i toleruje, a tylko garstka się przyczepiła. Nie pykło prawda? A teraz pomyśl, przeanalizuj chociaż wątpię, że twoje ego na to pozwoli, dalczego wyniki tej ankiety były takie a nie inne. I co w twojej osobie sprawia, że ludzie mają cię dość.
0
@BarcaInfo a ja ją widziałem, i jej wyniki też widziałem, więc kto jest bliższy prawdy? I walisz ostrą hipokryzją bo największym prowokatorem był, jest i pewnie będzie on. Rozumiem, że utrzymujesz swoje zdanie co do walki z głupią prowokacją?
3
@LuisSalvano Omów wyniki tej swojej cudownej ankiety tak jak obiecałeś i wtedy zobaczymy, czy faktycznie było pół na pół w co bardzo wątpię. Zresztą robienie takiej ankiety na swój temat już daje wystarczający obraz ciebie jako osoby.
3
@BarcaInfo nie wiem czy wiesz ale jakiś czas temu @LuisSalvano robił ankietę na swój temat dla podłechtania swojego ego i szumnie obwieszczał omówienie wyników. Ale jak się okazało, że 3/4 osób stwierdziło, że ma go dość i działa im na nerwy to temat cudownie ucichł i żadnego "omówienia" wyników nie było. I uwierz, że te 3/4 to nie było 10 osób, tylko dużo, dużo więcej, a to było jeszcze przed apogeum jego popisów na tej stronie i walce z "całym światem".
0
@Tomo1989 no i co wyszło z tego kręcenia równych kółek przez Vettela jak tylko przestał mieć najlepszy bolid w stawce? Webber dobrym kierowcą? Polemizował bym. Jego sukcesy przed RBR to jedno miejsce na podium. Zresztą od sezonu 2010 to był tylko typowy wingman dla Vettela. A jak zastąpił go naprawdę dobry kierowca czyli Ricciardo to Seb już poznał swoje miejsce w szeregu, pierwszy sezon Daniela w RBR i ponad 60 punktów więcej od swojego "wybitnego" kolegi. Konflikt w Ferrari powstał w środku sezonu, jak się okazało, że lepiej stawiać na młodzika który jeździ lepiej od Vettela. Na początku sezonu to Seb był numerem jeden, ale przez swoje głupie błędy i słaba jazdę to się zmieniło. I myślę, że propozycja jaką Ferrari złożyło Vettelowi pokazuje, że jest mocno przereklamowany i jaka jest obecnie jego pozycja w F1. Leclerc jeździ za krótko? To tym bardzie ciekawe, że i tak bez większych problemów wygrał rywalizację z Vettelem. Hamilton wygrywał z Alonso, a potem został mistrzem świata, to samo czeka Leclerca
0
@Tomo1989 Vettel w Red Bullu to nie była eksplozja jego talentu tylko kapitalny samochód, geniusz Adriana Neweya i umiejętne "naciąganie" przepisów. Vettel najlepiej sobie radzi kiedy jedzie na pierwszym miejscu i może kręcić te swoje równe kółka. Gdy dochodzi trochę presji, trzeba powalczyć na torze to się okazuje, że się gotuje, robi głupie błędy i pokazuje ile naprawdę jest wart. Czego apogeum były ostatnie sezony dla Ferrari w których nie miał już tak łatwo jak w będącym daleko przed wszystkimi innymi Red Bullu. Tak, bił Raikkonena, ale o tym, że w poprzednim roku regularnie objeżdżał go dzieciak w swoim pierwszym sezonie w Ferrari a drugim w całej karierze w F1 to już nie wspomniałeś?
Masz tego swojego najwybitniejszego kierowcę jak tylko pojawi się trochę presji:
Zresztą nie na darmo zyskał szlachetny przydomek sBinalla.
0
@Tomo1989 Kubica nie miał tej "ikry"? Dobre, dobre.
0
@Jaca96 masz rację, mój błąd, *2012.
@Tomo1989 poczytaj wywiady, na przykład słowa takiego właśnie Hamiltona albo Alonso o Kubicy. A solidnym rzemieślnikiem to jest Vettel co pokazały ostatnie sezony w Ferrari.
6
@Tomo1989 nie ten kaliber? Buahah. Zabawne. Kubica przed wypadkiem to był top topów obecnej wtedy stawki. Talent na miarę Hamiltona albo Alonso. Zresztą nie bez przyczyny w sezonie 2011 (mój błąd *2012) miał jeździć w barwach Ferrari.
0
@koziar nie dziękuję, bo absolutnie nie ma za co. Jak użyjesz głowy to ogarniesz, że filmy są na podstawie książki, to raz. A dwa "twistów fabularnych" (nie cierpię tego określenia) w sadze LOTR nie brakuje. Tylko nie są tak chamskie i idiotyczne jak np. w Dom z Papieru więc miałeś prawo ich nie zauważyć.
1
@norbi77 to Stranding Things to jakieś nowe chyba? Nie znałem.
2
@koziar adaptacjom filmowym książek zarzucać brak twistów fabularnych i nieprzewidywalnej fabuły? O cię wuj...
1
@macio_944 powrót na miarę Kubicy do F1.
5
@kazbychu https://natemat.pl/308839,dawid-podsiadlo-o-trojce-moje-piosenki-tez-nie-powinny-byc-tu-grane#
https://m.facebook.com/545774192171071/posts/2954770081271458/?d=n
Temat na szczęście nie pozostaje bez echa.
7
Nareszcie!
Najlepszy polski raper powrócił.
1
https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/znikajace-notowanie-radiowej-trojki-kazik-na-szczycie-listy/21b8l56,681c1dfa
Chyba kogoś zabolało.
1
@Avada Kedavra
;)
1
@AV0CAD0 a od kiedy to Apple wymyśliło notcha? I co ostatnio wymyśliło naprawdę innowacyjnego oprócz wypuszczania odgrzewanych kotletów z podniesioną ceną? Czytnik linii papilarnych w ekranie, kamerka w ekranie, powrót do rozsuwanych smartfonów (Mi Mix 3). Nawet ekran z tyłu urządzenia który ma być tą wielką innowacją od Apple już Chińczycy mają seryjnie w jednym ze swoich portfeli. Plus takie projekty i pokazy możliwości.
A co na to Apple? Zostają w tyle, taka prawda.
3
@AV0CAD0 tak było, ale jakieś ładnych kilka lat temu. Teraz to Chińczycy dużo bardziej eksperymentują, wprowadzają nowości i innowacje. A Apple zostało z tyłu.
0
@Edoss nie rozumiem, z czym się idzie przejechać? Wkleiłem link, wszystkie sklepy sprzedają go ostatnimi czasy w cenie 349 zł. Wszystkie sklepy sprzedają z ekspozycji?
0
@Edoss 350 zł to żadna promocja jeśli chodzi o ten smartfon tylko normalna ostatnimi czasy cena.
https://www.ceneo.pl/82932011
Ale zgadzam się, w tej cenie jeśli chodzi o polskie sklepy to ciężko o coś lepszego.
0
@FCMichalo *McŁowicza
2
@MESSIah16 o jakim "fakcie"? Poza tym w tym swoim wpisie nawet słowem nie wspomniałeś o tym, że robi to już od kilku lat, tylko napisałeś to tak, żeby wyszło na to, że zaczął oskarżać z powodu epidemii kornovirusa.
1
@MESSIah16 przecież Kennedy Jr tę swoją krucjatę przeciwko szczepionkom toczy już od kilku lat więc to żadna nowość.
1
@TrzecieOko @lucca87 proszę bardzo, macie podsumowanie tego waszego filmiku i manipulacji zawartych w nim minuta po minucie.
https://old.reddit.com/r/Moronavirus/comments/geokm9/where_can_i_find_a_good_rebuttal_to_plandemic/fppi6rz/?context=3
0
@l0Messini biedronka sprzedawała bardzo podobne maseczki z jonami srebra w cenie 15 zł za 3 sztuki, ty dopłaciłeś 55 zł za znaczek 4F.