0

@Kamil94 czyli nie znam się, a się wypowiem? Jak uszkodzony przegub mógł zablokować koło?

1

@G9 a co ma do tego dwumas? Jeśli daje radę wrzucić na luz albo wbić bieg, samochód próbuje ruszyć do przodu, ale nie może to problem jest w hamulcach pewnie. Trzeba podnieść samochód do góry albo każde koło oddzielnie i sprawdzić czy się swobodnie obraca.

3

@głardiola @tobiasson92 pytanie tego naczelnego foliarza, panikarza i wielbiciela fake newsów o źródła jest bezsensowne.

1

@LuisSalvano cały czas piszesz, że skończyłeś, a dalej odpisujesz. Z kończeniem też masz problemy Sławku? "Mężczyzna" jakich mało.

1

@LuisSalvano cóż za riposty, więc nawet się nie bronisz i było dokładnie tak jak piszę. No idź, idź Sławek, pewnie musisz obejrzeć telenowele w TV i poczytać Panią Domu "głowo rodziny".

1

@LuisSalvano tak, tak Sławek, oczywiście, nie zrozumiałem o co ci chodzi. Przecież dla każdego normalnego i myślącego mężczyzny pierwszym co wyglądało by sprawdzić w przypadku gdy pralka/ zmywarka nie działa to sprawdzić wodę i jej doprowadzenie. Więc gdybyś wiedział o istnieniu tego zaworu to byś go sprawdził jako pierwszą rzecz, albo jedną z pierwszych. A nie oglądał całą zmywarkę od środka, robił zdjęcia i płakał na forum, że nie działa. Nie musisz się tłumaczyć, wszystko jest jasne, jesteś tym typem "mężczyzny" który nie wie jak trzymać młotek. Kolejny dzień, kolejna kompromitacja, jak to jest być tobą Sławusiu?

1

@LuisSalvano o moją samotność to się akurat nie martw. Moja dziewczyna przynajmniej może być ze mnie bardziej zadowolona niż z "mężczyzny" którego przerasta odkręcenie zaworu i uruchomienie zmywarki. Pewnie podczas remontu skupiłeś się na wybieraniu koloru ścian?

1

@LuisSalvano a ty na szczęście nie musisz być mężczyzną, następnym razem zapytaj się żony gdzie macie zawór od wody.

0

@LuisSalvano zawór od wody w środku zmywarki? Ty to jesteś jednak bystry Sławek. Po to żeby w przypadku awarii trzeba było otworzyć drzwi aby odciąć dopływ wody?

0

@Foton co? Przecież adapter wkładasz w AUX i w taki sposób łączy się z radiem. Myślisz adapter bluetooth z transmiterem FM, a to dwie całkiem różne rzeczy.

0

@david89 czyli po bluetooth masz słabą jakość dźwięku? Czyli wszystkie urządzenia z bluetooth w tym słuchawki bezprzewodowe, zwłaszcza te z aptx grają słabo?

0

@RomanHoffer sorry, ale tylko dla wysoce nieogarniętej osoby to może być jak zakup biletu na Marsa. Zwłaszcza w dobie smartfonów i aplikacji do zakupu biletów.

0

@RomanHoffer "Chodzi mi tylko o to że wiecznie jest problem z zakupem tego biletu".
Jak masz z tym ciągle problem to dlaczego nie kupisz ich 10 na zapas w czynnym biletomacie i nie wsadzisz do portfela?

1

@LuisSalvano dobra, dobra. Przecież widać, że czapeczka i buty ewidentnie w twoim stylu Sławek.

0

@AlexDark00 no widzisz, dorośniesz, zaczniesz płacić podatki to zaczniesz też szanować pieniądze.
Twoje porównanie jest nie powiem skąd bo już ci napisałem, że rząd żadnych pieniędzy nie ma. To bardziej wygląda tak jakby pracodawca co miesiąc płacił ci powiedzmy 4000 (co jest jego obowiązkiem, tak jak rządu utrzymywanie szpitali). Któregoś pięknego miesiąca postanowił jednak zabrać ci 200 zł z Twoich pieniędzy i przeznaczyć je na własną zachciankę czyli powiedzmy wycieczkę zagraniczną. Byłbyś zachwycony i nie miał nic przeciwko?
Skończ już lepiej porównywać te 2mld na TVP do tych 100 mld na szpitale bo tylko się tym kompromitujesz i pokazujesz dziecinne myślenie w tej kwestii. Jeszcze raz napiszę, może zrozumiesz. Utrzymywanie szpitali to obowiązek rządu, 2 mld na TVP to zachcianka sfinansowana z naszych pieniędzy.

0

@AlexDark00 rząd nie dał 100 mld na szpitale bo rząd żadnych pieniędzy nie ma. Może tobie jest bez różnicy na co przeznacza twoje pieniądze, może nie pracujesz i nie płacisz podatków. Ale mnie tak średnio pasuje podarowanie 2 mld medialnemu ściekowi i kanale chamskiej, rządowej propagandy jakim jest TVP, na który nie powinna być przeznaczona nawet złotówka.

1

Komentarz usunięty

1

@macio_944 od około roku w samochodach Tesli można grać chociażby w Cuphead.


3

@LuisSalvano uderz w stół, a nożyce się odezwą.

0

@hefaj6 pomoc mocno odstająca? Zidane, Beckham, Guti i Makélélé to mało?

6

Komentarz usunięty

5

@MaTt_BarcaFan ale ty jesteś męczący i zarozumiały, nie masz raczej za dużo znajomych prawda? Ale jestem w stanie zrozumieć twoje podejście, gdyby mi rodzice opłacali Netflixa tak jak tobie to też bym się raczej nie interesował czy to kosztuje 10 czy 50 zł.

0

@DanielVeB bzdura, VAT mogą ci naliczyć nawet od przedmiotu wartego 1$/ 1€ i oznaczanie paczki jako "gift" nie ma żadnego znaczenia. Nie ma czegoś takiego jak minimalna kwota powyżej której naliczają już podatek, to są jakieś urban legend.

0

@Cwaniak4 w okresie świątecznym opóźnienia są normalne, w tamtym roku przesyłki zamawiane w grudniu dochodziły w marcu, albo kwietniu. Co to tego, że są w PL to to są pewnie fake trackingi do których nie ma co przykładać żadnej wagi.

0

@DanielVeB kupiłem kilka telefonów na Ali w przedziale cenowym 300 - 1000 PLN, aczkolwiek z wysyłką z Europy więc o VAT nie było mowy. Zamawianie bezpośrednio z Chin to już spore ryzyko dodatkowych opłat. Chyba, że zamawia się w sklepach typu Banggood, ale to już inny temat niż Aliexpress.

0

@GeFcIo jak to sprawdziłeś, naocznie? Wystarczy, że antena przesunie się kilka centymetrów i już nie będziesz miał sygnału. Wyjdź w ustawienia dekodera i sprawdź siłę sygnału.

0

@jeyx77x jest jeden problem, niegazowaną wodę to piją tylko zwierzęta.

3

@daniel32778 Małysz chciał odejść dalej będąc na topie, taka była jego wola. Chyba lepsze to niż skakać ogony jak np teraz Ammann.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?