RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 nie, dziękuję dobranoc
3
@Kozinho. hahahaah co za logika Bążur zna się na wszystkim bo jest Prezydentem Warszawy a np. taki Duda to nic nie wie i nie umie, a tak w ogóle to jest Adrian bo jest Prezydentem Polski. Czego nie rozumiesz jeszcze? Chyba koledzy Ci prosto wytłumaczyli XDDDD
Na czym zna się Trzaskowski najlepiej? Na spuszczaniu odchodów do Wisły za pomocą Czajki, na relaksie za milion zeta, na takim organizowaniu budowy przy Banacha, że skrzyżowanie nie będzie dostępne przez dwa lata :] no ogólnie to na dużej ilości rzeczy się zna, ale niestety niezbyt dobrych dla mieszkańców Warszawy
2
@Kessie kto jest najlepszym snajperem?
1
@MesQueUnClub96 wolne w szkole?
38
Ale co białorycerze zjeżdżali się, żeby wydawać sądy to ich
7
@unic Te uczucie, gdy użytkownik próbuje być śmieszny, a jest tylko żałosny :]
0
@Astad Czyli żadna propaganda tylko fakty. Jeśli ktoś zdobył króla strzelców La Liga to nie oznacza, że nie ma tego tytułu, bo jakiś Xavier w okręgówce nastukał ich więcej. Każda dywizja ma swoich liderów
1
@Prorokk Chłop nie potrafi nadal zrozumieć różnicy pomiędzy ignorowaniem go w dyskusji a opcją ignoruj zapodaną przez serwis i myśli, że nie widzę jego komentarzy, ale nie mogę się powstrzymać i czytam je XD Może kiedyś się nauczy na czym polega ignorowanie go w dyskusji ;)
1
@July_6_BcN zapraszam, zobaczymy xd
2
@Ojciec5tkidzieci Po prostu gość, o którym mówisz zastosował tylko ostatnie stop z jego własnej "5 Mentzena".
0
@Borneo A ten znowu przytacza listę osób, które coś osiągnęły i stawia na równi z sobą. Twojego ego to już dawno znalazło chyba tę planetę co możliwe jest życie, bo tak daleko w kosmosie jeszcze nikogo ego nie było poza twoim. Możesz i wymienić tutaj wszystkie osoby z "dysleksją", ale jest jedna różnica. Wszystkie te osoby nie wywyższają się na forum piłkarskim Barcelony i nie obrażają co wypowiedź ludzi o odmiennych poglądach od swoich. Skończcie się w końcu kompromitować jeden z drugim to może będziecie brani na poważnie, bo na ten moment to jest cyrk na kółkach co wyprawiacie
8
@MesQueUnClub96 oj tak, ludzie na pewno przestaną głosować na Konfederację, bo jedna kobita powiedziała, że jako pasażer nie zapina pasów na krótkiej trasie XD naprawdę nie macie większych "haków"? XD
0
@NeroTFP1 Piękny przykład empatii. Wolał swoją moc zachować dla bliźniego niż siebie uleczyć. Jestem wzruszony
2
Ale się pięknie i szybko zestarzały moje słowa
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15438081#comment-15438126
@mekston @Kessie @Kidd @Eklerek i wszyscy inni zainteresowani królową motosportu.
5
@1LY0 scooby będzie kotem czującym się psem
0
@Kozinho. @Ojciec5tkidzieci Ja tu tylko wkleję zapis regulaminu, który każdy z nas obiecał stosować: "Notoryczne łamanie postanowień Regulaminu może skutkować permanentnym zablokowaniem konta."
2
@Xaviball Rafiś Bążur pewnie tak jak rok temu przy okazji debaty na prezydenta Warszawy - sztuczny i sztywny
1
@Comentateiro a jak Trzasku powiedział, że do TVP nie pójdzie i poszedł tylko na debatę gdzie znał pytania jak już TVP było w ich rękach to było ok jak najbardziej co nie :]
Link dla odświeżenia pamięci
0
@Borneo awój z tym
1
@Ojciec5tkidzieci kabanos Tarczyński, naturalnie
24
@Kondziubarca jaki piękny widok lewicy pod progiem
0
@MesQueUnClub96 nie odpowiadasz na pytanie w głównym poście czyli wiesz że to prawda
3
@MesQueUnClub96 czyli według ciebie zwykły człowiek nie może raz powiedzieć prawdy?
2
@meteo100 A przeczytałeś dlaczego? Bo każde następne wycofywało poprzednio złożone, ale Urząd uznał, że wszystkie są prawdziwe i aktualne więc woleli wszystkie wyrzucić do kosza i pójść do Sądu, żeby to rozstrzygnął XD No ale mniejsza o to, bo tego się przyczepiliście jakby to było clue.
Skoro w końcu MN uzyskał zgodę przemarszu czemu Trzaskowski nie szedł ramię w ramię z innymi tak jak obiecał podczas debaty? :]
0
W Twoim linku jest jasno napisane, że zablokował i organizatorzy Marszu musieli składać odwołanie od decyzji Urzędu do sądu a Ty piszesz, że kłamię XDDDD nie byłeś najbardziej bystrym ołówkiem w piórniku co? XD A widzę, że nawet kolega wyżej również podał linki do potwierdzenia ;)
5
@lucas/catalan ja nie zapomnę jak na jednej debacie mówił o tym, że pójdzie ramię w ramię z narodowcami w MN, żeby już po wyborach próbować go zablokować XDDDD No ale czego się spodziewać po kimś, kto wywodzi się z partii Tuska?
2
@Comentateiro Dokładnie. 5 Mentzena jest czymś niedopuszczalnym w sferze publicznej. Natomiast 100 Tuska to masterpiece polityczny. Ładne fikołeczki uskuteczniacie.
2
@Roobo coraz gorzej ze środowiskiem fanatyków Tuska na tej stronie. A im bliżej wyborów tym jeszcze gorzej będzie
10
@Fantastyczny Chłopiec pamiętaj, 5 Mentzena można orać mimo, że nigdy nie byli u władzy i nie mieli możliwości zrealizowania obietnic. Ale 100 Tuska to przecież każdy wiedział, że to nierealne i głosowane było żeby PiS odciągnąć od władzy :D
@Roobo że też chce Ci się dyskutować z fanatyzmem sekty :]
I pamiętajcie jak to mówili opozycjoniści, gdy były wybory na prezydenta za czasów władzy PiS: "najgorsze co można zrobić to dać absolutną władzę jednej partii". Czyli teraz na każdego byle nie na Trzaskowskiego, prawda?
3
@ObiwanKenobi "opowią" XD chyba wiem kto jest głównym mówcą XDDDD