0

@adamek20151 a myślałem że to coś w stylu "czy byłeś na teście" lub "co się stało w Barcelonie" XD

@Kubsoleon czyli nieważne jak, ważne żeby mówili?

0

@Kubsoleon Jeżeli na czasie są zwroty, jak to Internet ładnie pisze, dotyczące "negatywnych skutków psychologicznych i poznawczych spowodowanych nadmiernym spożywaniem internetowych treści, które są uważane za trywialne, rozrywkowe i pozbawione głębszego sensu" i są one wykorzystywane przez jeden z największych sociali w piłce nożnej to jest coś nie tak :D

0

@adamek20151 nie wiem czy powinienem zadawać takie pytanie ale... jakiej Sary?

1

Którego klubu piłkarskiego sociale są najgorzej prowadzone i dlaczego Barcelony?
Aż żal połączone z nutką zawstydzenia, że taki wielki klub a zatrudniają... hmmm... no właśnie, kogo?
https://zapodaj.net/plik-qW4pA6uyle

0

@MessiSuarezNeymar wchodzisz sobie na stronę fullreplays i odpalasz kiedy chcesz cały mecz

1

W tym momencie warto przypomnieć legendarny komunikat Norrisa:
- Masz jakieś zniszczenia?
- Talentu

2

GG Noris. Gość nie ma psychiki by być mistrzem

2

@Kessie skup się na wielkanocnej zmianie u @Luciano99 a nie F1 Ci w głowie

0

Panie Flick, Barcelona nam się zepsuła...

1

@maroon +1, ja umieram już przy 20 stopniach. a przy 15 nie mam jak się ubrać bo za gorąco :]

43

No i gdzie te gwałtowane burze przed którymi ostrzegał RCB? Najbliżej gwałtownej burzy było, kiedy powiedziałem narzeczonej, żeby przestała się zachowywać jak jej matka...

7

@Roobo chciałem zażartować, że Kazik pewnie zmanipulowany przez Stanowskiego, ale już pojawił się jeden ananas, który w takie brednie wierzy i jeszcze wymyśla kolejne XD

1

@Comentateiro a może powiesz coś o faktycznym poziomie propagandy w TVP oprócz tego "że za PiSu to było gorzej" w co już nikt rozsądny nie wierzy i nie łapie się na to? A jak masz tylko ad personam stosować to może nie nadajesz się na użytkownika forum?

12

@Ojciec5tkidzieci @zgiru @Vegeta88 im częściej będzie ten użytkownik ignorowany i nie będziecie odpowiadać na te marne prowokacje tym lepiej dla tego forum. Kiedyś @wpwelement mówił o takich, żeby wracali ze swoimi prowokacjami tam gdzie przybyli, a tekst o byłej to już w ogóle pokaz braku pewnego narządu :]

0

@Bocheno1 o takie gorące nic nie robiłem

16

@OskP Polacy grilla zrobili a Pedri trenował za karę że nie grał całych 90 minut

3

@July_6_BcN bank rozbity xD

1

@ToWinaSedziego Bo nikt nie zgłasza tego użytkownika więc moderacja nie reaguje. Ja wysłałem link gdzie SJP wskazuje, że słowo konfiarz, konfiarskie jest używane z pogardą i nadal można takich słów używać. Już w ogóle nie mówię o celowych przejęzyczeniach (pisfederacja etc. słów których nie ma) z którymi moderacja miała walczyć. Jak napiszesz o Trzaskowskim inaczej niż Trzaskowski to post leci, na Mentzena jest tu mnóstwo przekręceń.

5

@Ojciec5tkidzieci mój wykładowca na UKSW XD odpał totalny

3

Kurs 6.60 na awans Realu. Aż żal nie skorzystać. Jak awansują to przynajmniej łzy goryczy wytrę kasą XD

0

@barcanawieki tyle że my nie gramy w tej drabince co PSG

0

Yamal na ten moment tragiczny

1

@Tymoon19 XDDDDDDDDDDDDDDDDD jak Roma, na pewno spuchną

9

@Kgorecki2500 i te komentarze sympatyzujących wiadomo z kim, że jest "pisowskim czopkiem" zamiast cieszyć się, że ktoś w końcu bierze się na poważnie za te TVPiS... Sorry TVPO

2

@Kessie ale dlaczego zjadł piłkę?

6

Podobnież to jest potwierdzone naukowo:
https://zapodaj.net/plik-5QI0HfSyN9

1

@draxidox Czyli korupcja zaczyna się od miliona. No chyba, że dotyczy to innych to wtedy nie. Wtedy nawet 1 zł się liczy XD

1

@Criss18Barca Coś w tym jest. Ja też dzisiaj trzymałem się za lewe udo i mój występ w dzisiejszym meczy LM jest niemożliwy :(

1

@ObiwanKenobi dlaczego jeszcze z nim dyskutujesz? Ja od pewnego czasu przestałem reagować na zaczepki, bo tylko prowokuje ;] Uśmiecham się pod nosem jak czytam te bzdury i idę dalej ;)

1

@Eto'o9 R10 gdzie mnie z tym sportem w trakcie debaty XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?