MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cris2706 zasługuje, nawet na top2 razem z Leo zdominowali piłkę na 15 lat
1
@LM10GOAT dobrze ze nie jesteś za to odpowiedzialny
0
@DaPidejpi Taki madryciak że kibicuje Barcelonie od 2007 xD
8
@DaPidejpi no i Chelsea będzie fajnie zobaczyc w LM a nie jednak nie zobaczymy
15
@arasz1819 dobrze za na la bambie mamy ekspertów od wszystkiego
0
@kuz no jak ludzie trafiają z tego Mbappe,Neymara,Ronaldo,Varane czy innego Renato to nie są to gówno karty tylko najlepsze karty w grze,to że mamy czerwiec nie tłumaczy ze maja dawać ludziom takie karty na własność
2
Ea dzisiaj nie zawodzi xD przecież to jest hit
0
@Stanio87 w mistrzostwach
3
Poważna Firma dla której dzień bez błędu to dzień stracony
2
@Karzel kolega jakoś dobrze zorientowany w temacie widzę, halo policja proszę przejechac na la bambe
3
@David_Beckham ten co się bawi w Escobara a jeszcze była akcja że dźgnął kogoś z rodziny xD
0
@ObiwanKenobi "a to co? Mistrzostwa Europy czy puchar Afryki?" twój pierwszy komentarz w tej dyskusji
0
@ObiwanKenobi no jak widać z tobą jest większy problem bo to nie ja mam problem ze piłkarze o ciemniejszej karnacji grają na Euro u17 dla Niemiec
0
@ObiwanKenobi czyli wychodzi na to że nie potrafisz mi odpowiedzieć i masz problem do piłkarzy którzy reprezentują swój kraj
0
@ObiwanKenobi nigdzie nie jest napisane ale ciężko żeby Polska czy Niemcy grali o Puchar Afryki, na Twoja głupotę też odpowiedziałem glupio
0
@ObiwanKenobi Mistrzostwa Europy,umiesz czytać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@michal26 Zobaczyłem i co? Widze zawodników którzy reprezentują swój kraj w którym się wychowywali i pewnie wieksząść stawiała swoje pierwsze kroki w piłce
5
Szkoda ze od nas odszedł wtedy też się zaczęły nasze problemy i jego, trochę zmarnowany potencjał
4
@LM10GOAT i jak tu nie uwielbiać naszego kapitana
0
@BorzyKrzys a Dominacja Schumachera była dobra?albo Vettela, Prosta czy właśnie Senny?
1
Kapitan
9
Na meczu Leeds gołąb obsral jednego ze stewardów xD
https://zapodaj.net/1e2660f5b829c.jpg.html
1
@Messibestplayerintheworld Wypozyczenie pewnie
3
Uwielbiam takie mecze, szczególnie w fc
1
No to niezły superman xD
2
Oby zaraz SC się pojawił żeby dodatkowe emocje byly
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bottas i Stroll zmieniają na przejściówki
1
Ale co ferrari odwaliło Grande strategie znowu,Sainz juz wkurzony xD