2

@cris2706 zasługuje, nawet na top2 razem z Leo zdominowali piłkę na 15 lat

1

@LM10GOAT dobrze ze nie jesteś za to odpowiedzialny

0

@DaPidejpi Taki madryciak że kibicuje Barcelonie od 2007 xD

8

@DaPidejpi no i Chelsea będzie fajnie zobaczyc w LM a nie jednak nie zobaczymy

15

@arasz1819 dobrze za na la bambie mamy ekspertów od wszystkiego

0

@kuz no jak ludzie trafiają z tego Mbappe,Neymara,Ronaldo,Varane czy innego Renato to nie są to gówno karty tylko najlepsze karty w grze,to że mamy czerwiec nie tłumaczy ze maja dawać ludziom takie karty na własność

2


Ea dzisiaj nie zawodzi xD przecież to jest hit

0

@Stanio87 w mistrzostwach

3


Poważna Firma dla której dzień bez błędu to dzień stracony

2

@Karzel kolega jakoś dobrze zorientowany w temacie widzę, halo policja proszę przejechac na la bambe

3

@David_Beckham ten co się bawi w Escobara a jeszcze była akcja że dźgnął kogoś z rodziny xD

0

@ObiwanKenobi "a to co? Mistrzostwa Europy czy puchar Afryki?" twój pierwszy komentarz w tej dyskusji

0

@ObiwanKenobi no jak widać z tobą jest większy problem bo to nie ja mam problem ze piłkarze o ciemniejszej karnacji grają na Euro u17 dla Niemiec

0

@ObiwanKenobi czyli wychodzi na to że nie potrafisz mi odpowiedzieć i masz problem do piłkarzy którzy reprezentują swój kraj

0

@ObiwanKenobi nigdzie nie jest napisane ale ciężko żeby Polska czy Niemcy grali o Puchar Afryki, na Twoja głupotę też odpowiedziałem glupio

0

@ObiwanKenobi Mistrzostwa Europy,umiesz czytać?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@michal26 Zobaczyłem i co? Widze zawodników którzy reprezentują swój kraj w którym się wychowywali i pewnie wieksząść stawiała swoje pierwsze kroki w piłce

5


Szkoda ze od nas odszedł wtedy też się zaczęły nasze problemy i jego, trochę zmarnowany potencjał

4

@LM10GOAT i jak tu nie uwielbiać naszego kapitana

0

@BorzyKrzys a Dominacja Schumachera była dobra?albo Vettela, Prosta czy właśnie Senny?

1

Kapitan


9

Na meczu Leeds gołąb obsral jednego ze stewardów xD
https://zapodaj.net/1e2660f5b829c.jpg.html

1

@Messibestplayerintheworld Wypozyczenie pewnie

3


Uwielbiam takie mecze, szczególnie w fc

1

No to niezły superman xD

2

Oby zaraz SC się pojawił żeby dodatkowe emocje byly

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bottas i Stroll zmieniają na przejściówki

1

Ale co ferrari odwaliło Grande strategie znowu,Sainz juz wkurzony xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?