1

@RafiVeB @mekston moj błąd, nie zwróciłem uwagi i się podjaralem xD

0

Alonso odrabia do Maxa, ponad 1s na okrezeniu

0

No to Sainz sam siebie załatwił xD

6


Niezła ekipa w garażu RBR

1

@VegetaPolska no jest wyraźna dysproporcja,Lance nie jest zły ale daleko mu do walczenia w czołówce.

2

@Medium Leclerc był 3 ale dostał karę za blokowanie Norrisa

1

@Medium

1

Dzisiaj całym serduszkiem za Alonso, jedna pewnie z niewielu szans żeby wygrał ktoś inny niż Max czy Perez

9

@LM10GOAT ale ci Fanatacy Leo są śmieszni xD

4

@mekston W rewanżu zagralismy takie kupsko ze nawet jakbyśmy wygrali 4:0 to by nam strzelili 5 na anfield

0

@mekston No Xavi jest do zwolnienia, totalnie nie ogarnia

25

Komentarz usunięty

1

@Jakchcesz zazdro, chcesz zrobić wymianie 1 za 1?

2

Naleśniki z nutella i truskawkami top
Chyba najlepsze słodkie śniadania dla mnie

5


Haha Lando

0

Gdyby Xavi byłyby trenerem Bayernu to by to 1:0 utrzymał a tak to chociaż mamy emocje

1

@KamQiX jeszcze walczą o frajera sezonu

0

Ale frajerzy z bayern xDDD

1

@MesQueUnClub96 nie odrobi

0

Perez się rozbija w q1 czerwona flage

1

@MesQueUnClub96 chyba tak

0

Ale frajerzy hahaha

0

Gość mu się plecy wpieprza i bez karnego xD

0

@DawidekFCB No dla mnie będą przegrywami ze mieli wszystko w swoich rękach a to wypuścili jak frajerzy w końcówce jeszcze przy wpadkach BVB z jakimiś ogorami

1

Oby BVB nie sfrajerzylo i zdobyło mistrza wtedy Bayern będzie totalnym przegrywam sezonu

3


Maestro Kimpembe ale to będzie bestia

1

@Kidd 1)Per
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Gua
8)Tsu
9)Alb
10)Nor

1

@Kidd 1)Perez
2)Perez
3)RBR
4)Ver
5)Per/Ver/Ham
6)Tak

6

@Death_voice To jest śmieszne że liga z top5 nie ma goal line ale jak taki kretyn jak Tebas jest prezesem to więcej nie trzeba mowic

1

@Jakchcesz Obejrzałem, po prostu to skomentowałem i już wyżej odpisałem tobie ze życzę im szczęścia w zyciu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?