0


Już 5 lat minęło...
Szkoda chłopa po tym totalnie psycha mu siadła

1

@Jakchcesz no jak się dogadali to życzę szczęścia

1

@Kidd można jeszcze dołączyć do typera?

0


No to niezły Gimper xD

1

Jako że są plotki o wypozyczeniu Cancelo to chciałbym zobaczyć nasz skład z 3 tylu np w 3-5-2
https://www.futbin.com/23/squad/4658243
O kimmicha będzie trudno ale Leo i Cancelo wydają się realni do ściągnięcia,co myślicie o tym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?