O sobie

  • Zainteresowania Sport, motoryzacja,
  • Ulubiony zawodnik Carles "Tarzan" Puyol, Rivaldo
  • Ulubione zespoły F. C. Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Od Barca-Chelsea z 2000 roku (5-1 po dogrywce)

Statystyki

  • Dni w serwisie 725
  • Liczba komentarzy 821
  • Polecenia 841

Komentarze

2

@Janiama a Ty dalej swoje...tym bardziej, że nie odpisałeś mi na ostatnie pytanie,a wolałeś stworzyć nowy post. Niby dojrzały facet, a płaczesz jak mała dziewczynka.

4

@Statistics ja już przestałem wojować i uświadamiać panikarzy. Chcą się bać, niech się boją. Szkoda, że rykoszetem obrywa się ludziom, którzy chcą normalnie żyć.

4

@Janiama ciągłe narzekania z Twojej strony na rząd w sprawie pandemii (inne kwestie pomijam oraz zaznaczam jednocześnie, że wyborcom PIS'u nie jestem) skłoniły mnie do zadania pytania. Co zmieniłbyś w walce z tym strasznym wirusem? Bo z tego co pamiętam, jak gospodarka była zamrożona to też narzekałeś z uwagi na bycie przedsiębiorcą. W związku z tym mam prośbę. Dołóż trochę merytoryki do swoich narzekań i napisz co byś zmienił gdybyś to Ty rządził?

0

@kulka skoro niektórzy legendą nazywają Belletiego to Rakitic jak najbardziej też nią jest.

1

@Coutinho007 wszystko zależy od tego czy zostanie włączony do pierwszej drużyny. Jeśli tak dostanie numer z zakresu 1-25.

Zobacz wszystkie

36

Skoro kontakt w polu karnym to faul to dla Barcy był karny po "kontakcie" bramkarza z Suarezem ;)

35

Że tak zapytam...jeszcze na garnuszku u rodziców? Naprawdę sądzisz, że mając np. 3 dzieci wyżyjesz za marne 1500 zł (3x500+)? Ludzie, którzy nie pracują, nie pracowali również przed wejściem w życie tej ustawy. Wkurza mnie jak ktoś widząc kobietę w ciąży od razu zakłada, że rozłożyła nogi dla 500+. Może zwyczajnie chciała mieć dzieci, a 500+ to miłe udogodnienie, nie pomyślałeś o tym?

29

Możesz wyjaśnić dla czego tak uważasz?

24

Rakitic już w zeszłym sezonie zastępując Busiego i grając na jego pozycji wyglądał conajmniej dobrze. Mając przed sobą FDJ oraz Arthura mógłby się skoncentrować na destrukcji i tu przydałoby się jego wybieganie oraz inteligencja, a od czasu do czasu posłałby pewnie też jakieś ciasteczko. Widziałbym go na DM w pierwszym składzie kosztem Sergio. Myślę, że nasza gra zyskałaby trochę płynności, a obrona szczelności.

24

@Janiama zaorałeś się mocno i próbujesz odwrócić kota ogonem. Takie pytanko, skoro Pis wygrywa tylko na wsiach i małych miastach to jak to możliwe, że dobrali się do władzym w kraju? Mniej liczebne miasta przegłosowały większe? Całkiem logiczne.

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?