MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Criss18Barca ale widownia memtzena z tik toka jeszcze nie ma praw wyborczych to może być ciężko
0
@BorzyKrzys sorry,już nie bede
0
@paweldunajecfcb nie słuchaj dodiego,oglądaj 3 odcinek jeden z lepszych w sezonie
4
Jak myślicie kiedy friz wystrzeli swoje dziecko z procy? Ja myślę że zobaczymy to tak za 2-3 miesiace
1
@reloaded studio 666
1
@Rust_Cohle Messi i tak ma za dużo bo brał sterydy xD
0
@Luciano99 @Kgorecki2500 ale to właśnie ma pomóc w promocji kobiecej piłki,nie tylko chłopy grają w Fifę a też co raz więcej dziewczyn.Dla mnie ta gra to jest czysta rozgrywka od 2 lat i czy od Henrego lepszy będzie nadal jakiś Ginola czy Al-Owairan to nie robi mi to różnicy ze lepsza będzie jakaś kobitka a będzie szmieszniej i będę mógł niszczyć nią przeciwników i każdy ma wybór czym chce grac
0
@Kgorecki2500 twoja strata,ja się będę dobrze bawił
3
Chyba w eafc będę robił mieszany skład Męskiej Barcy z damska ale będzie zabawa
5
@Medium Synowie w tych czasach nie lepsi
7
@barcowy1899 Oczywiście że Lewy bo obecnie jest gwarancja bramek a Roque to kot w worku
0
@Deviler Max Burgers > MC > Burger king
7
Stary dziad kontra młody Japończyk
7
Niesamowite w jakie bagno wciągnął nas Bartomeu i nie poniósł żadnych konsekwencji
14
Ale Rysiu Quaresma to był kozak
4
Piekne to było xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chłop co na wyjebce się opiera o krzyz z czyjegos nagrobka xD
Szczerze smutne ze niektórzy robią nawet awanturę na pogrzebie
2
Kolejny powód żeby kupić eafc ale i tak na 100% dostanie mega karte podczas jakiegoś eventu
7
@MESSIah16 Co tu robi Alaba,Rudiger i Van Dijk xD
6
@bartekvisca Bo Messi nigdy nie chciał tutaj wrocic
3
Ale promocje w tym United xD
13
https://x.com/AltinsBack/status/1672903834425782272
Mecz w którym spotkały się najlepsze 10 w historii
10
@AlexDark00 taka forma o której możesz tylko pomarzyć xD
0
@Antimadridista_WR teraz jest tak samo więc co to za różnica
0
@joloskyy tak,w sumie jak taki Ginola czy Al-Owairan mają lepsze karty niż Henry czy inne ikony to czemu nie dać op kobiet.Ja i tak od 2 lat ta grę traktuje jako rozrywke
0
@jacob345 a co nie podobaja ci się mieszane składy?
0
@jacob345 tak(znaki)
0
No i fajnie
7
@BordowyPtak no jak gadasz z kajzerka i się uśmiechasz do niej to musi byc grubo,daj namiary na towar