MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Najgorsze jest ze sędziowie są bezkarni,my tracimy punkty a taki zjeb dalej sobie będzie sędziował
0
Jak tu nie będzie karnego to kurwa będzie zart
0
@Coutinho007 dziękujemy za głos ekspercie po 1 meczu ligowym xD sezon już na straty można spisywac
0
@MesQueUnClub96 A lewy kręci kółeczka z których gówno wychodzi zamiast podac
1
@macio_944 no brakowało tego trochę,ogólnie nie pisze komentarzy w trakcie męczy i tylko sobie przeglądam co inni piszą i w jakie skrajności wpadają to jest to hit
1
@macio_944 jak tutaj większą pisze pod wpływem emocji xD dzisiaj idziemy po tryplet a jutro walczymy o utrzymanie.Tak samo z piłkarzami,są dobrzy jak ich ostatni mecz xD można chociaż się pośmiać czytając to
0
@Criss18Barca Chiesa to chyba na skrzydło w szpitalu jako zastępstwo Dembele xD
0
@Marcelinho99 to najlepiej w ogóle nie oglądaj meczy jak ta kadra jest taka fatalna
0
@Danyys nie wiem dokładnie ale chyba Talisca ukradł flagę ich przeciwników jak jakiś kibol xD
0
Talisca co walczy o flagę jak o życie xD
0
@BoreekxD to lepiej powiedz łbie kto tam ma zagrać? Jedyne opcje z 4 z tyłu to Kounde albo Araujo
3
@jacobFCB a taki idiota,szkoda czasu na niego w sumie
4
@Kapitan hawk
Nie ma za co
0
@takisobiektos no dobra, więcej się leczy niż gra ale jak gra to praktycznie zawsze topka co widać po naszej grze a Valverde gra prawie wszystko i gra cały czas slabo
0
@JordiAlbion nic to nie zmienia,dalej Valverde od kilku miesięcy gówno gra
3
Valverde jeden z najbardziej overrated zawodników od kilku miesięcy,Pedriemu to może buty wiązać
4
Real się sypie,Militao z problemami
1
@Comentateiro Tuchel do grudnia?
0
Ale zakolak w bilbao xD
0
1 kolejka a już zapomniałem zrobić zmian fpl i diaby na ławce zostal...
7
Lekcja na dziś
Nigdy nie wsiadać do żółtego Megane bo zmiecie cie z planszy xD
0
@clyde podeślij na pv jak masz xD
1
@Crystal37 strasznie przeżywasz odejście zawodnika który jak sam napisałeś nic nam nie dał,kilka twoich ostatnich komentarzy w których o nim wspominasz xD
0
@ranger3120 nie kupuj i tak nie dziala
0
@abram3k raczej serwery z kartonu spadły z rowerka
1
@Nano22 byłem i warto,polecam
2
Ja bym postawił na taką 5
1)Max
2)Hamilton
3)Alonso
4)Albon
5)Piastri
@mekston @Medium @Xpert77 @Chaoss @Kidd i inni którzy tez oglądaja f1
0
Hamilton wczoraj kara a Sainz dzisiaj bez xD wiem inne sytuację ale Sainz bardziej odwalił
1
Prawda w 100% to byłby dramat jak taki talent jak Piastri musiał się kisić w alpine choć na początku sezonu słabo to wyglądało w McLarenie
1
@Kidd 1)Ver
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Pia