4

Najgorsze jest ze sędziowie są bezkarni,my tracimy punkty a taki zjeb dalej sobie będzie sędziował

0

Jak tu nie będzie karnego to kurwa będzie zart

0

@Coutinho007 dziękujemy za głos ekspercie po 1 meczu ligowym xD sezon już na straty można spisywac

0

@MesQueUnClub96 A lewy kręci kółeczka z których gówno wychodzi zamiast podac

1

@macio_944 no brakowało tego trochę,ogólnie nie pisze komentarzy w trakcie męczy i tylko sobie przeglądam co inni piszą i w jakie skrajności wpadają to jest to hit

1

@macio_944 jak tutaj większą pisze pod wpływem emocji xD dzisiaj idziemy po tryplet a jutro walczymy o utrzymanie.Tak samo z piłkarzami,są dobrzy jak ich ostatni mecz xD można chociaż się pośmiać czytając to

0

@Criss18Barca Chiesa to chyba na skrzydło w szpitalu jako zastępstwo Dembele xD

0

@Marcelinho99 to najlepiej w ogóle nie oglądaj meczy jak ta kadra jest taka fatalna

0

@Danyys nie wiem dokładnie ale chyba Talisca ukradł flagę ich przeciwników jak jakiś kibol xD

0


Talisca co walczy o flagę jak o życie xD

0

@BoreekxD to lepiej powiedz łbie kto tam ma zagrać? Jedyne opcje z 4 z tyłu to Kounde albo Araujo

3

@jacobFCB a taki idiota,szkoda czasu na niego w sumie

4

@Kapitan hawk


Nie ma za co

0

@takisobiektos no dobra, więcej się leczy niż gra ale jak gra to praktycznie zawsze topka co widać po naszej grze a Valverde gra prawie wszystko i gra cały czas slabo

0

@JordiAlbion nic to nie zmienia,dalej Valverde od kilku miesięcy gówno gra

3

Valverde jeden z najbardziej overrated zawodników od kilku miesięcy,Pedriemu to może buty wiązać

4

Real się sypie,Militao z problemami

1

@Comentateiro Tuchel do grudnia?

0

Ale zakolak w bilbao xD

0

1 kolejka a już zapomniałem zrobić zmian fpl i diaby na ławce zostal...

7


Lekcja na dziś
Nigdy nie wsiadać do żółtego Megane bo zmiecie cie z planszy xD

0

@clyde podeślij na pv jak masz xD

1

@Crystal37 strasznie przeżywasz odejście zawodnika który jak sam napisałeś nic nam nie dał,kilka twoich ostatnich komentarzy w których o nim wspominasz xD

0

@ranger3120 nie kupuj i tak nie dziala

0

@abram3k raczej serwery z kartonu spadły z rowerka

1

@Nano22 byłem i warto,polecam

2


Ja bym postawił na taką 5
1)Max
2)Hamilton
3)Alonso
4)Albon
5)Piastri
@mekston @Medium @Xpert77 @Chaoss @Kidd i inni którzy tez oglądaja f1

0

Hamilton wczoraj kara a Sainz dzisiaj bez xD wiem inne sytuację ale Sainz bardziej odwalił

1


Prawda w 100% to byłby dramat jak taki talent jak Piastri musiał się kisić w alpine choć na początku sezonu słabo to wyglądało w McLarenie

1

@Kidd 1)Ver
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Pia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?