3

@Coutinho007 to będzie skład na "alibi" - chciałem dobrze...
ale i tak wszyscy życzymy mu zwycięstwa

0

@Coutinho007 teraz to mi nawet trochę żal Setiena, najwyraźniej już nikt w niego nie wierzy... co za zarząd

1

@Coutinho007 przy całym szacunku do niego jako człowieka, nie kumam, co zarząd chciał osiągnąć taką decyzją

0

@Roobo od dawna wiadomo - PIS i PO, jedno zło...
a tak poważnie, taką mamy (ANTY)KLASĘ polityczną - brak zahamowań

1

@Coutinho007 pokazuje, jak bardzo na miejscu jest ten Pan w takim klubie...

0

@sonek ale agent danej firmy może zweryfikować, czy i do kiedy opłacona

1

@Jaca27 polisa do maja, więc jeśli miał 2 raty, to masz opłaconą przynajmniej do listopada. możesz na niej jeździć - teoretycznie powinieneś w ciągu 14 dni powiadomić ubezpieczyciela o nabyciu pojazdu
Mogą zrobić rekalkulację składki, ale to zależy od Twojej historii w przebiegu ubezpieczenia - jeśli masz długoletnią bezszkodowość, to prawdopodobnie zrobią zmianę na polisie i dostaniesz potwierdzenie OC na Twoje dane
jeśli chcesz to załatwić, zapraszam na priv, mogę pomóc (zależy jakie to towarzystwo)

1

@Jaca27 a do kiedy masz polisę zbywcy?

3

@PatrychoO szczególnie artykuły pierwszej potrzeby - te w płynie :D

4

@MESSIah16 no i tutaj się pomylili, bo po pierwsze chyba nikt poza nimi nie wątpi w klasę Marca, a po drugie jest jednym z ostatnich, którzy dadzą się zagotować :)

0

@Coutinho007 oby nie dać się zdominować w środku, bo wtedy zostaną nam długie lagi na Suareza albo Messiego...

0

@messiandiniesta Busi to właśnie może być nasza największa słabość...

2

@BarcaaVEB przez ten czas nabierze doświadczenia i ogra się trochę

0

@MesQueUnClub96 problem w tym, że te początki od jakiegoś czasu mamy dość słabe w obronie. Sporo sytuacji przeciwnik wypracowuje...

1

@MesQueUnClub96 łatwo nie będzie, ale trzeba przeczekać początek i spokojnie próbować ich ugryźć

0

@justfootball mało majo... za takie heroiczne wyczyny w erze pandemii należy się

1

@kamiVeB też go serdecznie pozdrawiam i życzę mu bramki w dzisiejszym meczu...
ale przegra 1:2 :D

2

@MichVeB jeśli potrafili rozmontować Atleti, to mogą i PSG

0

@fenix1983 to i tak do przyjęcia

8

@jeonek nie oddaliśmy, sam poszedł - klauzulę wpłacili

1

@Chwytliwy Będzie dobrze. Pełna mobilizacja i do celu, przecież widać, żeś ambitny typ :)

1

@NeroTFP
✦Hiszpania: FC Barcelona
✦ Włochy: AC Milan
✦ Anglia: Arsenal
✦ Niemcy: Borussia Dortmund
✦ Francja: AS Monaco
✦ Polska: Hutnik Kraków
✦ Holandia: Ajax Amsterdam
✦ Reszta świata: FC Porto

0

@BarcaInfo sądzisz, że uda się uzyskać porozumienie na tym poziomie? może się okazać ciężko poniżej 20 mln

0

@IronSanHybrid Złotousty Roman??

0

@Bartek22 cóż, bardzo to było konstruktywne... jeśli polemika z Tobą ma polegać na przyklaskiwaniu Twojej tezie, to nie skorzystam. Bez odbioru

2

@kkbarca oby tylko ten luz nie wyglądał, jak w meczu z Napoli po 60-tej minucie...:D

0

@Bartek22 wniosek z tego, co piszesz jest taki: Setien to geniusz trenerski, który sprawił, że Barca gra pięknie i skutecznie, a Griezmann to przereklamowany słabiak, który w piłce nic nie osiągnął i trzeba się go szybko pozbyć...
Jednak znacznie wyżej cenię umiejętności Antka (mimo, że jego transfer nie był dla mnie priorytetem), a Setien nigdy nie posiadał, ani nie posiądzie poziomu trenerskiego, pozwalającego z sukcesami prowadzić Barcelonę.
I nie zmienię zdania, nawet jeśli uda nam się wygrać LM, czego z pozdrowieniami Tobie i nam wszystkim życzę

0

@Bartek22 czyli jeśli zawodnik jest ustawiany na danej pozycji, to sam ma decydować, jak grać??? no to niespodzianka... przykład: w naszym zespole brakuje odważnych decyzji co do podań prostopadłych do linii obrony - nie mamy zawodnika typu KdeB, który między innymi za to jest chwalony, że tego typu piłek gra mnóstwo, co stwarza mnóstwo okazji dla skrzydłowych lub napastników.
Trener wpływa na sposób rozgrywania piłki przez zespół, więc jeśli marnuje potencjał zawodnika w tym elemencie, to wina trenera w mojej ocenie a nie zawodnika właśnie

0

@Bartek22 no jeśli to nie trener wybiera sposób gry i plan an mecz dla zespołu, to po kiego grzyba jest on potrzebny? samograja to i Brzęczek poprowadzi do zwycięstwa. Chodzi o to, aby poprawiać grę i eliminować słabe punkty a szukać modyfikacji i poprawy

5

@Mat_Cat dla mnie Griezz to czysty przykład braku umiejętności trenera do wykorzystania potencjału zawodnika... zobaczcie, jak często on próbuje wychodzić do piłek prostopadłych, których... nie otrzymuje. Wszyscy (poza Messim) głowy w ziemi i pyk do najbliższego. W tym aspekcie można by wiele poprawić i sporo zyskać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?